01:15TRT 1 (DÜNYA KUPASI)
17:33Tomljanovi? - Sevastova, A
17:40Iran - South Korea
17:53King, Daria - Otte, Oscar
18:00Nijerya - İzlanda (TRT 1 HD)
18:14Krajicek, A - Broady, L/Cl
18:16Buzarnescu, - Svitolina, E
18:30USA - France
18:36Baldi, Fili - Lorenzi, Pao
18:36De Bakker, - Garin, Chris
19:02Christian, - Safarova, L/
19:10Seppi, Andr - Coric, Borna
19:17Chardy, Jer - Tiafoe, Fran
19:30Fabbiano, T - Mmoh, Michae
19:30Stosur, Sam - Riske, Aliso
19:30Mertens, E/ - Hao-Ching Ch
19:30Thompson, J - Stakhovsky,
20:15Mansell, Mi - Klaasen, Jel
20:45Thornton, R - Taylor, Scot
21:00Sırbistan - İsviçre (TRT 1 HD)
21:15Laursen, Pe - West, Steve
21:30Italy - Russia
21:45Nicholson, - Jacques, Pet
22:15Evans, Rick - Nilsson, Den
22:45Lewis, Adri - Evetts, Ted
23:15Lokken, Bri - Reyes, Crist
23:45Hopp, Max - Horvat, Drag
02:00Atlanta Dre - Connecticut
02:05Washington - Philadelphia
02:10Boston Red - Seattle Mari
03:00Curicó Unid - Barnechea
03:00Dallas Wing - Los Angeles
04:00Chicago Sky - Washington M
05:00Phoenix Mer - Minnesota Ly
05:00Seattle Sto - Indiana Feve
05:00Las Vegas A - New York Lib
10:40Australia - Argentina
11:00Japan - Serbia
11:00Davao Aguil - Kaya FC
12:00NLEX Road W - San Miguel B
13:10Brazil - Poland
14:30China - Canada
15:00Belçika - Tunus (TRT 1 HD)
18:00Güney Kore - Meksika (TRT 1 HD)
21:00Almanya - İsveç (TRT 1 HD)
00:00Philadelphi - Vancouver Wh
01:00New York Re - FC Dallas
02:30Orlando Cit - Montreal Imp
03:30Sporting Ka - Houston Dyna
04:00Colorado Ra - Minnesota Un
05:00Seattle Sou - Chicago Fire
05:00Real Salt L - San Jose Ear
05:30Los Angeles - Columbus Cre
15:00İngiltere - Panama (TRT 1 HD)
18:00Japonya - Senegal (TRT 1 HD)
21:00Polonya - Kolombiya (TRT 1 HD)
23:30Atlanta Uni - Portland Tim
00:00New York Ci - Toronto FC
17:00Uruguay - Rusya (TRT 1 HD)
17:00Suudi Arabistan - Mısır (TRT Spor HD)
21:00İspanya - Fas (TRT 1 HD)
21:00İran - Portekiz (TRT Spor HD)
17:00Danimarka - Fransa (TRT 1 HD)
17:00Avustralya - Peru (TRT Spor HD)
21:00İzlanda - Hırvatistan (TRT 1 HD)
21:00Nijerya - Arjantin (TRT Spor HD)
17:00Güney Kore - Almanya (TRT 1 HD)
17:00Meksika - İsveç (TRT Spor HD)
21:00Sırbistan - Brezilya (TRT 1 HD)
21:00İsviçre - Kosta Rika (TRT Spor HD)
17:00Japonya - Polonya (TRT 1 HD)
17:00Senegal - Kolombiya (TRT Spor HD)
21:00İngiltere - Belçika (TRT 1 HD)
21:00Panama - Tunus (TRT Spor HD)
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle
canlı maç izlemaç izlelig tv izlebein sport izle