20:30Isabelle Wallace - Olga Saez Larra
20:45Fenerbahçe S.K. - Beşiktaş J.K.
20:45FC Astra Giurgiu - CS Gaz Metan Mediaș
20:45Al-Ahli SC - Al-Muharraq SC
20:45Wydad Casablanca - Al-Ahly Tripoli
21:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
21:00Olimpija Ljubljana - Primorska Koper
21:30Club Luján - Deportivo Armenio
21:30Proximus Spirou - Hapoel Tel Aviv B.C.
22:00González Quique - Adrián Ramos
22:00S.C. Braga - Sporting
20:45Beitar Jerusalem F.C. - Bnei Sakhnin F.C.
20:45Sport Recife II - Cabense
21:15SV Werder Bremen II - FC St. Pauli II
21:30Club Sportivo Barracas - Deportivo Laferrere
21:30Chamois Niortais F.C. - RC Lens
21:45Deportivo de La Coruña - Granada CF
22:00Guabirá - Universitario de Sucre
22:00Didier Moreno - Alvaro Vadillo
23:00Tigres - Fortaleza Esporte Clube
23:00Orsomarso - Cúcuta Deportivo
23:00Racing Club de Avellaneda II - Unión de Santa Fe II
23:00Verdugo/Saville - Galdos/Huesler
23:30Pedja Krstin - Bjorn Fratangelo
00:00CA Aldosivi - Club Atlético Belgrano
00:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
01:00Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova
01:00Ferro Carril Oeste - Atlético de Rafaela
01:00Potosino - Ciervos
01:00Thiemo de Bakker - Noah Rubin
02:00CR Vasco da Gama - Bajai LSE
02:00Racing Club de Avellaneda - Union de Santa Fe
02:00Associação Chapecoense de Futebol - Fluminense FutbolClub
02:05Washington Nationals - Miami Marlins
02:05Home (Runs) - Away (Runs)
02:07Toronto Blue Jays - Houston Astros
02:10Boston Red Sox - Baltimore Orioles
02:10Tampa Bay Rays - New York Yankees
02:15Industriales - Artemisa
03:00Lagomar - Capitol Montevidio
03:05Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates
03:10Chicago White Sox - Cleveland Indians
03:15St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
03:30Comunicaciones Mercedes - Estudiantes Concordia
03:30Municipalidad Capital - Israelita Macabi de Mendoza
03:30Evan Hoyt - Aoran Wang
03:30Lucas Vuradin - Rhett Purcell
03:30Mustafa Ibrahimi - Edward Bourchier
03:40Colorado Rockies - Philadelphia Phillies
03:45Envigado Fútbol Club - América de Cali
04:00Técnico Universitario - Universidad Católica del Ecuador
04:00Rutuja Bhosale - Kyoka Okamura
04:00Zuzana Zlochova - Freya Christie
04:35Harbour View F.C. - Portmore United F.C.
04:40Arizona Diamondbacks - Los Angeles Dodgers
05:00I-Hsuan Cho - Shanshan Guo
05:00Qianxin Kong - Eun Se Jang
05:00Shuo Feng - Zhima Du
05:00Alexander Crnokrak - Thomas Fancutt
05:07Los Angeles Angels - Texas Rangers
05:10Seattle Mariners - Oakland Athletics
05:15San Francisco Giants - San Diego Padres
05:30Irina Ramialison - Chihiro Muramatsu
05:30Georgia Brescia - Mai Minokoshi
05:30Olivia Rogowska - Olivia Tjandramulia
05:30Eri Hozumi - Zhang Ling
05:30Marianna Zakarlyuk - Maddison Inglis
05:30David Agung Susanto - Kousuke Ogura
05:30Maxence Broville - Palaphoom Kovapitukted
05:30Tsung-Hao Huang - Anthony Susanto
05:30Ku Keon Kang - Dalwinder Singh
06:00Caroline Wozniacki - Rebecca Peterson
06:00Mónica Puig - Aliaksandra Sasnovich
06:00Elina Svitolina - Aryna Sabalenka
06:00Wang/Duan - Barty/Vandeweghe
06:00Anett Kontaveit - Donna Vekić
06:30Hongding Dong - Meiqi Guo
06:30Kwan Yau Ng - YI Liu
06:30Si Qi Liu - Hua-Chen Lee
06:30Yanni Liu - Sowjanya Bavisetti
06:30Michael Look - Matthew Dellavedova
06:30Birrell/Dunne - Ayukawa/Ueda
06:30Kaji/Chiang - Burrage/Christie
06:30Barclay/Ono - Langmo/Flores
06:30Wang/Farren - Addison/Puttergill
07:00Shilin Xu - Erika Sema
07:00Abhinav Sanjeev Shanmugam - Karunuday Singh
07:00Krittin Koaykul - Pruchya Isarow
07:00Ryota Tanuma - Suraj R Prabodh
07:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Felix Corwin
07:30Madison Keys - Angelique Kerber
07:30Ashleigh Barty - Saisai Zheng
08:00Lotte Giants - NC Dinos
08:00Doosan Bears - Nexen Heroes
08:00Hanwha Eagles - Samsung Lions
08:00KT Wiz - KIA Tigers
08:00SK Wyverns - LG Twins
08:00Arantxa Rus - Marta Kostyuk
08:00Mischa Zverev - Ruben Bemelmans
08:00Sam Querrey - Guido Pella
08:00Vera Zvonareva - Tamara Zidansek
08:00Irina-Camelia Begu - Kateryna Kozlova
08:00Krajicek/Nedunchezhiyan - Sitak/Sharan
08:00Bart Van Den Berg - Andrea Bessire
08:00Stephan Gerritsen - Ayap Sagadat
08:00Julia Goerges - Sofia Kenin
08:00Bourchier/Ma - Ibrahimi/Tsoronis
08:00Delaney/Shepheard - Vuradin/Okamura
08:00Purcell/Sadler - Boyer/Hoyt
08:30Adrian Andrzejczuk - Pascal Meis
08:30Sidharth Rawat - Jirat Navasirisomboon
08:30Wei-De Lin - Jumpei Yamasaki
08:30Yuichi Ito - Daisuke Sumizawa
08:30Bhosale/Kuwata - Da Silva Fick/Tomich
08:30Minokoshi/Okamura - Bai/Tere-Apisah
08:30Uchijima/Zhang - Fourlis/Harris
08:30Kong/Chen - Cho/Cho
08:30Pai/Hosoki - Du/Mu
08:30Ni Ma/Yu - Guo/Yang
09:00Colegio de San Juan Letran Knights - BC Emilio Aguinaldo College Generals
09:00Christian/Santamaria - Konta/Zhang
09:00Garbine Muguruza - Viktorija Golubic
09:00Petra Kvitova - Aleksandra Krunic
09:30Dreams SK - Tai Po FC
09:30Vera Lapko - Bojana Jovanovski
09:30Taylor Harry Fritz - Chun Hsin Tseng
09:30Vasek Pospisil - Radu Albot
09:30Olga Danilovic - Anna Kalinskaya
09:30Ekaterina Alexandrova - Ivana Jorovic
09:30Barbora Zahlavova Strycova - Daria Gavrilova
09:30Felix Auger Aliassime - Yibing Wu
09:30Francesco Bessire - Savriyan Danilov
09:30Grills/Stouff - Beale/Fancutt
09:30Klein/Puodziunas - Court/Crnokrak
10:00Denis Shapovalov - Ilya Ivashka
10:00Jiri Vesely - Ramkumar Ramanathan
10:00Kudla/Norrie - Lajovic/Troicki
10:00Kento Takeuchi - Yuttana Charoenphon
10:00Soichiro Moritani - Kelsey Stevenson
10:00Perez/Routliffe - Galfi/Rogowska
10:00Vanda Lukacs - Izabela Gabriela Novac
10:30Darya Kasatkina - Xiyu Wang
10:30Karolina Pliskova - Qiang Wang
10:30Kiki Bertens - Anastasia Pavlyuchenkova
10:30Alina Michalitsch - Julita Saner
10:30Alise Cernecka - Luminita Tutunaru
10:30Anastasia Poplavskaya - Doğa Türkmen (TÜR)
10:30Emily Casteleyn - Chantal Sauvant
10:30Moritz Thiem - Michael Vrbensky
10:30Sebastian Prechtel - Philip Bachmaier
20:30Isabelle Wallace - Olga Saez Larra
23:00Verdugo/Saville - Galdos/Huesler
23:30Pedja Krstin - Bjorn Fratangelo
01:00Thiemo de Bakker - Noah Rubin
03:30Evan Hoyt - Aoran Wang
03:30Lucas Vuradin - Rhett Purcell
03:30Mustafa Ibrahimi - Edward Bourchier
04:00Rutuja Bhosale - Kyoka Okamura
04:00Zuzana Zlochova - Freya Christie
05:00I-Hsuan Cho - Shanshan Guo
05:00Qianxin Kong - Eun Se Jang
05:00Shuo Feng - Zhima Du
05:00Alexander Crnokrak - Thomas Fancutt
05:30Irina Ramialison - Chihiro Muramatsu
05:30Georgia Brescia - Mai Minokoshi
05:30Olivia Rogowska - Olivia Tjandramulia
05:30Eri Hozumi - Zhang Ling
05:30Marianna Zakarlyuk - Maddison Inglis
05:30David Agung Susanto - Kousuke Ogura
05:30Maxence Broville - Palaphoom Kovapitukted
05:30Tsung-Hao Huang - Anthony Susanto
05:30Ku Keon Kang - Dalwinder Singh
06:00Caroline Wozniacki - Rebecca Peterson
06:00Mónica Puig - Aliaksandra Sasnovich
06:00Elina Svitolina - Aryna Sabalenka
06:00Wang/Duan - Barty/Vandeweghe
06:00Anett Kontaveit - Donna Vekić
06:30Hongding Dong - Meiqi Guo
06:30Kwan Yau Ng - YI Liu
06:30Si Qi Liu - Hua-Chen Lee
06:30Yanni Liu - Sowjanya Bavisetti
06:30Michael Look - Matthew Dellavedova
06:30Birrell/Dunne - Ayukawa/Ueda
06:30Kaji/Chiang - Burrage/Christie
06:30Barclay/Ono - Langmo/Flores
06:30Wang/Farren - Addison/Puttergill
07:00Shilin Xu - Erika Sema
07:00Abhinav Sanjeev Shanmugam - Karunuday Singh
07:00Krittin Koaykul - Pruchya Isarow
07:00Ryota Tanuma - Suraj R Prabodh
07:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Felix Corwin
07:30Madison Keys - Angelique Kerber
07:30Ashleigh Barty - Saisai Zheng
08:00Arantxa Rus - Marta Kostyuk
08:00Mischa Zverev - Ruben Bemelmans
08:00Sam Querrey - Guido Pella
08:00Vera Zvonareva - Tamara Zidansek
08:00Irina-Camelia Begu - Kateryna Kozlova
08:00Krajicek/Nedunchezhiyan - Sitak/Sharan
08:00Bart Van Den Berg - Andrea Bessire
08:00Stephan Gerritsen - Ayap Sagadat
08:00Julia Goerges - Sofia Kenin
08:00Bourchier/Ma - Ibrahimi/Tsoronis
08:00Delaney/Shepheard - Vuradin/Okamura
08:00Purcell/Sadler - Boyer/Hoyt
08:30Adrian Andrzejczuk - Pascal Meis
08:30Sidharth Rawat - Jirat Navasirisomboon
08:30Wei-De Lin - Jumpei Yamasaki
08:30Yuichi Ito - Daisuke Sumizawa
08:30Bhosale/Kuwata - Da Silva Fick/Tomich
08:30Minokoshi/Okamura - Bai/Tere-Apisah
08:30Uchijima/Zhang - Fourlis/Harris
08:30Kong/Chen - Cho/Cho
08:30Pai/Hosoki - Du/Mu
08:30Ni Ma/Yu - Guo/Yang
09:00Christian/Santamaria - Konta/Zhang
09:00Garbine Muguruza - Viktorija Golubic
09:00Petra Kvitova - Aleksandra Krunic
09:30Vera Lapko - Bojana Jovanovski
09:30Taylor Harry Fritz - Chun Hsin Tseng
09:30Vasek Pospisil - Radu Albot
09:30Olga Danilovic - Anna Kalinskaya
09:30Ekaterina Alexandrova - Ivana Jorovic
09:30Barbora Zahlavova Strycova - Daria Gavrilova
09:30Felix Auger Aliassime - Yibing Wu
09:30Francesco Bessire - Savriyan Danilov
09:30Grills/Stouff - Beale/Fancutt
09:30Klein/Puodziunas - Court/Crnokrak
10:00Denis Shapovalov - Ilya Ivashka
10:00Jiri Vesely - Ramkumar Ramanathan
10:00Kudla/Norrie - Lajovic/Troicki
10:00Kento Takeuchi - Yuttana Charoenphon
10:00Soichiro Moritani - Kelsey Stevenson
10:00Perez/Routliffe - Galfi/Rogowska
10:00Vanda Lukacs - Izabela Gabriela Novac
10:30Darya Kasatkina - Xiyu Wang
10:30Karolina Pliskova - Qiang Wang
10:30Kiki Bertens - Anastasia Pavlyuchenkova
10:30Alina Michalitsch - Julita Saner
10:30Alise Cernecka - Luminita Tutunaru
10:30Anastasia Poplavskaya - Doğa Türkmen (TÜR)
10:30Emily Casteleyn - Chantal Sauvant
10:30Moritz Thiem - Michael Vrbensky
10:30Sebastian Prechtel - Philip Bachmaier
cosmobet üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle