14:04Fognini, Fa - Verdasco, Fe
14:20Mrdeza, Ter - Muchova, Kar
14:35Beijing Ren - Dalian Yifan
14:35Tianjin Ted - Chongqing Li
14:40Brands, Dan - Rodionov, Ju
15:03Martic, Pet - Buzarnescu,
15:56Funaki, Sef - Ilalio, Lio
16:00Maden, Yann - Rosol, Lukas
16:03Arruabarren - Panova, A/Vo
16:06Krawietz, K - Bagnis, Facu
16:30?l?sk Wroc? - Cracovia Kra
16:30Gomel - Dnepr Mogile
16:30Laaksonen, - Gasquet, Ric
16:30Sevastova, - Hercog, Polo
16:30Roca Batall - De Schepper,
16:45Zopp, Jurge - Cervantes, Í
17:00Kennedy, St - Voigt, Gerha
17:00Örebro SK - Malmö FF
17:00Östersunds - Trelleborgs
17:00Esbjerg - Vendsyssel F
17:00Bayern - Paris St Germain (Tivibu Spor 2 HD)
17:00Tomic, Bern - Paul, Tommy
17:30Ponet, Jaso - Bland, B.J.
17:30Buzarnescu, - Kovinic, D/Z
18:00Brites, Abe - Riddell, Bra
18:00P?íbram - Teplice
18:00FC Fastav Z - Mladá Bolesl
18:00Slovan Libe - MFK Karviná
18:00AFC Hermann - ACS Sepsi OS
18:00Johns, Garr - Bolt, Alex
18:20Pannu, Kira - Kokkinakis,
18:30Galatasaray - Valencia (Smart Spor HD)
18:30Gorodeya - FK Torpedo M
18:30Valencia - Galatasaray
19:00Kalmar FF - GIF Sundsval
19:00Wis?a Krakó - Arka Gdynia
19:00Union La Ca - Colo Colo
19:20Kudla, Deni - Smith, John-
19:30Klahn, Brad - Kubler, Jaso
19:40Jung, Jason - Eubanks, Chr
20:00AC Sparta P - Opava
20:05New York Ya - New York Met
20:05Chicago Cub - St. Louis Ca
20:07Toronto Blu - Baltimore Or
20:30Gutierrez-F - Taberner, Ca
21:00Fenerbahçe - Feyenoord (Smart Spor HD)
21:00Astra Giurg - FCSB
21:00Smyczek, Ti - Ramanathan,
21:00King, Evan - Rubin, Noah
21:30Legia Warsz - Zag??bie Lub
21:30Humbert, Ug - Soeda, Go
22:00Deportes Te - Antofagasta
22:00New York Li - Washington M
22:00Giustino, L - Galan, Danie
22:30Atlanta Uni - D.C. United
23:00Seattle Sou - Vancouver Wh
23:00Granollers, - Johnson, Ste
00:30Universidad - Deportes Iqu
01:10Detroit Tig - Boston Red S
02:00Chicago Fir - Toronto FC
02:00Philadelphi - Los Angeles
02:00New York Re - New England
02:15Kansas City - Minnesota Tw
02:15Chicago Cub - St. Louis Ca
02:30Columbus Cr - Orlando City
03:00CF Pachuca - CF Monterrey
03:00Unión Españ - Audax Italia
03:10Arizona Dia - Colorado Roc
04:00Houston Dyn - FC Dallas
05:00Club Tijuan - Chivas Guada
05:00Real Salt L - Colorado Rap
05:00Phoenix Mer - Minnesota Ly
06:00Portland Ti - Montreal Imp
12:00Incheon Uni - FC Seoul
12:00Nagoya Gram - Sanfrecce Hi
12:00Vissel Kobe - Shonan Bellm
12:30Kashima Ant - Kashiwa Reys
13:00Cerezo Osak - Urawa Red Di
13:00Gamba Osaka - Shimizu S-Pu
13:00Sagan Tosu - Vegalta Send
13:00Kawasaki Fr - V-Varen Naga
13:00Consadole S - Júbilo Iwata
13:00Ulsan Hyund - Daegu
13:00FC Tokyo - Yokohama F M
13:00AC Horsens - Randers FC
13:30Sangju Sang - Jeonbuk Moto
14:35Henan Jiany - Shanghai She
14:35Hebei CFFC - Jiangsu Suni
14:35Guangzhou R - Guizhou Zhic
14:35Beijing Guo - Tianjin Quan
15:00Odense BK - SønderjyskE
16:00Djurgårdens - BK Häcken
16:00Bohemians 1 - Slovácko
16:00AIK - IF Brommapoj
21:00Club Brugge - Standard de
23:00Liverpool - Dortmund (Tivibu Spor 2 HD)
23:00Fenerbahçe - Cagliari (Smart Spor HD)
14:35Beijing Ren - Dalian Yifan
14:35Tianjin Ted - Chongqing Li
16:30?l?sk Wroc? - Cracovia Kra
16:30Gomel - Dnepr Mogile
17:00Örebro SK - Malmö FF
17:00Östersunds - Trelleborgs
17:00Esbjerg - Vendsyssel F
17:00Bayern - Paris St Germain (Tivibu Spor 2 HD)
18:00P?íbram - Teplice
18:00FC Fastav Z - Mladá Bolesl
18:00Slovan Libe - MFK Karviná
18:00AFC Hermann - ACS Sepsi OS
18:30Galatasaray - Valencia (Smart Spor HD)
18:30Gorodeya - FK Torpedo M
18:30Valencia - Galatasaray
19:00Kalmar FF - GIF Sundsval
19:00Wis?a Krakó - Arka Gdynia
19:00Union La Ca - Colo Colo
20:00AC Sparta P - Opava
21:00Fenerbahçe - Feyenoord (Smart Spor HD)
21:00Astra Giurg - FCSB
21:30Legia Warsz - Zag??bie Lub
22:00Deportes Te - Antofagasta
22:30Atlanta Uni - D.C. United
23:00Seattle Sou - Vancouver Wh
00:30Universidad - Deportes Iqu
02:00Chicago Fir - Toronto FC
02:00Philadelphi - Los Angeles
02:00New York Re - New England
02:30Columbus Cr - Orlando City
03:00CF Pachuca - CF Monterrey
03:00Unión Españ - Audax Italia
04:00Houston Dyn - FC Dallas
05:00Club Tijuan - Chivas Guada
05:00Real Salt L - Colorado Rap
06:00Portland Ti - Montreal Imp
12:00Incheon Uni - FC Seoul
12:00Nagoya Gram - Sanfrecce Hi
12:00Vissel Kobe - Shonan Bellm
12:30Kashima Ant - Kashiwa Reys
13:00Cerezo Osak - Urawa Red Di
13:00Gamba Osaka - Shimizu S-Pu
13:00Sagan Tosu - Vegalta Send
13:00Kawasaki Fr - V-Varen Naga
13:00Consadole S - Júbilo Iwata
13:00Ulsan Hyund - Daegu
13:00FC Tokyo - Yokohama F M
13:00AC Horsens - Randers FC
13:30Sangju Sang - Jeonbuk Moto
14:35Henan Jiany - Shanghai She
14:35Hebei CFFC - Jiangsu Suni
14:35Guangzhou R - Guizhou Zhic
14:35Beijing Guo - Tianjin Quan
15:00Odense BK - SønderjyskE
16:00Djurgårdens - BK Häcken
16:00Bohemians 1 - Slovácko
16:00AIK - IF Brommapoj
21:00Club Brugge - Standard de
23:00Liverpool - Dortmund (Tivibu Spor 2 HD)
23:00Fenerbahçe - Cagliari (Smart Spor HD)
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle
canlı maç izlemaç izlelig tv izlebein sport izle