15:45ŁKS Łódź - Lech Poznań
16:15Ajman Club - Al jazira
16:15FC Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Sirineasa
16:15Ierapetras - Kissamikos F.C
16:30Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
16:30Apollon Paralimniou - Trikala
16:30Volos - Apollon Larissa
16:45SV Leobendorf - Rheindorf Altach
17:30Edirnespor - Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı
17:45FK Atlantas Klaipėda - FK Palanga
17:45FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
17:45Paula Badosa Gibert - Tereza Mrdeza
17:45Cabral/Monteiro - Desein/Mertens
17:45Simona Halep - Dominika Cibulková
18:00Mamak Belediye Ankara DSI - Yeni Mamak Spor
14:45Miljan Zekic - Maxime Chazal
14:45Giulio Zeppieri - Omar Giacalone
16:30Tirespor 1922 - Sivas Dört Eylül Belediye Spor
18:00Andre Ku Meza - Alan Postay
18:15Al Nahdha - Al Najoom
18:15Al Jeel Club - Al-Ta'ee
18:30MFF Prag B - Dobeska A
18:30SV Straelen - SV Lippstadt 08
18:30BB Erzurumspor - Ankara Demirspor
18:30Bahreyn - Al-Ittihad Bahreyn
18:30Busaiteen Club - Al Ittifaq Maqaba
18:30Al-Shoalah - Al Khaleej Khor Fakkan
18:30FK Dainava Alytus - NFA Kaunas
18:30FC Sumy - FC Karpaty Lviv
18:30Chojniczanka Chojnice - Legia Warsaw
18:30Beitar Ashdod - Hapoel Ironi Gedera
18:30Nilan Bisons Loimaa - UU-Korihait Uusikaupunki
18:30Fernando Verdasco - Jason Jung
18:30Konecny/Loffhagen - Wong/Yeung
18:30Virtanen/Taylor - Boehler/Ollert
18:30Fatma Al-Nabhani - Elsa Jacquemot
18:30Bataljin/Papac - Coelho/Rodriguez
18:30Torres/Ferreira - Vives Marcos/Kalyanpur
18:30Prata/Faria - Taylor/Taylor
18:30González/Appleton - Yerolymos/Tan
18:30Kung/Shinikova - Muntean/Muntean
18:30Ignacio Monzon - Cleiner Caceres
18:30Fermin Tenti - Lautaro Agustin Falabella
18:30Nicolas Doria Medina - Andres Urrea
18:30Bucsa/Stevenson - Bolkvadze/Murta
18:30Goering/Talbi - Neel/Spiteri
18:45Sportul Snagov - CS Universitatea Craiova
19:00ASK/BSC Bruck Leitha - Avusturya Lustenau
19:00Al Wasl FC - Emirates Cultural Sport Club
19:00FC Nitra - FK AS Trenčín
19:00ASU Poli Timisoara - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
19:00FC Levadia Tallinn - FC Flora Tallinn
19:00JK Narva Trans - Jõgeva SK Noorus-96
19:00Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion
19:00PFC Montana - PFC CSKA Sofia
19:00Asteras Tripolis - Apollon Smyrni
19:00Ironi Nesher - Hapoel Shfaram
19:00Maccabi Yavne F.C. - F.C. Ashdod
19:00Zebbug Rangers F.C. - Saint Lucia
19:00BC Levski Sofia - Kauhajoen Karhu
19:00BC Nizhny Novgorod - Aris Thessaloniki
19:00KD Hopsi Polzela - ČEZ Basketball Nymburk
19:00Olaso/Samper-Montana - Kravchenko/Mashtakov
19:00Slaibi/Fakih - Kopriva/Pospisil
19:00Maxime Janvier - Ugo Humbert
19:00Bianca Turati - Alice Garcia
19:00Allura Zamarripa - Salome Devidze
19:00Lee/Laine - Malmqvist/Eklund
19:00Uberoi/Fisch - Gretkowski/Marsh
19:00Kitagawa/Siska - Okuno/Stearns
19:00Strelchenko/Shcherba - Alkotop/Samaha
19:30Werder Вremen - Hertha BSC
19:30RKC Waalwijk - NAC Breda
19:30VfL Bochum - Dynamo Dresden
19:30SV Darmstadt 98 - Arminia Вielefeld
19:301. FC Köln - FC Ingolstadt 04
19:301. FC Union Berlin - Holstein Kiel
19:30Wolfsberger AC - SK Avusturya Klagenfurt
19:30Pogon - Stal Mielec
19:30Nick Hardt - Gonzalo Villanueva
19:30Preston Brown - Nicolas Mejia
19:30Skupski/Skupski - Bourcet/Robert
19:45Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
19:45Ironi Nahariya - Hapoel Beersheba
19:45Bandırma Kırmızı - Final Gençlik
20:00AS Monaco FC - Angers SCO
20:00FC Nantes - OGC Nice
20:00Halmstads BK - Landskrona BoIS
20:00Mjøndalen IF - Aalesunds FK
20:00Deutschlandsberger SC - SC Wiener Neustadt
20:00TSV Hartberg - WSG Swarovski Wattens
20:00UVB Vöcklamarkt - SV Ried
20:00Örebro SK - IK Sirius Fotboll
20:00Kolding IF - Randers FC
20:00Borussia Dortmund II - 1 FC Cologne II
20:00SC Verl - Bonner SC
20:00Eintracht Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
20:00SV Wehen Wiesbaden - SG Sonnenhof Großaspach
