11:45Paula Ormaechea - Marie Benoit
11:45Aliona Bolsova Zadoinova - Eva Guerrero Alvarez
13:11Thimarafushi - Nilandhoo
14:00Tainan City FC - Royal Blues
14:00Rain or Shine Elasto Painters - Magnolia Hotshots
14:00Quezon City Capitals - Pampanga Lanterns
14:15Liaoning Whowin F.C. - Meizhou Meixian Techand
14:15Frederico Gil - Igor Sao Thiago
14:15Mónica Puig - Caroline Wozniacki
14:30Albirex Niigata - Home United FC
14:30Brunei DPMM FC - Balestier Khalsa FC
14:45Doroznik Kamenka - Lada Dimitrovgrad
14:45Martina Caregaro - Michaela Honcova
14:45Lucia Bronzetti - Sofia Shapatava
14:45Kichenok/Srebotnik - Mertens/Schuurs
15:00Global F.C. - JP Voltes FC
15:00Elazığspor - Batman Petrolspor
15:00FC Krystal Kherson - FC Desna Chernihiv
15:00Sisaket F.C. - Buriram United F.C.
15:00FC Akzhayik - FC Tobol Kostanay
15:30Atırau - Astana
16:00ACS UTA Batrana Doamna - CSM Studențesc Iași
16:00Arda Kardzhali - PFC Cherno More Varna
16:00PFC Nesebar - Ludogorets 1945
16:00Uthongathi - Real Kings
16:00FK Kolubara Lazarevac - Partizan Belgrade
16:00Kabwe Warriors - Kabwe youth soccer academy
16:00Lumwana Radiants - Nkwazi F.C.
16:00Nkana FC - Green Eagles
16:00Temperley II - Ferro Carril Oeste II
16:00Kano Pillars F.C. - Abia Warriors F.C.
16:00Kogi United - Akwa United FC
16:00Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
16:00US Ladispoli - ASD Lanusei Calcio
16:00F.C. Ponsacco 1920 S.S.D. - U.S. Pianese A.S.D
16:00Forlì F.C. - A.S.D. Pineto Calcio
16:00ASD Seravezza Calcio - Ghivizzano
16:00A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato - ACV Scandicci ASD
16:00A.S.D. Lupa Roma - Nuova Monterosi
16:00A.S. Ostia Mare Lido Calcio - Vis Artena
16:00Nakumatt - Nzoia United
16:00A.C. Prato - Real Forte Querceta
16:00Trastevere Calcio ASD - F.C. Aprilia
16:00ASD Cannara - S.S.D. Massese
16:00A.S.D. Francavilla Calcio NC - ASD Montegiorgio
16:00Citta di Anagni - Cassino
16:00CWKS Resovia Rzeszów - Warta Poznań
16:00Montevarchi - F.C. Esperia Viareggio
16:00Deportivo Riesta II - Deportivo Español II
16:00Napsa Stars FC - Nakambala Leopards
16:00Zanaco F.C. - Lee Woon-jae
16:00ZESCO United F.C. - Nchanga Rangers
16:00National Assembly F.C. - Lusaka Dynamos
16:00New Monze Swallows - Kitwe United
16:00Power Dynamos F.C. - Green Buffaloes
16:00Dynamos F.C. - Bulawayo Chiefs
16:00Herentals - Black Rhinos
16:00Penarol II - Torque II
16:00Highlanders F.C. - Yadah
16:00Shabanie Mine - Bulawayo City
16:00Kalush - Metallist 1925
16:00Nyva-V Vinnytsia - FC Hirnyk Krivoy Rog
16:00Manila Stars - Mandaluyong El Tigre
16:00Hugo Nys - Elias Ymer
16:00Garbine Muguruza - Katerina Siniakova
16:00Giovani Samaha - Hasan Ibrahim
16:00Mousa Alkotop - Sadio Doumbia
16:00Vit Kopriva - Roey Tabet
16:00Edoardo Eremin - Mathieu Perchicot
16:00Blanch/Egea - Boluda-Purkiss/Semmler
16:00Anna Klasen - Giulia Gatto-Monticone
16:00Diāna Marcinkēviča - Nuria Parrizas-Diaz
16:00Joana Vale Costa - Cristina Bucsa
16:00Julie Gervais - Lisa Sabino
16:00Van Der Hoek/Pirazhenka - Georges/Lechemia
16:00Victoria Hu - Ruth Marsh
16:00Rio Kitagawa - Justina Mikulskyte
16:00Denise-Antonela Stoica - Tiphanie Fiquet
16:00Ksenia Kuznetsova - Ayaka Okuno
16:15Kariobangi Sharks - Wazito
16:15Julia Payola - Isabel Adrover Gallego
16:15Marina Benito - Ali Collins
16:20Emirates Cultural Sport Club II - Al Wasl FC II
16:30Torpedo - BATE Borisov
16:30Sloga Mravince - GNK Dinamo Zagreb
16:30NK Jadran Luka Ploče - RNK Split
16:30Primorac Biograd na Moru - Lokomotiv Moskova
16:30NK Sloga Nova Gradiska - NK Istra 1961
16:30NK Vrapče Zagreb - HNK Hajduk Split
16:30NK Krizevci - HNK Rijeka
16:30NK Slavija Pleternica - NK Vinogradar
16:30KRK - HNK Cibalia
16:30Marsonia 1909 - NK Zagreb
16:30Nehaj - HNK Šibenik
16:30NK Zelina - GOSK Dubrovnik
16:30Academica Clinceni - Hermannstadt
16:30Progresul Spartac Bükreş - FC Universitatea Cluj
16:30CSM Slatina - FC Dunărea Călărași
16:30CS Sporting Liesti - CS Mioveni
16:30Academy Pandev - FK Renova
16:30FK Belasica Strumica - FK Shkupi
16:30FK Vardar - FK Sileks
16:30FK Makedonija Gjorče Petrov - FK Rabotnički
16:30FK Shkëndija - Pobeda Prilep
16:30Aizawl F.C. - Chhinga Veng
16:30Elana Toruń - MKS Bytovia Bytów
16:30Aittitos Spaton - Ergotelis
16:30Rusovce - MFK Skalica
16:30KP Starogard Gdanski - Górnik Łęczna
16:30Al Jazira Club II - Ajman Club II
16:30Skoda Xanthi - OFI Crete
16:30Cameron Norrie - Borna Coric
16:30Marek Gengel - Simon Carr
16:30Arthur Rinderknech - Gregoire Barrere
16:30Antonio Massara - Juan Pablo Patino-Samudio
16:30Florent Bax - Mateo Nicolas Martinez
16:30Francesco Forti - Giovanni Fonio
16:30Gianmarco Ferrari - Maciej Rajski
16:30Giulio Zeppieri - Davide Galoppini
16:30Peter Torebko - Florian Fallert
16:30Dischinger/Falcao - Coelho/Rodriguez
16:30Antonic/Rueffer - Kostova/Hsu
17:00FC Syzran-2003 Syzran - FC Rostov
17:00Mariupol - FC Dynamo Kyiv
17:00FC Stadlau - Kapfenberger SV
17:00FK Lietava - VMFD Zalgiris Vilnius
17:00ŁKS 1926 Łomża - Legia Warsaw II
17:00FC Aktöbe - FC İrtiş Pavlodar
17:00Loko Vltavín - Teplice
17:001. FK Příbram - FC Graffin Vlašim
17:00FK Pardubice - Jablonec
17:00Olympia Prague - 1. FC Slovácko
17:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - FC Dunav Ruse
17:00NK GOŠK Gabela - Čelik
17:00Zvijezda 09 - FK Radnik Bijeljina
17:00Tuzla City - FK Krupa na Vrbasu
17:00TSC Backa Topola - FK Rad
17:00FK Inđija - FK Zemun
17:00FK Sinđelić Beograd - FK Voždovac
17:00FK Javor Ivanjica - FK Novi Pazar
17:00Mladost Backi Jarak - FK Čukarički
17:00FK Radnik Surdulica - FK radnicki Pirot
17:00Roi United - RoPo
17:00Modrica - FK Borac Banja Luka
17:00FK Proleter Novi Sad - FK Mladost Lučani
17:00Afjet Afyonspor - Siirtspor
17:00Kovo Belusa - FK DAC 1904 Dunajská Streda
17:00FK Mladost Lučani - FK Spartak Zlatibor Voda
17:00FK Slovan Most pri Bratislave - FC Spartak Trnava
17:00Deportivo Morón II - Chacarita Juniors II
17:00Villa Dálmine II - Defensores de Belgrano II
17:00AŠK Bravo Publikum - NK Dob
17:00GKS Drwinia - Wisla Pulawy
17:00KS Legionovia Legionowo - GKS Tychy
17:00Polonia Środa Wielkopolska - RKS Radomiak Radom
17:00Huragan Morag - Zagłębie Lubin
17:00Tur Bielsk Podlaski - LKS Nieciecza
17:00Sorrento Calcio - SS Nola 1925
17:00Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat - Tampereen Pallo-Veikot II
17:00Digenis Oroklinis - Nea Salamis Famagusta FC
17:00MZKS Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok
17:00Falubaz Zielona Gora - Wigry Suwałki
17:00Anzio Calcio 1924 - A.S. Avellino 1912
17:00K.S. Energetyk ROW Rybnik - KS Cracovia
17:00CSyD Flandria II - Club Atlético Estudiantes II
17:00Sacachispas II - Fenix II
17:00Dorogi FC - Ceglédi VSE
17:00Duna Aszfalt Tvse - Vasas SC
17:00FC Zirka Kirovohrad - FC Olimpik Donetsk
17:00Minaj - Mykolaiv
17:00Cherkaschyna-Akademia - FC Arsenal Kyiv
17:00KS Paradyz - Puszcza Niepołomice
17:00Dunakanyar-Vác FC - Zalaegerszegi TE
17:00Soroksár SC - Budaörsi SC
17:00Tofaş - Banvit B.K.
17:00Sighetu Marmatiei - Focsani
17:00BC Perla Harghitei Miercurea Ciuс - CS Gaz Metan Mediaş
17:00Pagrati - Faiakas Corfu
17:00SAAK Anatolia - Koroivos B.C.
17:00Kavala B.C. - ASK Ippokratis
17:00Sami Reinwein - Boris Fassbender
17:00Michal Konecny - Niklas Johansson
17:00Lucas Renard - George Loffhagen
17:00Boehler/Ollert - Bellier/Haerteis
17:00Ignacio Monzon - Antonio Cayetano March
17:15Hundested IK - Vendsyssel FF
17:30Luki-Energy Velikiye Luki - FC Yenisey Krasnoyarsk
17:30Jammerbugt FC - Esbjerg fB
17:30Boldklubben 1908 - BK Marienlyst
17:30Dalum IF - FC Midtjylland
17:30Espérance de Tunis - Stade Tunisien
17:30Jarun - NK HASK Zagreb
17:30Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice
17:30Club Atlético Atlanta II - Talleres de Remedios de Escalada II
17:30Guillermo Olaso - Jaroslav Pospíšil
17:30Jordi Samper-Montana - Michel Saade
17:30Fakih Najib - Alexandros Roumpis
17:30Nicolo Turchetti - Georgii Kravchenko
17:30Webley-Smith/Gray - Kung/Shinikova
17:30Yerolymos/Tan - Armitano/Vogelsang
17:30Silva/Terziyska - Arcangioli/Reix
17:30Goering/Talbi - Piter/Savinykh
17:30Vrljic/Udvardy - Kostic/Cengiz
17:30Peyton Stearns - Shannon Hudson
17:30Scout Mathews - Rushri Wijesundera
17:30Emily Fanning - Komola Umarova
17:30Eudice Wong Chong - Kimmy A. Guerin
17:45Muscat FC - Al-Shabab SC
18:00Brezilya - Rusya
18:00FC Volgar Astrakhan - FC Zenit Saint Petersburg
18:00OJC Rosmalen - ADO Den Haag
18:00Sigma Olomouc - FK Fotbal Třinec
18:00FC Chernomorets Balchik - Botev Vratsa
18:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Mladost Doboj Kakanj
18:00Fethiyespor - Sancaktepe Belediyespor
18:00Sheriff Tiraspol - CSF Speranţa Nisporeni
18:00Rivers United - Kwara United F.C.
18:00Nasarawa United F.C. - Wikki turists F.C.
18:00Ahli Al-Khalil - Shabab Alsamu
18:00Markz Balata - Markaz Shabab Al-Am'ari
18:00Dnipro-1 - FC Volyn Lutsk
18:00Deportivo Petare - Libertador
18:00BC Pieno žvaigždės - Neptūnas
18:00Balkan Botevgrad - BC Rilski Sportist
18:00AO Triton - Diagoras Dioprideon
18:00CSO Voluntari - Agronomia Bucuresti
18:00Brancaccio/Lantigua De La Nuez - Fricova/El Amrani Tchaha
18:00Chiesa/Martinich - Bouzo Zanotti/Masini
18:00Marko Miladinovic - Sandro Ehrat
18:00Miljan Zekic - Emiliano Maggioli
18:00Pol Toledo Bague - Eduard Esteve Lobato
18:00Green/Farmer - Carter/Peniston
18:00Lacount/Lacount - Binding/Duncan
18:00Martin/Solonenko - Recci/Stoute
18:00Vives Marcos/Kalyanpur - Taylor/Taylor
18:00Vavassori/Oliveira - Arends/Arneodo
18:00Duilio Beretta - Tomas Farjat
18:00Nicolas Zaidman - Gonzalo Villanueva
18:00Nicolas Mejia - Mariano Kestelboim
18:10Al-Markhiya Sports Club - Al-Mesaimeer Sports Club
18:15Al Adalah - Al-Ansar
18:15Panevezys Lietkabelis - BC Dzūkija
18:30Akaa-Volley - VaLePa
18:30Lakkapaa - Savo
18:30MCKiS Jaworzno - BK Kluczbork
18:30FC Ilves - HJK
18:30FC Inter Turku - FC Lahti
18:30FC Chernomorets Novorossiysk - FC Spartak Moskova
18:30FK Sarajevo - NK Široki Brijeg
18:30Al-Washm - Hajer Club
18:30GKS Jastrzębie - Piast Gliwice
18:30Universidad San Martín - Inti Gas II
18:30Al Mujaz Al Club Tumar - Al-Kawkab
18:30BC Juventus Utena - BC Šiauliai
18:30Keravnos B.C. - Enosis Neon Paralimni
18:30ACS Targu Jiu - Aurel Vlaicu
18:30Added/Olivetti - Klein/Moysan
18:30Voljacques/Schott - Lechevretel/Servien
18:30Simonsson/Eriksson - Wong/Yeung
18:30Marina Bassols Ribera - Rebecca Sramkova
18:30Jasmine Paolini - Isabelle Wallace
18:30Yasmin Mansouri - Richel Hogenkamp
18:30Fermin Tenti - Matias Franco Descotte
18:30Grymalska/C. Scholl - Kulikova/Pedretti
18:30Christian/K. Hobgarski - Di Sarra/Caregaro
18:30Kordolaimi/Rame - Koelzer/Schaeder
18:30In-Albon/Moratelli - Cao/Ma
18:30Honcova/Trickovic - Cocciaretto/Rossi
18:45CS Concordia Chiajna - FC Viitorul Constanța
18:45Abha - Al Ain FC
18:50BC Nevėžis - BC Lietuvos Rytas
18:55Jeddah Club - Najran SC
19:00Start - FK Bodø-Glimt
19:00Næstved BK - Silkeborg IF
19:00FC Nizhniy Novgorod - FC Ufa
19:00FC Khimki - FC Rubin Kazan
19:00FC Chaika Peschanokopskoye - FC Anzhi Makhachkala
19:00NK Varaždin - NK Međimurje
19:00FC Zbrojovka Brno - FC Slovan Liberec
19:00CSKA Sofia 1948 - PFC Botev Plovdiv
19:00FK Qarabağ - Zirə IK
19:00FK Mačva Šabac - FK Radnički 1923
19:00P.A.O.K. - Aris
19:00FK Bačka Palanka - Buducnost Dobanovci
19:00FK Sloboda Užice - FK Borac Čačak
19:00MKE Ankaragücü - Serik Belediyespor
19:00Boluspor - Payasspor
19:00Kahramanmaraşspor - Tekirova Belediyespor
19:00Şanlıurfaspor - Yomraspor
19:00FC Shakhtyor Salihorsk - FC Dinamo Brest
19:00Viimsi II - FC Elva
19:00JK Nõmme Kalju - JK Tallinna Kalev
19:00Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
19:00Niki Volos - PAE AO Kerkyra
19:00MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00FC Chornomorets Odesa - PFC Oleksandriya
19:00Sluneta Usti nad Labem - BK JIP Pardubice
19:00BC Dnipro - GS Lavrio
19:00Cherkassky Mavpy - Kongsberg Miners
19:00İstanbul Başakşehir FK - Turi Svitavy
19:00CS Phoenix Galati - BC Mures Targu-Mures
19:00Pallacanestro Mantovana - Bakery Pyatsenza
19:00Al Manama - Al Muharraq
19:00Tallon Griekspoor - Nicolas Mahut
19:00Perez/Tashi - Tabet/Chahoud
19:00Akilah James - Ava Hrastar
19:00Allie Gretkowski - Anhzelika Isaeva
19:15B36 Tórshavn - 07 Vestur
19:30Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 Leverkusen
19:30SV Mattersburg - SK Rapid Wien
19:30Excelsior Maassluis - PSV Eindhoven
19:30Aarhus Fremad - Aarhus
19:30FC Roskilde - AaB Fodbold
19:30Erzgebirge Aue - SV Sandhausen
19:30SSV Jahn Regensburg - 1. FC Heidenheim
19:301. FC Magdeburg - MSV Duisburg
19:30FC St. Pauli - SC Paderborn 07
19:30A.S.D. Pro Piacenza 1919 - Associazione Calcio Pistoiese
19:30SK Slavia Prague - FK Ústí nad Labem
19:30Fermana F.C. - A.S. Giana Erminio
19:30A.S. Gubbio 1910 - U.C. AlbinoLeffe
19:30Imolese Calcio 1919 - Teramo
19:30Pordenone Calcio S.S.D. - U.S.D. Virtusvecomp Verona
19:30Vicenza Calcio - A.C. Rimini 1912
19:30F.C. Südtirol - Alma Juventus Fano 1906
19:30A.C. Monza Brianza 1912 - A.C. Renate
19:30FK Napredak Kruševac - Red Star Belgrade
19:30Stade Nyonnais - AC Bellinzona
19:30GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
19:30FC Nöttingen - 1. CfR Pforzheim
19:30Galoppini/Santanna - Weiss/Dagnino
19:30Giacalone/Massara - Della Tommasina/Fonio
19:30Nicolas Acevedo - Conner Huertas Del Pino
19:45Maccabi Rishon LeZion - Bnei Herzliya
19:59Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
20:00Amiens SC - Stade Rennais F.C.
20:00FC Girondins de Bordeaux - Lille OSC
20:00Stade Malherbe Caen - Montpellier HSC
20:00Dijon FCO - Lyon
20:00Olympique de Marseille - RC Strasbourg
20:00FC Nîmes Olympique - En Avant de Guingamp
20:00Udinese Calcio - S.S. Lazio
20:00ATSV Stadl-Paura - LASK Linz
20:00SC Neusiedl am See 1919 - Wacker Innsbruck
20:00FC Pinzgau Saalfelden - SKN St. Pölten
20:00IFK Norrköping - Malmö FF
20:00Hammarby IF - IF Elfsborg
20:00GIF Sundsvall - Djurgårdens IF
20:00Trelleborgs FF - Dalkurd FF
20:00Östersunds FK - IF Bromharitaojkarna
20:00HB Køge - FC Nordsjælland
20:00FC Fredericia - SønderjyskE
20:00Borussia Mönchengladbach II - Rot-Weiss Essen
20:00U.S. Cremonese - Cosenza Calcio
20:00OC Khouribga - Renaissance Sportive de Berkane
20:00KFC Uerdingen 05 - FSV Zwickau
20:00VfL Osnabrück - SC Fortuna Köln
20:00SpVgg Unterhaching - TSV 1860 München
20:00VfR Aalen - Karlsruher SC
20:00FK Sūduva Marijampolė - FK Trakai
20:00FK Vojvodina - FK Teleoptik
20:00FK Radnički Niš - FK Bežanija
20:00FV Eppelborn - SV Röchling Völklingen
20:00Citta di Fasano - Taranto F.C.
20:00UAI Urquiza II - Club Social y Deportivo Tristán Suárez II
20:00Balmazújvárosi FC - Monori
20:00Gyirmot Sportegyesulet - Mosonmagyarovari TE
20:00SG Waldsolms - SV Rot-Weiß Hadamar
20:00FV Schwalbach - FC 08 Homburg
20:00Budafoki MTE-Ujbuda - Kazincbarcikai SC
20:00Nyíregyháza Spartacus FC - Aqvital Csakvar
20:00Kaposvári Rákóczi - BFC Siófok
20:00Rosa Radom - Kataja Basket Club
20:00Sodertalje Kings - Ironi Nes-Ziona
20:00BC Beroe Stara Zagora - BC Timișoara
20:00Omonia BC - ETHA Engomis
20:00ABC Athletic Constanta - Rapid
20:00Conor Berg - Lucas Gomez
20:00Isaiah Strode - Maxime Cressy
20:00Siem Woldeab - Takuto Niki
20:00Kristie Ahn - Maria Sanchez
20:00Ulrikke Eikeri - Maria Mateas
20:00Morderger/Morderger - Leykina/Poznikhirenko
20:00Maegan Manasse - Grace Min
20:00Sesil Karatantcheva - Robin Anderson
20:05Boston Red Sox - Baltimore Orioles
20:05Home (Runs) - Away (Runs)
20:15FC Torpedo Moskova - FC Dynamo Moskova
20:15North-West - Konstantinovskoye-Okrug 19
20:30Toplicanin - Borac
20:30Alemannia Aachen - TV Herkenrath
20:30SG Wattenscheid 09 - Wuppertaler SV
20:30Baroka F.C. - Free State Stars
20:30US Triestina Calcio - Ravenna
20:30Çaykur Rizespor - Tarsus İdman Yurdu
20:30Metternich - Rot-Weiss Koblenz
20:30US Esch - FC Swift Hesperange
20:30CS Fola Esch - F91 Dudelange
20:30Al-Wakrah Sport Club - Muaither SC
20:30Akvilon - FK Kolomyagi 47
20:30Druzhba-MSS Krasnoye Selo - Sertolovo
20:30Óbila Club de Basket - Albacete
20:30Daniel Brands - Ugo Humbert
20:30Wijesundera/Garcia - Lynn/Macavei
20:30Mathews/Rassif - Fanning/Chun
20:35Ittihad FC - Al Wahda
20:45VV Katwijk - SC Heerenveen
20:45RKAV Volendam - Vitesse
20:45Staphorst - PEC Zwolle
20:45DOVO - SV Urk
20:45RKSV Groene Ster - Tielse Eendracht Combinatie
20:45Eemdijk - ASWH
20:45Maccabi Haifa F.C. - Maccabi Tel Aviv F.C.
21:00Rosenborg BK - Vålerenga Fotball
21:00Athletic Bilbao - Villarreal CF
21:00CD Leganés - FC Barcelona
21:00FC Baltika Kaliningrad - Lokomotiv Moskova
21:00K.R.C. Genk - Lommel United
21:00Cercle Brugge K.S.V. - FCO Beerschot Wilrijk
21:00R.O.C. de Charleroi-Marchienne - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
21:00R.E. Virton - K.A.A. Gent
21:00FC Wil 1900 - FC Vaduz
21:00FC Winterthur - FC Lausanne-Sport
21:00NK Krško - NK Domžale
21:00Neuchâtel Xamax - FC Lugano
21:00BSC Young Boys - FC St. Gallen
21:00FC Basel - FC Luzern
21:00Videoton - Mezőkövesd-Zsóry SE
21:00Universidad San Martín - Ayacucho FC
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Americano
21:00CA Los Andes II - Club Atletico Nueva Chicago II
21:00Figueirense Futebol Clube - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
21:00Universidad Técnica de Cajamarca II - EM Deportivo Binacional II
21:00Barracas Central II - Acassuso II
21:00Defensores Unidos II - Colegiales II
21:00Club Atlético Boston River SAD II - Rampla Juniors II
21:00González/Lammons - King/Pasha
21:00John-Patrick Smith - Bjorn Fratangelo
21:00Marcel Granollers - Cem Ilkel
21:00Joao Lucas Reis Da Silva - Stefan Dostanic
21:00Mejia/Hardt - Pioli Tizon/Farjat
21:00Villanueva/Cantero - Brown/Ornago
21:15Pembroke Athleta F.C - Swieqi United
21:15San Gwann - Lija Athletic F.C.
21:30Borussia Dortmund - 1. FC Nuremberg
21:30Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt
21:301. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg
21:30RasenBallsport Leipzig - VfB Stuttgart
21:30SC Schwaz - Red Bull Salzburg
21:30KMSK Deinze - Club Brugge K.V.
21:30K.F.C. Dessel Sport - Royal Mouscron-Péruwelz
21:30Sporting Club Eendracht Aalst - R. Charleroi S.C.
21:30K. Sint-Truidense V.V. - KFС Duffel
21:30K.S.K. Heist - S.V. Zulte Waregem
21:30Hoogstraten VV - K.V. Oostende
21:30Chindia Targoviste - CFR Cluj
21:30A.S.D.C. Gozzano - Piacenza Calcio 1919
21:30U.S. Città di Pontedera - Albissola
21:30AEK Athens F.C. - Lamia F.C.
21:30S.S. Sambenedettese Calcio - Vis Pesaro
21:30Standard Liège - Royal Knokke
21:30FK Željezničar Sarajevo - FK Sloboda Tuzla
21:30C.S.D. Municipal - Club Xelajú MC
21:30Holyhead Hotspur - Porthmadog F.C.
21:30A.S. Bari - U.S. Bitonto
21:30GKS Katowice - Pogoń Szczecin
21:30U.S. Latina Calcio - A.S.D. Flaminia Civita Castellana
21:30Proximus Spirou - Bakken Bears
21:30Kangoeroes Basket Willebroek - Leuven Bears
21:30Consultinvest VL Libertas Pesaro - Guerino Vanoli Basket
21:30Jacob Bullard - Ronald Hohmann
21:30Ronnie Schneider - Samuel Shropshire
21:30Jovana Jaksic - Rebecca Marino
21:30Tim Ruehl - Henrik Wiersholm
21:30Sofia Zhuk - Nadia Podoroska
21:30Derdoy/Falabella - Monzon/Tenti
21:30Asia Muhammed - Giuliana Olmos
21:30Naomi Broady - Amra Sadikovic
21:45West Ham United - Macclesfield Town
21:45Liverpool - Chelsea
21:45Arsenal - Brentford
21:45Nottingham Forest - Stoke City
21:45Austriya Wien - Sturm Graz
21:45Te Werve - AFC Ajax
21:45Rangers - Ayr United
21:45Heart of Midlothian F.C. - Motherwell
21:45St. Johnstone F.C. - Celtic
21:45KV Mechelen - Royal Antwerp
21:45Lewes F.C. - Kings Langley
21:45Truro City - Hereford
21:45Ballymena United F.C. II - Cliftonville F.C. II
21:45FC Crusaders II - Glenavon F.C. II
21:45Queen's Park F.C. II - Berwick II
21:45Liverpool - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
21:45ESSM Le Portel Cote d'Opale - Strasbourg IG
21:45Leyma Basquet Coruna - Club Ourense Baloncesto
22:00Paris Saint-Germain F.C. - Stade de Reims
22:00Atalanta B.C. - Torino F.C.
22:00Genoa C.F.C. - A.C. ChievoVerona
22:00Cagliari Calcio - U.C. Sampdoria
22:00S.S.C. Napoli - Parma F.C.
22:00Roma - Frosinone Calcio
22:00Juventus F.C. - Bologna F.C. 1909
22:00Tottenham Hotspur - Watford
22:00Foggia Calcio - Calcio Padova
22:00PSG - Reims (beIN SPORTS HD 3)
22:00Tottenham - Watford (beIN SPORTS HD 4)
22:00Juventus - Bologna (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Roma - Frosinone (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Quentin Halys - Serhiy Stakhovsky
22:15İtalya - Sırbistan
22:30Club Deportivo Bata - Always Ready
22:30Club Empresa Minera Huanuni - Fatick
22:30Independiente Petroleros - Club Petrolero de Yacuiba
22:30Universidad Crucena - Torre Fuerte
22:30Jc Aragone - Noah Rubin
22:30Peter Polansky - Christopher Eubanks
22:30Mousheg Hovhannisyan - Lopar
23:00Valencia CF - Celta de Vigo
23:00Sevilla FC - Real Madrid C.F.
23:00Metropolitanos FC - Zamora
23:00Deportivo Iztapa - Club Comunicaciones
23:00Pumas Generalena - Puerto Golfito
23:00Trujillanos - Deportivo Táchira
23:00Angostura FC - Yaracuy
23:00Sevilla - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
23:00Lawson/Reese - Reid/Thompson
23:00Jamie Loeb - Emina Bektas
23:00Milen Ianakiev - Michael Shabaz
23:00Govind Nanda - Kevin Major
23:00Korey Lovett - Strong Kirchheimer
23:00Hsu/Chang - Gleason/Stefani
23:00Goncalves/Marand - Veselinovic/Gumulya
23:00Kratzer/Eikeri - Brengle/Pegula
23:05Washington Nationals - Miami Marlins
23:07Toronto Blue Jays - Houston Astros
23:15FBC Melgar II - Sport Rosario II
23:30Universidad Técnica de Cajamarca - EM Deportivo Binacional
23:30AD Municipal Turrialba - AD Cariari Pococí
23:30Moca - Cibao
00:00Aragua - Monagas SC
00:00CD FAS - Jocoro
00:00Chinandega - Deportivo Ocotal
00:00Deportivo Anzoátegui - Atlético Venezuela
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - AD Guanacasteca
00:00Santa Ana - Consultants Moravia
00:00Oosterbaan/Willams - Meister/Fruttero
00:30Adamson/Berg - Cohen/Strode
00:30Bolla/Ruehl - Dostanic/Woldeab
00:45Portuguesa - Zulia
01:00VC São José dos Campos - Renata Campinas
01:00Toronto FC II - Ottawa Fury FC
01:00UNAN Managua FC - Managua F.C.
01:00Deportivo Guastatoya - Deportivo Sanarate
01:00Estudiantes de Mérida - Deportivo La Guaira
01:00Johnson/Johnson - Ratiwatana/Rungkat
01:00Vervoort/Granollers - Matsui/Nielsen
01:30CE Aimore - EC Cruzeiro Porto Alegre
01:30Penn - Pittsburgh Riverhounds
01:30Rubin/Roelofse - Verdugo/Saville
01:40Cincinnati Reds - Kansas City Royals
01:45FBC Melgar - Sport Rosario
02:00Itapetininga - Funvic Midia Fone
02:00New York City FC - Chicago Fire Soccer Club
02:00Academia Puerto Cabello - Carabobo FC
02:00Mineros - Estudiantes De Caracas
02:00Atlanta United II - Nashville FC
02:00Charleston Battery - North Carolina
02:00Indy Eleven - Tampa Bay Rowdies
02:00Richmond Kickers - Cincinnati
02:00Indiana - Northwestern
02:00Boca Juniors - Obras Sanitarias Buenos Aires
02:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
02:10New York Mets - Atlanta Braves
02:10St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
02:10Tampa Bay Rays - New York Yankees
02:30Velez Sarfield - UAI Urquiza
02:30Once Caldas - Club Independiente Santa Fe
02:30Defensores de Belgrano - Atletico Camioneros
02:30Brusque Futebol Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
02:30Almirante Barroso - Operario de Mafra
02:30Hercílio Luz - Fluminense Joinville
02:30Joinville Esporte Clube - Blumenau
03:00Querétaro F.C. - Dorados de Sinaloa
03:00Tigres - Puebla F.C.
03:00Houston Dynamo - Philadelphia Union
03:00Juventud Unida Pocitos - Rosario Central Potosi
03:00Penarol Mar del Plata - Argentino de Junin
03:00Club Trouville - Malvin
03:00Granollers/Martinez - Eubanks/Krueger
03:05Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates
03:10Minnesota Twins - Detroit Tigers
03:10Chicago White Sox - Cleveland Indians
03:10Club Atlético Central Córdoba - Club Atlético Brown
03:15Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico
03:15Junior de Barranquilla - Club Atlético Colón
03:30River Plate - Boca Juniors
03:30La Equidad - FC Leones
03:30SC Waterloo Region - Brantford Galaxy
03:30Club San Martín - Estudiantes Concordia
03:30Israelita Macabi de Mendoza - San Jose de Mendoza
03:30Rivadavia de Mendoza - San Martin de Mendoza
03:40Colorado Rockies - Philadelphia Phillies
03:45Sport Club Corinthians Paulista - Flamengo
03:45Cruzeiro Esporte Clube - Sociedade Esportiva Palmeiras
20:00SPAL - Sassuolo (beIN SPORTS HD 1)
22:00Empoli - Milan (beIN SPORTS HD 1)
20:00Galatasaray - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Rain or Shine Elasto Painters - Magnolia Hotshots
14:00Quezon City Capitals - Pampanga Lanterns
16:00Manila Stars - Mandaluyong El Tigre
17:00Tofaş - Banvit B.K.
17:00Sighetu Marmatiei - Focsani
17:00BC Perla Harghitei Miercurea Ciuс - CS Gaz Metan Mediaş
17:00Pagrati - Faiakas Corfu
17:00SAAK Anatolia - Koroivos B.C.
17:00Kavala B.C. - ASK Ippokratis
18:00BC Pieno žvaigždės - Neptūnas
18:00Balkan Botevgrad - BC Rilski Sportist
18:00AO Triton - Diagoras Dioprideon
18:00CSO Voluntari - Agronomia Bucuresti
18:15Panevezys Lietkabelis - BC Dzūkija
18:30BC Juventus Utena - BC Šiauliai
18:30Keravnos B.C. - Enosis Neon Paralimni
18:30ACS Targu Jiu - Aurel Vlaicu
18:50BC Nevėžis - BC Lietuvos Rytas
19:00Sluneta Usti nad Labem - BK JIP Pardubice
19:00BC Dnipro - GS Lavrio
19:00Cherkassky Mavpy - Kongsberg Miners
19:00İstanbul Başakşehir FK - Turi Svitavy
19:00CS Phoenix Galati - BC Mures Targu-Mures
19:00Pallacanestro Mantovana - Bakery Pyatsenza
19:00Al Manama - Al Muharraq
19:45Maccabi Rishon LeZion - Bnei Herzliya
20:00Rosa Radom - Kataja Basket Club
20:00Sodertalje Kings - Ironi Nes-Ziona
20:00BC Beroe Stara Zagora - BC Timișoara
20:00Omonia BC - ETHA Engomis
20:00ABC Athletic Constanta - Rapid
20:30Óbila Club de Basket - Albacete
21:30Proximus Spirou - Bakken Bears
21:30Kangoeroes Basket Willebroek - Leuven Bears
21:30Consultinvest VL Libertas Pesaro - Guerino Vanoli Basket
21:45ESSM Le Portel Cote d'Opale - Strasbourg IG
21:45Leyma Basquet Coruna - Club Ourense Baloncesto
02:00Boca Juniors - Obras Sanitarias Buenos Aires
02:00E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
03:00Penarol Mar del Plata - Argentino de Junin
03:00Club Trouville - Malvin
03:30Club San Martín - Estudiantes Concordia
03:30Israelita Macabi de Mendoza - San Jose de Mendoza
03:30Rivadavia de Mendoza - San Martin de Mendoza
13:11Thimarafushi - Nilandhoo
14:00Tainan City FC - Royal Blues
14:15Liaoning Whowin F.C. - Meizhou Meixian Techand
14:30Albirex Niigata - Home United FC
14:30Brunei DPMM FC - Balestier Khalsa FC
14:45Doroznik Kamenka - Lada Dimitrovgrad
15:00Global F.C. - JP Voltes FC
15:00Elazığspor - Batman Petrolspor
15:00FC Krystal Kherson - FC Desna Chernihiv
15:00Sisaket F.C. - Buriram United F.C.
15:00FC Akzhayik - FC Tobol Kostanay
15:30Atırau - Astana
16:00ACS UTA Batrana Doamna - CSM Studențesc Iași
16:00Arda Kardzhali - PFC Cherno More Varna
16:00PFC Nesebar - Ludogorets 1945
16:00Uthongathi - Real Kings
16:00FK Kolubara Lazarevac - Partizan Belgrade
16:00Kabwe Warriors - Kabwe youth soccer academy
16:00Lumwana Radiants - Nkwazi F.C.
16:00Nkana FC - Green Eagles
16:00Temperley II - Ferro Carril Oeste II
16:00Kano Pillars F.C. - Abia Warriors F.C.
16:00Kogi United - Akwa United FC
16:00Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
16:00US Ladispoli - ASD Lanusei Calcio
16:00F.C. Ponsacco 1920 S.S.D. - U.S. Pianese A.S.D
16:00Forlì F.C. - A.S.D. Pineto Calcio
16:00ASD Seravezza Calcio - Ghivizzano
16:00A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato - ACV Scandicci ASD
16:00A.S.D. Lupa Roma - Nuova Monterosi
16:00A.S. Ostia Mare Lido Calcio - Vis Artena
16:00Nakumatt - Nzoia United
16:00A.C. Prato - Real Forte Querceta
16:00Trastevere Calcio ASD - F.C. Aprilia
16:00ASD Cannara - S.S.D. Massese
16:00A.S.D. Francavilla Calcio NC - ASD Montegiorgio
16:00Citta di Anagni - Cassino
16:00CWKS Resovia Rzeszów - Warta Poznań
16:00Montevarchi - F.C. Esperia Viareggio
16:00Deportivo Riesta II - Deportivo Español II
16:00Napsa Stars FC - Nakambala Leopards
16:00Zanaco F.C. - Lee Woon-jae
16:00ZESCO United F.C. - Nchanga Rangers
16:00National Assembly F.C. - Lusaka Dynamos
16:00New Monze Swallows - Kitwe United
16:00Power Dynamos F.C. - Green Buffaloes
16:00Dynamos F.C. - Bulawayo Chiefs
16:00Herentals - Black Rhinos
16:00Penarol II - Torque II
16:00Highlanders F.C. - Yadah
16:00Shabanie Mine - Bulawayo City
16:00Kalush - Metallist 1925
16:00Nyva-V Vinnytsia - FC Hirnyk Krivoy Rog
16:15Kariobangi Sharks - Wazito
16:20Emirates Cultural Sport Club II - Al Wasl FC II
16:30Torpedo - BATE Borisov
16:30Sloga Mravince - GNK Dinamo Zagreb
16:30NK Jadran Luka Ploče - RNK Split
16:30Primorac Biograd na Moru - Lokomotiv Moskova
16:30NK Sloga Nova Gradiska - NK Istra 1961
16:30NK Vrapče Zagreb - HNK Hajduk Split
16:30NK Krizevci - HNK Rijeka
16:30NK Slavija Pleternica - NK Vinogradar
16:30KRK - HNK Cibalia
16:30Marsonia 1909 - NK Zagreb
16:30Nehaj - HNK Šibenik
16:30NK Zelina - GOSK Dubrovnik
16:30Academica Clinceni - Hermannstadt
16:30Progresul Spartac Bükreş - FC Universitatea Cluj
16:30CSM Slatina - FC Dunărea Călărași
16:30CS Sporting Liesti - CS Mioveni
16:30Academy Pandev - FK Renova
16:30FK Belasica Strumica - FK Shkupi
16:30FK Vardar - FK Sileks
16:30FK Makedonija Gjorče Petrov - FK Rabotnički
16:30FK Shkëndija - Pobeda Prilep
16:30Aizawl F.C. - Chhinga Veng
16:30Elana Toruń - MKS Bytovia Bytów
16:30Aittitos Spaton - Ergotelis
16:30Rusovce - MFK Skalica
16:30KP Starogard Gdanski - Górnik Łęczna
16:30Al Jazira Club II - Ajman Club II
16:30Skoda Xanthi - OFI Crete
17:00FC Syzran-2003 Syzran - FC Rostov
17:00Mariupol - FC Dynamo Kyiv
17:00FC Stadlau - Kapfenberger SV
17:00FK Lietava - VMFD Zalgiris Vilnius
17:00ŁKS 1926 Łomża - Legia Warsaw II
17:00FC Aktöbe - FC İrtiş Pavlodar
17:00Loko Vltavín - Teplice
17:001. FK Příbram - FC Graffin Vlašim
17:00FK Pardubice - Jablonec
17:00Olympia Prague - 1. FC Slovácko
17:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - FC Dunav Ruse
17:00NK GOŠK Gabela - Čelik
17:00Zvijezda 09 - FK Radnik Bijeljina
17:00Tuzla City - FK Krupa na Vrbasu
17:00TSC Backa Topola - FK Rad
17:00FK Inđija - FK Zemun
17:00FK Sinđelić Beograd - FK Voždovac
17:00FK Javor Ivanjica - FK Novi Pazar
17:00Mladost Backi Jarak - FK Čukarički
17:00FK Radnik Surdulica - FK radnicki Pirot
17:00Roi United - RoPo
17:00Modrica - FK Borac Banja Luka
17:00FK Proleter Novi Sad - FK Mladost Lučani
17:00Afjet Afyonspor - Siirtspor
17:00Kovo Belusa - FK DAC 1904 Dunajská Streda
17:00FK Mladost Lučani - FK Spartak Zlatibor Voda
17:00FK Slovan Most pri Bratislave - FC Spartak Trnava
17:00Deportivo Morón II - Chacarita Juniors II
17:00Villa Dálmine II - Defensores de Belgrano II
17:00AŠK Bravo Publikum - NK Dob
17:00GKS Drwinia - Wisla Pulawy
17:00KS Legionovia Legionowo - GKS Tychy
17:00Polonia Środa Wielkopolska - RKS Radomiak Radom
17:00Huragan Morag - Zagłębie Lubin
17:00Tur Bielsk Podlaski - LKS Nieciecza
17:00Sorrento Calcio - SS Nola 1925
17:00Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat - Tampereen Pallo-Veikot II
17:00Digenis Oroklinis - Nea Salamis Famagusta FC
17:00MZKS Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok
17:00Falubaz Zielona Gora - Wigry Suwałki
17:00Anzio Calcio 1924 - A.S. Avellino 1912
17:00K.S. Energetyk ROW Rybnik - KS Cracovia
17:00CSyD Flandria II - Club Atlético Estudiantes II
17:00Sacachispas II - Fenix II
17:00Dorogi FC - Ceglédi VSE
17:00Duna Aszfalt Tvse - Vasas SC
17:00FC Zirka Kirovohrad - FC Olimpik Donetsk
17:00Minaj - Mykolaiv
17:00Cherkaschyna-Akademia - FC Arsenal Kyiv
17:00KS Paradyz - Puszcza Niepołomice
17:00Dunakanyar-Vác FC - Zalaegerszegi TE
17:00Soroksár SC - Budaörsi SC
17:15Hundested IK - Vendsyssel FF
17:30Luki-Energy Velikiye Luki - FC Yenisey Krasnoyarsk
17:30Jammerbugt FC - Esbjerg fB
17:30Boldklubben 1908 - BK Marienlyst
17:30Dalum IF - FC Midtjylland
17:30Espérance de Tunis - Stade Tunisien
17:30Jarun - NK HASK Zagreb
17:30Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice
17:30Club Atlético Atlanta II - Talleres de Remedios de Escalada II
17:45Muscat FC - Al-Shabab SC
18:00FC Volgar Astrakhan - FC Zenit Saint Petersburg
18:00OJC Rosmalen - ADO Den Haag
18:00Sigma Olomouc - FK Fotbal Třinec
18:00FC Chernomorets Balchik - Botev Vratsa
18:00HŠK Zrinjski Mostar - FK Mladost Doboj Kakanj
18:00Fethiyespor - Sancaktepe Belediyespor
18:00Sheriff Tiraspol - CSF Speranţa Nisporeni
18:00Rivers United - Kwara United F.C.
18:00Nasarawa United F.C. - Wikki turists F.C.
18:00Ahli Al-Khalil - Shabab Alsamu
18:00Markz Balata - Markaz Shabab Al-Am'ari
18:00Dnipro-1 - FC Volyn Lutsk
18:00Deportivo Petare - Libertador
18:10Al-Markhiya Sports Club - Al-Mesaimeer Sports Club
18:15Al Adalah - Al-Ansar
18:30FC Ilves - HJK
18:30FC Inter Turku - FC Lahti
18:30FC Chernomorets Novorossiysk - FC Spartak Moskova
18:30FK Sarajevo - NK Široki Brijeg
18:30Al-Washm - Hajer Club
18:30GKS Jastrzębie - Piast Gliwice
18:30Universidad San Martín - Inti Gas II
18:30Al Mujaz Al Club Tumar - Al-Kawkab
18:45CS Concordia Chiajna - FC Viitorul Constanța
18:45Abha - Al Ain FC
18:55Jeddah Club - Najran SC
19:00Start - FK Bodø-Glimt
19:00Næstved BK - Silkeborg IF
19:00FC Nizhniy Novgorod - FC Ufa
19:00FC Khimki - FC Rubin Kazan
19:00FC Chaika Peschanokopskoye - FC Anzhi Makhachkala
19:00NK Varaždin - NK Međimurje
19:00FC Zbrojovka Brno - FC Slovan Liberec
19:00CSKA Sofia 1948 - PFC Botev Plovdiv
19:00FK Qarabağ - Zirə IK
19:00FK Mačva Šabac - FK Radnički 1923
19:00P.A.O.K. - Aris
19:00FK Bačka Palanka - Buducnost Dobanovci
19:00FK Sloboda Užice - FK Borac Čačak
19:00MKE Ankaragücü - Serik Belediyespor
19:00Boluspor - Payasspor
19:00Kahramanmaraşspor - Tekirova Belediyespor
19:00Şanlıurfaspor - Yomraspor
19:00FC Shakhtyor Salihorsk - FC Dinamo Brest
19:00Viimsi II - FC Elva
19:00JK Nõmme Kalju - JK Tallinna Kalev
19:00Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
19:00Niki Volos - PAE AO Kerkyra
19:00MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00FC Chornomorets Odesa - PFC Oleksandriya
19:15B36 Tórshavn - 07 Vestur
19:30Fortuna Düsseldorf - Bayer 04 Leverkusen
19:30SV Mattersburg - SK Rapid Wien
19:30Excelsior Maassluis - PSV Eindhoven
19:30Aarhus Fremad - Aarhus
19:30FC Roskilde - AaB Fodbold
19:30Erzgebirge Aue - SV Sandhausen
19:30SSV Jahn Regensburg - 1. FC Heidenheim
19:301. FC Magdeburg - MSV Duisburg
19:30FC St. Pauli - SC Paderborn 07
19:30A.S.D. Pro Piacenza 1919 - Associazione Calcio Pistoiese
19:30SK Slavia Prague - FK Ústí nad Labem
19:30Fermana F.C. - A.S. Giana Erminio
19:30A.S. Gubbio 1910 - U.C. AlbinoLeffe
19:30Imolese Calcio 1919 - Teramo
19:30Pordenone Calcio S.S.D. - U.S.D. Virtusvecomp Verona
19:30Vicenza Calcio - A.C. Rimini 1912
19:30F.C. Südtirol - Alma Juventus Fano 1906
19:30A.C. Monza Brianza 1912 - A.C. Renate
19:30FK Napredak Kruševac - Red Star Belgrade
19:30Stade Nyonnais - AC Bellinzona
19:30GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
19:30FC Nöttingen - 1. CfR Pforzheim
19:59Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
20:00Amiens SC - Stade Rennais F.C.
20:00FC Girondins de Bordeaux - Lille OSC
20:00Stade Malherbe Caen - Montpellier HSC
20:00Dijon FCO - Lyon
20:00Olympique de Marseille - RC Strasbourg
20:00FC Nîmes Olympique - En Avant de Guingamp
20:00Udinese Calcio - S.S. Lazio
20:00ATSV Stadl-Paura - LASK Linz
20:00SC Neusiedl am See 1919 - Wacker Innsbruck
20:00FC Pinzgau Saalfelden - SKN St. Pölten
20:00IFK Norrköping - Malmö FF
20:00Hammarby IF - IF Elfsborg
20:00GIF Sundsvall - Djurgårdens IF
20:00Trelleborgs FF - Dalkurd FF
20:00Östersunds FK - IF Bromharitaojkarna
20:00HB Køge - FC Nordsjælland
20:00FC Fredericia - SønderjyskE
20:00Borussia Mönchengladbach II - Rot-Weiss Essen
20:00U.S. Cremonese - Cosenza Calcio
20:00OC Khouribga - Renaissance Sportive de Berkane
20:00KFC Uerdingen 05 - FSV Zwickau
20:00VfL Osnabrück - SC Fortuna Köln
20:00SpVgg Unterhaching - TSV 1860 München
20:00VfR Aalen - Karlsruher SC
20:00FK Sūduva Marijampolė - FK Trakai
20:00FK Vojvodina - FK Teleoptik
20:00FK Radnički Niš - FK Bežanija
20:00FV Eppelborn - SV Röchling Völklingen
20:00Citta di Fasano - Taranto F.C.
20:00UAI Urquiza II - Club Social y Deportivo Tristán Suárez II
20:00Balmazújvárosi FC - Monori
20:00Gyirmot Sportegyesulet - Mosonmagyarovari TE
20:00SG Waldsolms - SV Rot-Weiß Hadamar
20:00FV Schwalbach - FC 08 Homburg
20:00Budafoki MTE-Ujbuda - Kazincbarcikai SC
20:00Nyíregyháza Spartacus FC - Aqvital Csakvar
20:00Kaposvári Rákóczi - BFC Siófok
20:15FC Torpedo Moskova - FC Dynamo Moskova
20:15North-West - Konstantinovskoye-Okrug 19
20:30Alemannia Aachen - TV Herkenrath
20:30SG Wattenscheid 09 - Wuppertaler SV
20:30Baroka F.C. - Free State Stars
20:30US Triestina Calcio - Ravenna
20:30Çaykur Rizespor - Tarsus İdman Yurdu
20:30Metternich - Rot-Weiss Koblenz
20:30US Esch - FC Swift Hesperange
20:30CS Fola Esch - F91 Dudelange
20:30Al-Wakrah Sport Club - Muaither SC
20:30Akvilon - FK Kolomyagi 47
20:30Druzhba-MSS Krasnoye Selo - Sertolovo
20:35Ittihad FC - Al Wahda
20:45VV Katwijk - SC Heerenveen
20:45RKAV Volendam - Vitesse
20:45Staphorst - PEC Zwolle
20:45DOVO - SV Urk
20:45RKSV Groene Ster - Tielse Eendracht Combinatie
20:45Eemdijk - ASWH
20:45Maccabi Haifa F.C. - Maccabi Tel Aviv F.C.
21:00Rosenborg BK - Vålerenga Fotball
21:00Athletic Bilbao - Villarreal CF
21:00CD Leganés - FC Barcelona
21:00FC Baltika Kaliningrad - Lokomotiv Moskova
21:00K.R.C. Genk - Lommel United
21:00Cercle Brugge K.S.V. - FCO Beerschot Wilrijk
21:00R.O.C. de Charleroi-Marchienne - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
21:00R.E. Virton - K.A.A. Gent
21:00FC Wil 1900 - FC Vaduz
21:00FC Winterthur - FC Lausanne-Sport
21:00NK Krško - NK Domžale
21:00Neuchâtel Xamax - FC Lugano
21:00BSC Young Boys - FC St. Gallen
21:00FC Basel - FC Luzern
21:00Videoton - Mezőkövesd-Zsóry SE
21:00Universidad San Martín - Ayacucho FC
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Americano
21:00CA Los Andes II - Club Atletico Nueva Chicago II
21:00Figueirense Futebol Clube - Clube Atlético Metropolitano Blumenau
21:00Universidad Técnica de Cajamarca II - EM Deportivo Binacional II
21:00Barracas Central II - Acassuso II
21:00Defensores Unidos II - Colegiales II
21:00Club Atlético Boston River SAD II - Rampla Juniors II
21:15Pembroke Athleta F.C - Swieqi United
21:15San Gwann - Lija Athletic F.C.
21:30Borussia Dortmund - 1. FC Nuremberg
21:30Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt
21:301. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg
21:30RasenBallsport Leipzig - VfB Stuttgart
21:30SC Schwaz - Red Bull Salzburg
21:30KMSK Deinze - Club Brugge K.V.
21:30K.F.C. Dessel Sport - Royal Mouscron-Péruwelz
21:30Sporting Club Eendracht Aalst - R. Charleroi S.C.
21:30K. Sint-Truidense V.V. - KFС Duffel
21:30K.S.K. Heist - S.V. Zulte Waregem
21:30Hoogstraten VV - K.V. Oostende
21:30Chindia Targoviste - CFR Cluj
21:30A.S.D.C. Gozzano - Piacenza Calcio 1919
21:30U.S. Città di Pontedera - Albissola
21:30AEK Athens F.C. - Lamia F.C.
21:30S.S. Sambenedettese Calcio - Vis Pesaro
21:30Standard Liège - Royal Knokke
21:30FK Željezničar Sarajevo - FK Sloboda Tuzla
21:30C.S.D. Municipal - Club Xelajú MC
21:30Holyhead Hotspur - Porthmadog F.C.
21:30A.S. Bari - U.S. Bitonto
21:30GKS Katowice - Pogoń Szczecin
21:30U.S. Latina Calcio - A.S.D. Flaminia Civita Castellana
21:45West Ham United - Macclesfield Town
21:45Liverpool - Chelsea
21:45Arsenal - Brentford
21:45Nottingham Forest - Stoke City
21:45Austriya Wien - Sturm Graz
21:45Te Werve - AFC Ajax
21:45Rangers - Ayr United
21:45Heart of Midlothian F.C. - Motherwell
21:45St. Johnstone F.C. - Celtic
21:45KV Mechelen - Royal Antwerp
21:45Lewes F.C. - Kings Langley
21:45Truro City - Hereford
21:45Ballymena United F.C. II - Cliftonville F.C. II
21:45FC Crusaders II - Glenavon F.C. II
21:45Queen's Park F.C. II - Berwick II
21:45Liverpool - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paris Saint-Germain F.C. - Stade de Reims
22:00Atalanta B.C. - Torino F.C.
22:00Genoa C.F.C. - A.C. ChievoVerona
22:00Cagliari Calcio - U.C. Sampdoria
22:00S.S.C. Napoli - Parma F.C.
22:00Roma - Frosinone Calcio
22:00Juventus F.C. - Bologna F.C. 1909
22:00Tottenham Hotspur - Watford
22:00Foggia Calcio - Calcio Padova
22:00PSG - Reims (beIN SPORTS HD 3)
22:00Tottenham - Watford (beIN SPORTS HD 4)
22:00Juventus - Bologna (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Roma - Frosinone (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:30Club Deportivo Bata - Always Ready
22:30Club Empresa Minera Huanuni - Fatick
22:30Independiente Petroleros - Club Petrolero de Yacuiba
22:30Universidad Crucena - Torre Fuerte
23:00Valencia CF - Celta de Vigo
23:00Sevilla FC - Real Madrid C.F.
23:00Metropolitanos FC - Zamora
23:00Deportivo Iztapa - Club Comunicaciones
23:00Pumas Generalena - Puerto Golfito
23:00Trujillanos - Deportivo Táchira
23:00Angostura FC - Yaracuy
23:00Sevilla - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
23:15FBC Melgar II - Sport Rosario II
23:30Universidad Técnica de Cajamarca - EM Deportivo Binacional
23:30AD Municipal Turrialba - AD Cariari Pococí
23:30Moca - Cibao
00:00Aragua - Monagas SC
00:00CD FAS - Jocoro
00:00Chinandega - Deportivo Ocotal
00:00Deportivo Anzoátegui - Atlético Venezuela
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - AD Guanacasteca
00:00Santa Ana - Consultants Moravia
00:45Portuguesa - Zulia
01:00Toronto FC II - Ottawa Fury FC
01:00UNAN Managua FC - Managua F.C.
01:00Deportivo Guastatoya - Deportivo Sanarate
01:00Estudiantes de Mérida - Deportivo La Guaira
01:30CE Aimore - EC Cruzeiro Porto Alegre
01:30Penn - Pittsburgh Riverhounds
01:45FBC Melgar - Sport Rosario
02:00New York City FC - Chicago Fire Soccer Club
02:00Academia Puerto Cabello - Carabobo FC
02:00Mineros - Estudiantes De Caracas
02:00Atlanta United II - Nashville FC
02:00Charleston Battery - North Carolina
02:00Indy Eleven - Tampa Bay Rowdies
02:00Richmond Kickers - Cincinnati
02:00Indiana - Northwestern
02:30Once Caldas - Club Independiente Santa Fe
02:30Defensores de Belgrano - Atletico Camioneros
02:30Brusque Futebol Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
02:30Almirante Barroso - Operario de Mafra
02:30Hercílio Luz - Fluminense Joinville
02:30Joinville Esporte Clube - Blumenau
03:00Querétaro F.C. - Dorados de Sinaloa
03:00Tigres - Puebla F.C.
03:00Houston Dynamo - Philadelphia Union
03:00Juventud Unida Pocitos - Rosario Central Potosi
03:10Club Atlético Central Córdoba - Club Atlético Brown
03:15Junior de Barranquilla - Club Atlético Colón
03:30La Equidad - FC Leones
03:30SC Waterloo Region - Brantford Galaxy
03:45Sport Club Corinthians Paulista - Flamengo
03:45Cruzeiro Esporte Clube - Sociedade Esportiva Palmeiras
20:00SPAL - Sassuolo (beIN SPORTS HD 1)
22:00Empoli - Milan (beIN SPORTS HD 1)
20:00Galatasaray - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
11:45Paula Ormaechea - Marie Benoit
11:45Aliona Bolsova Zadoinova - Eva Guerrero Alvarez
14:15Frederico Gil - Igor Sao Thiago
14:15Mónica Puig - Caroline Wozniacki
14:45Martina Caregaro - Michaela Honcova
14:45Lucia Bronzetti - Sofia Shapatava
14:45Kichenok/Srebotnik - Mertens/Schuurs
16:00Hugo Nys - Elias Ymer
16:00Garbine Muguruza - Katerina Siniakova
16:00Giovani Samaha - Hasan Ibrahim
16:00Mousa Alkotop - Sadio Doumbia
16:00Vit Kopriva - Roey Tabet
16:00Edoardo Eremin - Mathieu Perchicot
16:00Blanch/Egea - Boluda-Purkiss/Semmler
16:00Anna Klasen - Giulia Gatto-Monticone
16:00Diāna Marcinkēviča - Nuria Parrizas-Diaz
16:00Joana Vale Costa - Cristina Bucsa
16:00Julie Gervais - Lisa Sabino
16:00Van Der Hoek/Pirazhenka - Georges/Lechemia
16:00Victoria Hu - Ruth Marsh
16:00Rio Kitagawa - Justina Mikulskyte
16:00Denise-Antonela Stoica - Tiphanie Fiquet
16:00Ksenia Kuznetsova - Ayaka Okuno
16:15Julia Payola - Isabel Adrover Gallego
16:15Marina Benito - Ali Collins
16:30Cameron Norrie - Borna Coric
16:30Marek Gengel - Simon Carr
16:30Arthur Rinderknech - Gregoire Barrere
16:30Antonio Massara - Juan Pablo Patino-Samudio
16:30Florent Bax - Mateo Nicolas Martinez
16:30Francesco Forti - Giovanni Fonio
16:30Gianmarco Ferrari - Maciej Rajski
16:30Giulio Zeppieri - Davide Galoppini
16:30Peter Torebko - Florian Fallert
16:30Dischinger/Falcao - Coelho/Rodriguez
16:30Antonic/Rueffer - Kostova/Hsu
17:00Sami Reinwein - Boris Fassbender
17:00Michal Konecny - Niklas Johansson
17:00Lucas Renard - George Loffhagen
17:00Boehler/Ollert - Bellier/Haerteis
17:00Ignacio Monzon - Antonio Cayetano March
17:30Guillermo Olaso - Jaroslav Pospíšil
17:30Jordi Samper-Montana - Michel Saade
17:30Fakih Najib - Alexandros Roumpis
17:30Nicolo Turchetti - Georgii Kravchenko
17:30Webley-Smith/Gray - Kung/Shinikova
17:30Yerolymos/Tan - Armitano/Vogelsang
17:30Silva/Terziyska - Arcangioli/Reix
17:30Goering/Talbi - Piter/Savinykh
17:30Vrljic/Udvardy - Kostic/Cengiz
17:30Peyton Stearns - Shannon Hudson
17:30Scout Mathews - Rushri Wijesundera
17:30Emily Fanning - Komola Umarova
17:30Eudice Wong Chong - Kimmy A. Guerin
18:00Brancaccio/Lantigua De La Nuez - Fricova/El Amrani Tchaha
18:00Chiesa/Martinich - Bouzo Zanotti/Masini
18:00Marko Miladinovic - Sandro Ehrat
18:00Miljan Zekic - Emiliano Maggioli
18:00Pol Toledo Bague - Eduard Esteve Lobato
18:00Green/Farmer - Carter/Peniston
18:00Lacount/Lacount - Binding/Duncan
18:00Martin/Solonenko - Recci/Stoute
18:00Vives Marcos/Kalyanpur - Taylor/Taylor
18:00Vavassori/Oliveira - Arends/Arneodo
18:00Duilio Beretta - Tomas Farjat
18:00Nicolas Zaidman - Gonzalo Villanueva
18:00Nicolas Mejia - Mariano Kestelboim
18:30Added/Olivetti - Klein/Moysan
18:30Voljacques/Schott - Lechevretel/Servien
18:30Simonsson/Eriksson - Wong/Yeung
18:30Marina Bassols Ribera - Rebecca Sramkova
18:30Jasmine Paolini - Isabelle Wallace
18:30Yasmin Mansouri - Richel Hogenkamp
18:30Fermin Tenti - Matias Franco Descotte
18:30Grymalska/C. Scholl - Kulikova/Pedretti
18:30Christian/K. Hobgarski - Di Sarra/Caregaro
18:30Kordolaimi/Rame - Koelzer/Schaeder
18:30In-Albon/Moratelli - Cao/Ma
18:30Honcova/Trickovic - Cocciaretto/Rossi
19:00Tallon Griekspoor - Nicolas Mahut
19:00Perez/Tashi - Tabet/Chahoud
19:00Akilah James - Ava Hrastar
19:00Allie Gretkowski - Anhzelika Isaeva
19:30Galoppini/Santanna - Weiss/Dagnino
19:30Giacalone/Massara - Della Tommasina/Fonio
19:30Nicolas Acevedo - Conner Huertas Del Pino
20:00Conor Berg - Lucas Gomez
20:00Isaiah Strode - Maxime Cressy
20:00Siem Woldeab - Takuto Niki
20:00Kristie Ahn - Maria Sanchez
20:00Ulrikke Eikeri - Maria Mateas
20:00Morderger/Morderger - Leykina/Poznikhirenko
20:00Maegan Manasse - Grace Min
20:00Sesil Karatantcheva - Robin Anderson
20:30Daniel Brands - Ugo Humbert
20:30Wijesundera/Garcia - Lynn/Macavei
20:30Mathews/Rassif - Fanning/Chun
21:00González/Lammons - King/Pasha
21:00John-Patrick Smith - Bjorn Fratangelo
21:00Marcel Granollers - Cem Ilkel
21:00Joao Lucas Reis Da Silva - Stefan Dostanic
21:00Mejia/Hardt - Pioli Tizon/Farjat
21:00Villanueva/Cantero - Brown/Ornago
21:30Jacob Bullard - Ronald Hohmann
21:30Ronnie Schneider - Samuel Shropshire
21:30Jovana Jaksic - Rebecca Marino
21:30Tim Ruehl - Henrik Wiersholm
21:30Sofia Zhuk - Nadia Podoroska
21:30Derdoy/Falabella - Monzon/Tenti
21:30Asia Muhammed - Giuliana Olmos
21:30Naomi Broady - Amra Sadikovic
22:00Quentin Halys - Serhiy Stakhovsky
22:30Jc Aragone - Noah Rubin
22:30Peter Polansky - Christopher Eubanks
22:30Mousheg Hovhannisyan - Lopar
23:00Lawson/Reese - Reid/Thompson
23:00Jamie Loeb - Emina Bektas
23:00Milen Ianakiev - Michael Shabaz
23:00Govind Nanda - Kevin Major
23:00Korey Lovett - Strong Kirchheimer
23:00Hsu/Chang - Gleason/Stefani
23:00Goncalves/Marand - Veselinovic/Gumulya
23:00Kratzer/Eikeri - Brengle/Pegula
00:00Oosterbaan/Willams - Meister/Fruttero
00:30Adamson/Berg - Cohen/Strode
00:30Bolla/Ruehl - Dostanic/Woldeab
01:00Johnson/Johnson - Ratiwatana/Rungkat
01:00Vervoort/Granollers - Matsui/Nielsen
01:30Rubin/Roelofse - Verdugo/Saville
03:00Granollers/Martinez - Eubanks/Krueger
cosmobet üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle