05:02Club Atlas - Querétaro FC
05:30Los Angeles - Indiana Feve
06:30Sang Eun Je - Woojin Jang
07:20Jonghoon Li - Jingkun Lian
08:00Puavaranukr - Goh Soon Hua
08:45Gao Fangjie - Jindapol, Ni
09:00Ahmad, T/Na - Cahyono, A B
09:30Kititharaku - Sakuramoto,
10:15Yue Han - Takahashi, S
10:30Matsuyama, - Herttrich, I
11:00Tien Chen C - Bin Qiao
11:00Tien Minh N - Jen Hao Hsu
11:30Chengkai Ha - Xiangyu Ren/
12:00Vondrousova - Minella, Man
12:00Guarachi, A - Soler-Espino
12:30Pratama, A/ - Ahsan, M/Set
12:30Begu, I-C/M - Cristian, J
13:00Gyeongnam - Suwon Bluewi
13:00Pohang Stee - Jeonnam Drag
13:00Changchun Y - Shandong Lun
14:00Gangwon - Jeju United
14:00FC Luch Min - Dinamo Brest
14:00Cornet, Ali - Bouchard, Eu
14:00Fognini, Fa - Verdasco, Fe
14:35Beijing Ren - Dalian Yifan
14:35Tianjin Ted - Chongqing Li
14:35Shanghai SI - Guangzhou Ev
15:00Martic, Pet - Buzarnescu,
15:15Arruabarren - Panova, A/Vo
15:20Laaksonen, - Gasquet, Ric
16:15Sevastova, - Hercog, Polo
16:30?l?sk Wroc? - Cracovia Kra
16:30Gomel - Dnepr Mogile
17:00Örebro SK - Malmö FF
17:00Östersunds - Trelleborgs
17:00Esbjerg - Vendsyssel F
17:00Bayern - Paris St Germain (Tivibu Spor 2 HD)
17:00Maden, Yann - Rosol, Lukas
17:30Buzarnescu, - Kovinic, D/Z
18:00P?íbram - Teplice
18:00FC Fastav Z - Mladá Bolesl
18:00Slovan Libe - MFK Karviná
18:00AFC Hermann - ACS Sepsi OS
18:30Galatasaray - Valencia (Smart Spor HD)
18:30Gorodeya - FK Torpedo M
18:30Valencia - Galatasaray
19:00Kalmar FF - GIF Sundsval
19:00Wis?a Krakó - Arka Gdynia
19:00Union La Ca - Colo Colo
20:00AC Sparta P - Opava
20:05New York Ya - New York Met
20:07Toronto Blu - Baltimore Or
21:00Fenerbahçe - Feyenoord (Smart Spor HD)
21:00Astra Giurg - FCSB
21:00Smyczek, Ti - Ramanathan,
21:30Legia Warsz - Zag??bie Lub
22:00Deportes Te - Antofagasta
22:30Atlanta Uni - D.C. United
23:00Seattle Sou - Vancouver Wh
23:00Granollers, - Johnson, Ste
00:30Universidad - Deportes Iqu
01:10Detroit Tig - Boston Red S
02:00Chicago Fir - Toronto FC
02:00Philadelphi - Los Angeles
02:00New York Re - New England
02:15Kansas City - Minnesota Tw
02:30Columbus Cr - Orlando City
03:00CF Pachuca - CF Monterrey
03:00Unión Españ - Audax Italia
04:00Houston Dyn - FC Dallas
05:00Club Tijuan - Chivas Guada
05:00Real Salt L - Colorado Rap
06:00Portland Ti - Montreal Imp
21:00Club Brugge - Standard de
23:00Liverpool - Dortmund (Tivibu Spor 2 HD)
23:00Fenerbahçe - Cagliari (Smart Spor HD)
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle
canlı maç izlemaç izlelig tv izlebein sport izle