20:00Würzburger Kickers - SV Meppen
20:00F.C. Hansa Rostock - SC Preußen Münster
20:00Sportfreunde Lotte - FC Carl Zeiss Jena
20:00Tabasalu JK Charma - Zenit Tallinn
20:00Lillestrom II - Skjetten
20:00Naxxar Lions F.C. - Zejtun Corinthians
20:00Békéscsaba 1912 Előre SE - Győri ETO
20:00Al-Khartoum - Hilal Obied
20:00FC Hertha Wiesbach - 1. FC Saarbrucken
20:00Monaco - Angers (beIN SPORTS HD 1)
20:00Polski Cukier SIDEn Toruń - Estudiantes
20:00Stevnsgade BBK - Team FOG Næstved
20:00Luis Diego Chavez Villalpando - Matias Franco Descotte
20:00John-Patrick Smith - Pedro Martinez Portero
20:00Tommy Paul - Henri Laaksonen
20:00Brandon Holt - Steven Diez
20:00Mauricio Echazu - Nicolas Acevedo
20:00Andrea Bolla - Alexios Halebian
20:00George Goldhoff - Emilio Nava
20:00Michael Zhu - Alan Kohen
20:00Peter Bertran - Felipe Derdoy
20:00Hanna Chang - Amra Sadikovic
20:00Hayley Carter - Giuliana Olmos
20:00Maegan Manasse - Quinn Gleason
20:00Robin Anderson - Kai-Chen Chang
20:04Borås Basket - Uppsala Basket
20:04Andrey Svetlakov - KFUM Nässjö
20:15Düzce Belediye - Artvin
20:20Ruch Chorzow - OKS Odra Opole
20:30SV Horn - SV Lafnitz
20:30SC Wiedenbrück 2000 - Fortuna Düsseldorf II
20:30FC Viktoria Köln - 1. Kaan-Marienborn
20:30Rot-Weiß Oberhausen - SV Rodinghausen
20:30Adana Demirspor - Orduspor
20:30FC Aarau - FC Schaffhausen
20:30VfB Ginsheim - Hessen Dreieich
20:30SC Waldgirmes - FSV Frankfurt
20:30Luca Vanni - Norbert Gombos
20:30Boris Arias - Jose Olivares
20:30James/Raszkiewicz - Gilchrist/Naya
20:30Green/Williford - Scott/Willams
20:45Almere City FC - FC Dordrecht
20:45FC Den Bosch - Heracles Almelo
20:45Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
20:45DVS '33 Ermelo - Roda JC Kerkrade
20:45Helmond Sport - Fortuna Sittard
20:45Noordwijk - Sparta Rotterdam
20:45FC Rijnsburgse Boys - FC Oss
20:45SVV Scheveningen - SC Cambuur
20:45Voetbal Vereniging Sint Bavo - De Graafschap
20:45FC Volendam - Willem II
20:45RKVV Westlandia - VVV-Venlo
20:45Koninklijke HFC - Harkemase Boys
20:45SV Spakenburg - SV DFS
20:45ODIN '59 - FC Lisse
21:00Villa Clara - Ciego de Avila
21:00Isla de la Juventud - Cienfuegos
21:00Matanzas - Granma
21:00Pinar del Rio - Las Tunas
21:00Sancti Spíritus - Holguín
21:00Camagüey - Guantánamo
21:00Mayabeque - Santiago de Küba
21:00RCD Espanyol - SD Eibar
21:00Waasland-Beveren - KFC Mandel United
21:00K.A.S. Eupen - A.F.C. Tubize
21:00FC Chiasso - FC Rapperswil-Jona
21:00Servette FC - Kriens
21:00Grasshopper Club Zürich - FC Thun
21:00Kozakken Boys - Oranje Nassau Sneek
21:00Liverpool Montevideo II - Club Nacional de FutbolII
21:00Hvidovre IF II - Prespa
21:00Champagne Chalons-Reims Basket - Fos Ouest Provence Basket
21:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Sharks Antibes
21:00Le Mans Sarthe Basket - Cholet Basket
21:00Limoges CSP - BCM Gravelines
21:00GasTerra Flames - Benetton Fribourg Olympic
21:00ADA Blois Basket 41 - Orléans Loiret Basket
21:00ALM Evreux Basket - Caen Basket Calvados
21:00BC Orchies - SO Maritime Boulogne
21:00Brissac - Toulouse Basketball Club
21:00Paris - Lille MB
21:00Poitiers Basket 86 - Quimper UJAP
21:00JA Vichy - Saint-Chamond
21:00Benidorm - Almansa
21:00Oviedo CB - Circulo Gijon
21:00Nicolas Bianchi - Arklon Huertas Del Pino
21:15Sirens F.C. - Qrendi
21:15Laboral Kutxa - Alba Berlin
21:30FC Bayern Munich - FC Augsburg
21:30SC Freiburg - FC Schalke 04
21:30Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim
21:30Sporting West Harelbeke - K.V. Kortrijk
21:30ACS Dacia Unirea Brăila - FC Dinamo București
21:30AS Bisceglie 1913 Don Uva APD - F.C. Casertana
21:30Virtus Francavilla - Rieti
21:30U.S. Catanzaro 1929 - US Vibonese Calcio
21:30Monopoli - Rende
21:30Trapani Calcio - Sicula Leonzio
21:30S.S. Juve Stabia - A.S.D. Potenza FC
21:30Airbus UK Broughton F.C. - Guilsfield
21:30Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
21:30Atromitos - PAS Giannina F.C.
21:30Robert Lewandowski - FC Augsburg
21:30JDA Dijon Bourgogne - Boulazac Basket Dordogne
21:30Pallacanestro Cantù - Antwerp Giants
21:30Levallois Metropolitans - Élan Chalon
21:30Olimpia Basket Pistoia - Pallacanestro Reggiana
21:30Christopher Eubanks - Roberto Quiroz
21:30Peter Polansky - Tom Fawcett
21:30Maxwell Mckennon - Trent Bryde
21:30Paul C. Oosterbaan - Aleksandre Bakshi
21:30Jessica Pegula - Louisa Chirico
21:30Beatriz Haddad Maia - Katherine Sebov
21:30Victoria Duval - Lauren Davis
21:30Madison Brengle - Ashley Kratzer
21:30Nanda/Rapp - Reed/Seemann
21:30Cem Ilkel - Lucas Miedler
21:45Blackpool - Queens Park Rangers
21:45A.F.C. Bournemouth - Blackburn Rovers
21:45Burton Albion - Burnley
21:45Millwall - Fulham
21:45Oxford United - Manchester City
21:45Preston North End - Middlesbrough
21:45Wolverhampton Wanderers - Leicester City
21:45Wycombe Wanderers - Norwich City
21:45Excelsior - N.E.C.
21:45Hibernian - Aberdeen
21:45Ards F.C. - Glenavon F.C.
21:45Dungannon Swifts F.C. - Crusaders F.C.
21:45Coleraine F.C. - Ballymena United F.C.
21:45Yeovil Town - Milton Keynes Dons
21:45Barnet - Havant & Waterlooville
21:45Aldershot Town - Maidstone United
21:45Barrow - Gateshead
21:45Braintree Town - Leyton Orient
21:45Chesterfield - Maidenhead United
21:45Halifax Town - Fylde
21:45Eastleigh - Boreham Wood
21:45Salford City F.C. - Hartlepool United
21:45Harrogate Town - Wrexham
21:45Ebbsfleet United - Bromley
21:45Sutton United - Dover Athletic
21:45Solihull Moors - Dagenham & Redbridge
21:45Gainsborough Trinity - North Ferriby United
21:45Mickleover Sports F.C. - Scarborough Athletic F.C.
21:45Stafford Rangers - Basford United FutbolClub
21:45Workington A.F.C. - Marine F.C.
21:45Grazer AK - SK Vorwärts Steyr
21:45Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. - Aberystwyth Town F.C.
21:45Cardiff Metropolitan University - Carmarthen Town A.F.C.
21:45Newtown A.F.C. - Pen-y-Bont FC
21:45Haverfordwest County A.F.C. - Goytre United F.C.
21:45Bamber Bridge F.C. - Cleethorpes Town
21:45Blyth Spartans A.F.C. - Nantwich Town F.C.
21:45Brightlingsea Regent F.C. - EGHAM TOWN FC
21:45Brackley Town - Nuneaton Town
21:45Coalville Town F.C. - Buxton F.C.
21:45Needham Market F.C. - Metropolitan Police F.C.
21:45Swindon Supermarine - Chippenham Town F.C
21:45Warrington Town F.C. - Consett AFC
21:45A.C. Pisa 1909 - A.S.D. Atletico Arezzo
21:45Didcot Town FC - Hitchin Town F.C.
21:45Grantham Town - St Ives Town
21:45Salisbury City - Weston-super-Mare
21:45AFC Sudbury - Bognor Regis Town F.C.
21:45Sholing F.C. - Slough Town F.C.
21:45Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
21:45East Kilbride II - Ayr United II
21:45Alfreton Town - Sutton Coldfield Town
21:45Oxford Utd - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
22:00Real Sociedad - Rayo Vallecano
22:00Manchester United - Derby County
22:00West Bromwich Albion - Crystal Palace
22:00Internazionale Milano - ACF Fiorentina
22:00Toulouse FC - AS Saint-Étienne
22:00Brescia Calcio - U.S. Città di Palermo
22:00A.S. Livorno Calcio - U.S. Lecce
22:00A.S. Cittadella - Benevento Calcio
22:00A.C. Perugia Calcio - Carpi F.C. 1909
22:00Hellas Verona F.C. - Spezia Calcio
22:00Delfino Pescara 1936 - F.C. Krotone
22:00U.S. Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
22:00Dundalk F.C. - Derry City F.C.
22:00Livingston II - Albion II
22:00Mauro İkardi - ACF Fiorentina
22:00Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 1)
22:00Oscar Otte - Corentin Moutet
22:30Mejia/Hardt - Beretta/Tapia
23:00Atletico Madrid - SD Huesca
23:00Club Comerciantes Unidos - Sport Boys Warnes
23:00Antoine Griezmann - SD Huesca
23:00Academia Deportiva Cantolao II - Sport Huancayo II
23:00Marcelo Arevalo - Jordan Thompson
23:00Mikael Torpegaard - Maverick Banes
23:00Conner Huertas Del Pino - Mateus Alves
23:00Alexander Sarkissian - James Duckworth
23:00Marie Bouzkova - Danielle Lao
23:00Adamson/Berg - Vance/Kaster
23:00Dempster/Kirchheimer - Meister/Fruttero
23:00Ahn/Olmos - Moore/Sadikovic
23:00Muhammad/Sanchez - Loeb/Fichman
23:45Sportivo Luqueño - Club Fernando de la Mora
00:30Marc Polmans - Alexei Popyrin
00:30Niki/Shropshire - Bolla/Ruehl
00:30Cohen/Strode - Reis Da Silva/Gimenez
00:30Ernesto Escobedo - Roberto Ortega-Olmedo
00:30Dostanic/Woldeab - Bullard/Goldhoff
00:30Oosterbaan/Willams - Mckennon/Schneider
00:30Tobita/Aney - Bayerlova/Mcadoo
01:00Corinthians Guarulhos - Ribeirao
01:00Police - Club Sando
01:00Michael Mmoh - Darian King
01:00Ann Li - Sophia Whittle
01:00Rompies/Simmonds - Podoroska/Haddad Maia
01:00Lister/Jaksic - Davis/Chirico
01:15Fortaleza Esporte Clube - EC Sao Bento SP
01:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
01:40Cincinnati Reds - Kansas City Royals
01:40Home (Runs) - Away (Runs)
02:00Michigan - Ohio State
02:00Boca Juniors - Obras Sanitarias Buenos Aires
02:05Washington Nationals - Miami Marlins
02:07Toronto Blue Jays - Houston Astros
02:10New York Mets - Atlanta Braves
02:10Tampa Bay Rays - New York Yankees
02:10Boston Red Sox - Baltimore Orioles
02:10Vivo-Franca - Sao Jose
02:15Industriales - Artemisa
02:15Club Libertad - Club Rubio Ñu
02:30Indiana - Northwestern
02:30Bahia Blanca - Quilmes
03:00Club Necaxa - Club León
03:00C.F. Pachuca - Cafetaleros de Tapachula
03:00Club Deportivo Hispano Americano - Club Ferro Carril Oeste
03:00Instituto de Cordoba - Libertad Sunchales
03:05Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates
03:10Chicago White Sox - Cleveland Indians
03:10Minnesota Twins - Detroit Tigers
03:15Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico
03:15St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
03:15Club Nacional de Football - San Lorenzo
03:30Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Grêmio Esportivo Brasil
03:30Hamilton City - Serbian White Eagles FC
03:30Regatas Corrientes - La Union Formosa
03:30Zoe Hives - Hiroko Kuwata
03:30Marianna Zakarlyuk - Irina Ramialison
03:30Christian Langmo - Aaron Addison
03:30Corey Gaal - Calum Puttergill
03:30Jesse Delaney - Socrates Leon Tsoronis
03:30Yuta Shimizu - David Barclay
03:40Colorado Rockies - Philadelphia Phillies
04:00Correcaminos de Colon - Universitarios
04:00ABC Santo Domingo - Punto Rojo LR
04:00Triple E-Uda - Leones de Riobamba
04:00FC Barcelona Bàsquet - ICCAN Macas
04:00Club Force - GMS
04:30HR Portoviejo - Guerreros del Neuman
04:40Arizona Diamondbacks - Los Angeles Dodgers
05:00Ellen Perez - Jaimee Fourlis
05:00Kimberly Birrell - Risa Ozaki
05:00Shou Na Mu - Hua-Chen Lee
05:00Sowjanya Bavisetti - Ziyi Yang
05:00Zhuoma Ni Ma - WanNing Zhu
05:00Kwan Yau Ng - Meiqi Guo
05:00Brydan Klein - Jayden Court
05:00Dusty Boyer - Jacob Grills
05:00Scott Puodziunas - Vincent Stouff
05:00Winter Meagher - Ken Cavrak
05:00Garbine Muguruza - Katerina Siniakova
05:07Los Angeles Angels - Texas Rangers
05:10Seattle Mariners - Oakland Athletics
05:15San Francisco Giants - San Diego Padres
05:15Club América - Juarez
05:15Club Tijuana - Cruz Azul
05:30Elohim Chimaltenango - USAC
05:30Karunuday Singh - Jumpei Yamasaki
05:30Tsung-Hao Huang - Pruchya Isarow
06:00Angelique Kerber - Ashleigh Barty
06:00Anett Kontaveit - Shuai Zhang
21:45Liverpool - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
20:00SPAL - Sassuolo (beIN SPORTS HD 1)
22:00Empoli - Milan (beIN SPORTS HD 1)
20:00Galatasaray - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Edirnespor - Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı
18:00Mamak Belediye Ankara DSI - Yeni Mamak Spor
18:30Nilan Bisons Loimaa - UU-Korihait Uusikaupunki
19:00BC Levski Sofia - Kauhajoen Karhu
19:00BC Nizhny Novgorod - Aris Thessaloniki
19:00KD Hopsi Polzela - ČEZ Basketball Nymburk
19:45Ironi Nahariya - Hapoel Beersheba
19:45Bandırma Kırmızı - Final Gençlik
20:00Polski Cukier SIDEn Toruń - Estudiantes
20:00Stevnsgade BBK - Team FOG Næstved
20:04Borås Basket - Uppsala Basket
20:04Andrey Svetlakov - KFUM Nässjö
20:15Düzce Belediye - Artvin
21:00Champagne Chalons-Reims Basket - Fos Ouest Provence Basket
21:00ASVEL Lyon-Villeurbanne - Sharks Antibes
21:00Le Mans Sarthe Basket - Cholet Basket
21:00Limoges CSP - BCM Gravelines
21:00GasTerra Flames - Benetton Fribourg Olympic
21:00ADA Blois Basket 41 - Orléans Loiret Basket
21:00ALM Evreux Basket - Caen Basket Calvados
21:00BC Orchies - SO Maritime Boulogne
21:00Brissac - Toulouse Basketball Club
21:00Paris - Lille MB
21:00Poitiers Basket 86 - Quimper UJAP
21:00JA Vichy - Saint-Chamond
21:00Benidorm - Almansa
21:00Oviedo CB - Circulo Gijon
21:15Laboral Kutxa - Alba Berlin
21:30JDA Dijon Bourgogne - Boulazac Basket Dordogne
21:30Pallacanestro Cantù - Antwerp Giants
21:30Levallois Metropolitans - Élan Chalon
21:30Olimpia Basket Pistoia - Pallacanestro Reggiana
02:00Boca Juniors - Obras Sanitarias Buenos Aires
02:10Vivo-Franca - Sao Jose
02:30Bahia Blanca - Quilmes
03:00Club Deportivo Hispano Americano - Club Ferro Carril Oeste
03:00Instituto de Cordoba - Libertad Sunchales
03:30Regatas Corrientes - La Union Formosa
04:00Correcaminos de Colon - Universitarios
04:00ABC Santo Domingo - Punto Rojo LR
04:00Triple E-Uda - Leones de Riobamba
04:00FC Barcelona Bàsquet - ICCAN Macas
04:00Club Force - GMS
04:30HR Portoviejo - Guerreros del Neuman
05:30Elohim Chimaltenango - USAC
15:45ŁKS Łódź - Lech Poznań
16:15Ajman Club - Al jazira
16:15FC Csikszereda Miercurea Ciuc - ACS Sirineasa
16:15Ierapetras - Kissamikos F.C
16:30Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
16:30Apollon Paralimniou - Trikala
16:30Volos - Apollon Larissa
16:45SV Leobendorf - Rheindorf Altach
17:45FK Atlantas Klaipėda - FK Palanga
17:45FC Neftekhimik Nizhnekamsk - FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
16:30Tirespor 1922 - Sivas Dört Eylül Belediye Spor
18:15Al Nahdha - Al Najoom
18:15Al Jeel Club - Al-Ta'ee
18:30SV Straelen - SV Lippstadt 08
18:30BB Erzurumspor - Ankara Demirspor
18:30Bahreyn - Al-Ittihad Bahreyn
18:30Busaiteen Club - Al Ittifaq Maqaba
18:30Al-Shoalah - Al Khaleej Khor Fakkan
18:30FK Dainava Alytus - NFA Kaunas
18:30FC Sumy - FC Karpaty Lviv
18:30Chojniczanka Chojnice - Legia Warsaw
18:30Beitar Ashdod - Hapoel Ironi Gedera
18:45Sportul Snagov - CS Universitatea Craiova
19:00ASK/BSC Bruck Leitha - Avusturya Lustenau
19:00Al Wasl FC - Emirates Cultural Sport Club
19:00FC Nitra - FK AS Trenčín
19:00ASU Poli Timisoara - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
19:00FC Levadia Tallinn - FC Flora Tallinn
19:00JK Narva Trans - Jõgeva SK Noorus-96
19:00Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion
19:00PFC Montana - PFC CSKA Sofia
19:00Asteras Tripolis - Apollon Smyrni
19:00Ironi Nesher - Hapoel Shfaram
19:00Maccabi Yavne F.C. - F.C. Ashdod
19:00Zebbug Rangers F.C. - Saint Lucia
19:30Werder Вremen - Hertha BSC
19:30RKC Waalwijk - NAC Breda
19:30VfL Bochum - Dynamo Dresden
19:30SV Darmstadt 98 - Arminia Вielefeld
19:301. FC Köln - FC Ingolstadt 04
19:301. FC Union Berlin - Holstein Kiel
19:30Wolfsberger AC - SK Avusturya Klagenfurt
19:30Pogon - Stal Mielec
19:45Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Marmorek F.C.
20:00AS Monaco FC - Angers SCO
20:00FC Nantes - OGC Nice
20:00Halmstads BK - Landskrona BoIS
20:00Mjøndalen IF - Aalesunds FK
20:00Deutschlandsberger SC - SC Wiener Neustadt
20:00TSV Hartberg - WSG Swarovski Wattens
20:00UVB Vöcklamarkt - SV Ried
20:00Örebro SK - IK Sirius Fotboll
20:00Kolding IF - Randers FC
20:00Borussia Dortmund II - 1 FC Cologne II
20:00SC Verl - Bonner SC
20:00Eintracht Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern
20:00SV Wehen Wiesbaden - SG Sonnenhof Großaspach
20:00Würzburger Kickers - SV Meppen
20:00F.C. Hansa Rostock - SC Preußen Münster
20:00Sportfreunde Lotte - FC Carl Zeiss Jena
20:00Tabasalu JK Charma - Zenit Tallinn
20:00Lillestrom II - Skjetten
20:00Naxxar Lions F.C. - Zejtun Corinthians
20:00Békéscsaba 1912 Előre SE - Győri ETO
20:00Al-Khartoum - Hilal Obied
20:00FC Hertha Wiesbach - 1. FC Saarbrucken
20:00Monaco - Angers (beIN SPORTS HD 1)
20:20Ruch Chorzow - OKS Odra Opole
20:30SV Horn - SV Lafnitz
20:30SC Wiedenbrück 2000 - Fortuna Düsseldorf II
20:30FC Viktoria Köln - 1. Kaan-Marienborn
20:30Rot-Weiß Oberhausen - SV Rodinghausen
20:30Adana Demirspor - Orduspor
20:30FC Aarau - FC Schaffhausen
20:30VfB Ginsheim - Hessen Dreieich
20:30SC Waldgirmes - FSV Frankfurt
20:45Almere City FC - FC Dordrecht
20:45FC Den Bosch - Heracles Almelo
20:45Go Ahead Eagles - FC Eindhoven
20:45DVS '33 Ermelo - Roda JC Kerkrade
20:45Helmond Sport - Fortuna Sittard
20:45Noordwijk - Sparta Rotterdam
20:45FC Rijnsburgse Boys - FC Oss
20:45SVV Scheveningen - SC Cambuur
20:45Voetbal Vereniging Sint Bavo - De Graafschap
20:45FC Volendam - Willem II
20:45RKVV Westlandia - VVV-Venlo
20:45Koninklijke HFC - Harkemase Boys
20:45SV Spakenburg - SV DFS
20:45ODIN '59 - FC Lisse
21:00RCD Espanyol - SD Eibar
21:00Waasland-Beveren - KFC Mandel United
21:00K.A.S. Eupen - A.F.C. Tubize
21:00FC Chiasso - FC Rapperswil-Jona
21:00Servette FC - Kriens
21:00Grasshopper Club Zürich - FC Thun
21:00Kozakken Boys - Oranje Nassau Sneek
21:00Liverpool Montevideo II - Club Nacional de FutbolII
21:00Hvidovre IF II - Prespa
21:15Sirens F.C. - Qrendi
21:30FC Bayern Munich - FC Augsburg
21:30SC Freiburg - FC Schalke 04
21:30Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim
21:30Sporting West Harelbeke - K.V. Kortrijk
21:30ACS Dacia Unirea Brăila - FC Dinamo București
21:30AS Bisceglie 1913 Don Uva APD - F.C. Casertana
21:30Virtus Francavilla - Rieti
21:30U.S. Catanzaro 1929 - US Vibonese Calcio
21:30Monopoli - Rende
21:30Trapani Calcio - Sicula Leonzio
21:30S.S. Juve Stabia - A.S.D. Potenza FC
21:30Airbus UK Broughton F.C. - Guilsfield
21:30Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
21:30Atromitos - PAS Giannina F.C.
21:30Robert Lewandowski - FC Augsburg
21:45Blackpool - Queens Park Rangers
21:45A.F.C. Bournemouth - Blackburn Rovers
21:45Burton Albion - Burnley
21:45Millwall - Fulham
21:45Oxford United - Manchester City
21:45Preston North End - Middlesbrough
21:45Wolverhampton Wanderers - Leicester City
21:45Wycombe Wanderers - Norwich City
21:45Excelsior - N.E.C.
21:45Hibernian - Aberdeen
21:45Ards F.C. - Glenavon F.C.
21:45Dungannon Swifts F.C. - Crusaders F.C.
21:45Coleraine F.C. - Ballymena United F.C.
21:45Yeovil Town - Milton Keynes Dons
21:45Barnet - Havant & Waterlooville
21:45Aldershot Town - Maidstone United
21:45Barrow - Gateshead
21:45Braintree Town - Leyton Orient
21:45Chesterfield - Maidenhead United
21:45Halifax Town - Fylde
21:45Eastleigh - Boreham Wood
21:45Salford City F.C. - Hartlepool United
21:45Harrogate Town - Wrexham
21:45Ebbsfleet United - Bromley
21:45Sutton United - Dover Athletic
21:45Solihull Moors - Dagenham & Redbridge
21:45Gainsborough Trinity - North Ferriby United
21:45Mickleover Sports F.C. - Scarborough Athletic F.C.
21:45Stafford Rangers - Basford United FutbolClub
21:45Workington A.F.C. - Marine F.C.
21:45Grazer AK - SK Vorwärts Steyr
21:45Cambrian & Clydach Vale B. & G.C. - Aberystwyth Town F.C.
21:45Cardiff Metropolitan University - Carmarthen Town A.F.C.
21:45Newtown A.F.C. - Pen-y-Bont FC
21:45Haverfordwest County A.F.C. - Goytre United F.C.
21:45Bamber Bridge F.C. - Cleethorpes Town
21:45Blyth Spartans A.F.C. - Nantwich Town F.C.
21:45Brightlingsea Regent F.C. - EGHAM TOWN FC
21:45Brackley Town - Nuneaton Town
21:45Coalville Town F.C. - Buxton F.C.
21:45Needham Market F.C. - Metropolitan Police F.C.
21:45Swindon Supermarine - Chippenham Town F.C
21:45Warrington Town F.C. - Consett AFC
21:45A.C. Pisa 1909 - A.S.D. Atletico Arezzo
21:45Didcot Town FC - Hitchin Town F.C.
21:45Grantham Town - St Ives Town
21:45Salisbury City - Weston-super-Mare
21:45AFC Sudbury - Bognor Regis Town F.C.
21:45Sholing F.C. - Slough Town F.C.
21:45Ev sahipliği (Özel bahisler) - Away (Special bets)
21:45East Kilbride II - Ayr United II
21:45Alfreton Town - Sutton Coldfield Town
21:45Oxford Utd - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
22:00Real Sociedad - Rayo Vallecano
22:00Manchester United - Derby County
22:00West Bromwich Albion - Crystal Palace
22:00Internazionale Milano - ACF Fiorentina
22:00Toulouse FC - AS Saint-Étienne
22:00Brescia Calcio - U.S. Città di Palermo
22:00A.S. Livorno Calcio - U.S. Lecce
22:00A.S. Cittadella - Benevento Calcio
22:00A.C. Perugia Calcio - Carpi F.C. 1909
22:00Hellas Verona F.C. - Spezia Calcio
22:00Delfino Pescara 1936 - F.C. Krotone
22:00U.S. Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
22:00Dundalk F.C. - Derry City F.C.
22:00Livingston II - Albion II
22:00Mauro İkardi - ACF Fiorentina
22:00Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 1)
23:00Atletico Madrid - SD Huesca
23:00Club Comerciantes Unidos - Sport Boys Warnes
23:00Antoine Griezmann - SD Huesca
23:00Academia Deportiva Cantolao II - Sport Huancayo II
23:45Sportivo Luqueño - Club Fernando de la Mora
01:00Police - Club Sando
01:15Fortaleza Esporte Clube - EC Sao Bento SP
01:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
02:00Michigan - Ohio State
02:15Club Libertad - Club Rubio Ñu
02:30Indiana - Northwestern
03:00Club Necaxa - Club León
03:00C.F. Pachuca - Cafetaleros de Tapachula
03:15Club Nacional de Football - San Lorenzo
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Grêmio Esportivo Brasil
03:30Hamilton City - Serbian White Eagles FC
05:15Club América - Juarez
05:15Club Tijuana - Cruz Azul
21:45Liverpool - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
20:00SPAL - Sassuolo (beIN SPORTS HD 1)
22:00Empoli - Milan (beIN SPORTS HD 1)
20:00Galatasaray - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
17:45Paula Badosa Gibert - Tereza Mrdeza
17:45Cabral/Monteiro - Desein/Mertens
17:45Simona Halep - Dominika Cibulková
14:45Miljan Zekic - Maxime Chazal
14:45Giulio Zeppieri - Omar Giacalone
18:00Andre Ku Meza - Alan Postay
18:30Fernando Verdasco - Jason Jung
18:30Konecny/Loffhagen - Wong/Yeung
18:30Virtanen/Taylor - Boehler/Ollert
18:30Fatma Al-Nabhani - Elsa Jacquemot
18:30Bataljin/Papac - Coelho/Rodriguez
18:30Torres/Ferreira - Vives Marcos/Kalyanpur
18:30Prata/Faria - Taylor/Taylor
18:30González/Appleton - Yerolymos/Tan
18:30Kung/Shinikova - Muntean/Muntean
18:30Ignacio Monzon - Cleiner Caceres
18:30Fermin Tenti - Lautaro Agustin Falabella
18:30Nicolas Doria Medina - Andres Urrea
18:30Bucsa/Stevenson - Bolkvadze/Murta
18:30Goering/Talbi - Neel/Spiteri
19:00Olaso/Samper-Montana - Kravchenko/Mashtakov
19:00Slaibi/Fakih - Kopriva/Pospisil
19:00Maxime Janvier - Ugo Humbert
19:00Bianca Turati - Alice Garcia
19:00Allura Zamarripa - Salome Devidze
19:00Lee/Laine - Malmqvist/Eklund
19:00Uberoi/Fisch - Gretkowski/Marsh
19:00Kitagawa/Siska - Okuno/Stearns
19:00Strelchenko/Shcherba - Alkotop/Samaha
19:30Nick Hardt - Gonzalo Villanueva
19:30Preston Brown - Nicolas Mejia
19:30Skupski/Skupski - Bourcet/Robert
20:00Luis Diego Chavez Villalpando - Matias Franco Descotte
20:00John-Patrick Smith - Pedro Martinez Portero
20:00Tommy Paul - Henri Laaksonen
20:00Brandon Holt - Steven Diez
20:00Mauricio Echazu - Nicolas Acevedo
20:00Andrea Bolla - Alexios Halebian
20:00George Goldhoff - Emilio Nava
20:00Michael Zhu - Alan Kohen
20:00Peter Bertran - Felipe Derdoy
20:00Hanna Chang - Amra Sadikovic
20:00Hayley Carter - Giuliana Olmos
20:00Maegan Manasse - Quinn Gleason
20:00Robin Anderson - Kai-Chen Chang
20:30Luca Vanni - Norbert Gombos
20:30Boris Arias - Jose Olivares
20:30James/Raszkiewicz - Gilchrist/Naya
20:30Green/Williford - Scott/Willams
21:00Nicolas Bianchi - Arklon Huertas Del Pino
21:30Christopher Eubanks - Roberto Quiroz
21:30Peter Polansky - Tom Fawcett
21:30Maxwell Mckennon - Trent Bryde
21:30Paul C. Oosterbaan - Aleksandre Bakshi
21:30Jessica Pegula - Louisa Chirico
21:30Beatriz Haddad Maia - Katherine Sebov
21:30Victoria Duval - Lauren Davis
21:30Madison Brengle - Ashley Kratzer
21:30Nanda/Rapp - Reed/Seemann
21:30Cem Ilkel - Lucas Miedler
22:00Oscar Otte - Corentin Moutet
22:30Mejia/Hardt - Beretta/Tapia
23:00Marcelo Arevalo - Jordan Thompson
23:00Mikael Torpegaard - Maverick Banes
23:00Conner Huertas Del Pino - Mateus Alves
23:00Alexander Sarkissian - James Duckworth
23:00Marie Bouzkova - Danielle Lao
23:00Adamson/Berg - Vance/Kaster
23:00Dempster/Kirchheimer - Meister/Fruttero
23:00Ahn/Olmos - Moore/Sadikovic
23:00Muhammad/Sanchez - Loeb/Fichman
00:30Marc Polmans - Alexei Popyrin
00:30Niki/Shropshire - Bolla/Ruehl
00:30Cohen/Strode - Reis Da Silva/Gimenez
00:30Ernesto Escobedo - Roberto Ortega-Olmedo
00:30Dostanic/Woldeab - Bullard/Goldhoff
00:30Oosterbaan/Willams - Mckennon/Schneider
00:30Tobita/Aney - Bayerlova/Mcadoo
01:00Michael Mmoh - Darian King
01:00Ann Li - Sophia Whittle
01:00Rompies/Simmonds - Podoroska/Haddad Maia
01:00Lister/Jaksic - Davis/Chirico
03:30Zoe Hives - Hiroko Kuwata
03:30Marianna Zakarlyuk - Irina Ramialison
03:30Christian Langmo - Aaron Addison
03:30Corey Gaal - Calum Puttergill
03:30Jesse Delaney - Socrates Leon Tsoronis
03:30Yuta Shimizu - David Barclay
05:00Ellen Perez - Jaimee Fourlis
05:00Kimberly Birrell - Risa Ozaki
05:00Shou Na Mu - Hua-Chen Lee
05:00Sowjanya Bavisetti - Ziyi Yang
05:00Zhuoma Ni Ma - WanNing Zhu
05:00Kwan Yau Ng - Meiqi Guo
05:00Brydan Klein - Jayden Court
05:00Dusty Boyer - Jacob Grills
05:00Scott Puodziunas - Vincent Stouff
05:00Winter Meagher - Ken Cavrak
05:00Garbine Muguruza - Katerina Siniakova
05:30Karunuday Singh - Jumpei Yamasaki
05:30Tsung-Hao Huang - Pruchya Isarow
06:00Angelique Kerber - Ashleigh Barty
06:00Anett Kontaveit - Shuai Zhang
cosmobet üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle