20:45Servette FC - Kriens
20:45FC Aarau - FC Schaffhausen
20:45Grasshopper Club Zürich - FC Thun
20:45FC Chiasso - FC Rapperswil-Jona
21:15Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim
21:15FC Bayern Munich - FC Augsburg
21:15Atromitos - PAS Giannina F.C.
21:15SC Freiburg - FC Schalke 04
21:15ACS Dacia Unirea Brăila - FC Dinamo București
21:30Thomas Müller - Arjen Robben
21:30AS Bisceglie 1913 Don Uva APD - F.C. Casertana
21:30Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
21:30S.S. Juve Stabia - A.S.D. Potenza FC
21:30Monopoli - Rende
21:30Trapani Calcio - Sicula Leonzio
21:30Virtus Francavilla - Rieti
21:30U.S. Catanzaro 1929 - US Vibonese Calcio
21:30Grazer AK - SK Vorwärts Steyr
21:30Wolverhampton Wanderers - Leicester City
21:30Oxford United - Manchester City
21:30Sandro Wagner - FC Augsburg
21:45A.C. Pisa 1909 - A.S.D. Atletico Arezzo
21:45Excelsior - N.E.C.
21:45Ards F.C. - Glenavon F.C.
21:45Coleraine F.C. - Ballymena United F.C.
21:45Dungannon Swifts F.C. - Crusaders F.C.
21:45Manchester United - Derby County
21:45West Bromwich Albion - Crystal Palace
21:45Toulouse FC - AS Saint-Étienne
21:45Dundalk F.C. - Derry City F.C.
21:45A.C. Perugia Calcio - Carpi F.C. 1909
21:45A.S. Livorno Calcio - U.S. Lecce
21:45Oxford Utd - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
22:00Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 1)
22:00Romelu Lukaku - Derby County
22:00Juan Mata - Harry Wilson
22:05Gaston Ezequiel Cantero - Jorge Brian Panta Herreros
20:45Al-Khartoum - Hilal Obied
21:00ADA Blois Basket 41 - Orléans Loiret Basket
21:30Pallacanestro Cantù - Antwerp Giants
23:00Atletico Madrid - SD Huesca
23:00Club Comerciantes Unidos - Sport Boys Warnes
23:00Antoine Griezmann - SD Huesca
23:00Academia Deportiva Cantolao II - Sport Huancayo II
23:00Oscar Otte - Corentin Moutet
23:00Marcelo Arevalo - Jordan Thompson
23:00Conner Huertas Del Pino - Mateus Alves
23:00Adamson/Berg - Vance/Kaster
23:00Dempster/Kirchheimer - Meister/Fruttero
23:30AD Municipal Turrialba - AD Cariari Pococí
23:30Mikael Torpegaard - Maverick Banes
23:30Alexander Sarkissian - James Duckworth
23:30Marie Bouzkova - Danielle Lao
23:30Ahn/Olmos - Moore/Sadikovic
23:30Muhammad/Sanchez - Loeb/Fichman
23:45Sportivo Luqueño - Club Fernando de la Mora
00:00AD Juventud Escazuceña - Once de Abril
00:00Santa Ana - Consultants Moravia
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - AD Guanacasteca
00:30Niki/Shropshire - Bolla/Ruehl
00:30Cohen/Strode - Reis Da Silva/Gimenez
00:30Ernesto Escobedo - Roberto Ortega-Olmedo
00:30Dostanic/Woldeab - Bullard/Goldhoff
00:30Oosterbaan/Willams - Mckennon/Schneider
01:00Corinthians Guarulhos - Ribeirao
01:00Police - Club Sando
01:00St. Ann's Rangers F.C. - W Connection F.C.
01:00Michael Mmoh - Darian King
01:15Fortaleza Esporte Clube - EC Sao Bento SP
01:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
01:30Ann Li - Sophia Whittle
01:30Rompies/Simmonds - Podoroska/Haddad Maia
01:30Lister/Jaksic - Davis/Chirico
01:30Tobita/Aney - Bayerlova/Mcadoo
01:40Cincinnati Reds - Kansas City Royals
01:44Marc Polmans - Alexei Popyrin
02:00Michigan - Ohio State
02:00Boca Juniors - Obras Sanitarias Buenos Aires
02:05Washington Nationals - Miami Marlins
02:05Toronto Blue Jays - Houston Astros
02:10New York Mets - Atlanta Braves
02:10Tampa Bay Rays - New York Yankees
02:10Vivo-Franca - Sao Jose
02:15Industriales - Artemisa
02:15Club Libertad - Club Rubio Ñu
02:30Indiana - Northwestern
02:30Bahia Blanca - Quilmes
03:00Club Necaxa - Club León
03:00C.F. Pachuca - Cafetaleros de Tapachula
03:00Central - North East Stars F.C.
03:00Caledonia AIA - Defence Force FC
03:00Club Deportivo Hispano Americano - Club Ferro Carril Oeste
03:00Instituto de Cordoba - Deportivo Libertad
03:05Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates
03:10Chicago White Sox - Cleveland Indians
03:10Minnesota Twins - Detroit Tigers
03:15Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico
03:15St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
03:15Club Nacional de Football - San Lorenzo
03:30Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Grêmio Esportivo Brasil
03:30Hamilton City - Serbian White Eagles FC
03:30Regatas Corrientes - La Union Formosa
03:30Christian Langmo - Aaron Addison
03:30Corey Gaal - Calum Puttergill
03:30Jesse Delaney - Socrates Leon Tsoronis
03:30Yuta Shimizu - David Barclay
03:30Marianna Zakarlyuk - Irina Ramialison
03:30Zoe Hives - Hiroko Kuwata
03:40Colorado Rockies - Philadelphia Phillies
04:00Correcaminos de Colon - Universitarios
04:00ABC Santo Domingo - Punto Rojo LR
04:00Triple E-Uda - Leones de Riobamba
04:00FC Barcelona Bàsquet - ICCAN Macas
04:00Club Force - GMS
04:30Zhejiang - Guangdong
04:30HR Portoviejo - Guerreros del Neuman
04:40Arizona Diamondbacks - Los Angeles Dodgers
05:00Shou Na Mu - Hua-Chen Lee
05:00Sowjanya Bavisetti - Ziyi Yang
05:00Zhuoma Ni Ma - WanNing Zhu
05:00Kwan Yau Ng - Meiqi Guo
05:00Brydan Klein - Jayden Court
05:00Dusty Boyer - Jacob Grills
05:00Scott Puodziunas - Vincent Stouff
05:00Winter Meagher - Ken Cavrak
05:00Kimberly Birrell - Risa Ozaki
05:00Ellen Perez - Jaimee Fourlis
05:05Los Angeles Angels - Texas Rangers
05:10Seattle Mariners - Oakland Athletics
05:15San Francisco Giants - San Diego Padres
05:15Club América - Juarez
05:15Club Tijuana - Cruz Azul
05:30Elohim Chimaltenango - USAC
05:30Karunuday Singh - Jumpei Yamasaki
05:30Tsung-Hao Huang - Pruchya Isarow
06:00Angelique Kerber - Ashleigh Barty
06:30Ya Yun Pai - I-Hsuan Cho
06:30Zhima Du - Mi Zhuoma You
06:30Jacob Sullivan - Jeremy Beale
06:30Matthew Christopher Romios - Masayoshi Ono
06:30Alison Bai - Astra Sharma
06:30Kyoka Okamura - Katy Dunne
06:30Maddison Inglis - Destanee Aiava
06:30Naiktha Bains - Abigail Tere-Apisah
06:30Xu Liu Sun - Eun Se Jang
07:00Congsup Congcar - Shintaro Imai
07:00Felix Corwin - Kento Takeuchi
07:00Soichiro Moritani - Dalwinder Singh
07:00Dariya Detkovskaya - Vitalia Stamat
07:00Anna Hertel - Daria Lodikova
07:00Sofia Sharonova - Oleksandra Oliynykova
07:00Andrey Chepelev - Yan Bondarevskiy
07:00Sanjar Fayziev - Boris Butulija
07:30Petra Kvitova - Anastasia Pavlyuchenkova
08:00Doosan Bears - Nexen Heroes
08:00Hanwha Eagles - Samsung Lions
08:00Lotte Giants - NC Dinos
08:00SK Wyverns - LG Twins
08:00KT Wiz - KIA Tigers
08:00Daegu FC - Gyeongnam FC
08:00Gangwon FC - Suwon Samsung Bluewings
08:00Sangju Sangmu Phoenix - Pohang Steelers
08:00Ateneo de Manila University Blue Eagles - UE Red Warriors
08:00Gong/Zhang - Zelenay/Molchanov
08:00Matteo Berrettini - Prajnesh Gunneswaran
08:00Tatjana Maria - Margarita Gasparyan
08:00Aryna Sabalenka - Sofia Kenin
08:00Anastasia Potapova - Olga Danilovic
08:00Bhosale/Kuwata - Burrage/Christie
08:00Feng/Yang - Lee/Ng
08:00Ni Ma/Yu - Guo/He
08:00Liu/Liu - Cho/Cho
08:00Mattek-Sands/Hsieh - Hlavackova/Strycova
08:00Su Jeong Jang - Dalma Galfi
08:00Haruka Kaji - Kaylah Mcphee
08:00Abbie Myers - Zuzana Zlochova
08:00Ya-Hsuan Lee - Arina Rodionova
08:30Anastasia Zakharova - Yekaterina Dmitricnehko
08:30Ayap Sagadat - Andrea Bessire
09:00Ulsan Hyundai FC - Jeju United FC
09:00Vera Lapko - Ivana Jorovic
09:00Qiang Wang - Daria Gavrilova
09:00Ito/Susanto - Alcantara/Singh
09:00Wang/Tanthaseraneewat - Isarow/Stevenson
09:30Bayi - Henan
09:30Arantxa Rus - Dalila Jakupovic
09:30Vera Zvonareva - Fanny Stollar
09:30Joao Souza - Vasek Pospisil
09:30Moritani/Takeuchi - Baibong/Ng
09:30Babos/Mladenovic - Christian/Santamaria
09:30Wang/Farren - Boyer/Hoyt
09:30Klein/Puodziunas - Langmo/Flores
09:30Birrell/Dunne - Bains/Xu
09:30Perez/Routliffe - Sutjiadi/Tjandramulia
09:30Kichenok/Srebotnik - Mertens/Schuurs
10:00FC Seoul - Incheon United F.C.
10:00Jeonbuk Hyundai Motors - Jeonnam Dragons
10:00Ratiwatana/Hsieh - Daniell/Koolhof
10:00Albert Ramos - Viktor Troicki
10:00Marrero/Seppi - Wu/Lee
10:00Bernard Tomic - Lloyd Harris
10:00Francesco Bessire - Denis Klok
10:00Max Houkes - Jose Rubin Statham
10:00Noel Saidenova - Viktoriia Kalinina
10:05González/Qureshi - Zverev/Ebden
10:30Kateryna Kozlova - Fiona Ferro
10:30Andrina Peer - Oona Orpana
10:30Maria Vittoria Viviani - Romina Oprandi
10:30Muazzez Demirci - Melis Sezer
10:30Selin Övünç - Lilly Elida Haseth
10:30Sinja Kraus - Zoi Meers
10:30Nenad Vladusic - Tadeas Paroulek
10:30Peter Nagy - Lorenzo Bocchi
10:30Shahin Khaledan - Maxime Pauwels
10:30Darya Kasatkina - Dominika Cibulková
10:30Vanda Lukacs - Yulia Zhytelna
21:45Liverpool - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
20:00SPAL - Sassuolo (beIN SPORTS HD 1)
22:00Empoli - Milan (beIN SPORTS HD 1)
20:00Galatasaray - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
20:45Servette FC - Kriens
20:45FC Aarau - FC Schaffhausen
20:45Grasshopper Club Zürich - FC Thun
20:45FC Chiasso - FC Rapperswil-Jona
21:15Hannover 96 - TSG 1899 Hoffenheim
21:15FC Bayern Munich - FC Augsburg
21:15Atromitos - PAS Giannina F.C.
21:15SC Freiburg - FC Schalke 04
21:15ACS Dacia Unirea Brăila - FC Dinamo București
21:30Thomas Müller - Arjen Robben
21:30AS Bisceglie 1913 Don Uva APD - F.C. Casertana
21:30Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
21:30S.S. Juve Stabia - A.S.D. Potenza FC
21:30Monopoli - Rende
21:30Trapani Calcio - Sicula Leonzio
21:30Virtus Francavilla - Rieti
21:30U.S. Catanzaro 1929 - US Vibonese Calcio
21:30Grazer AK - SK Vorwärts Steyr
21:30Wolverhampton Wanderers - Leicester City
21:30Oxford United - Manchester City
21:30Sandro Wagner - FC Augsburg
21:45A.C. Pisa 1909 - A.S.D. Atletico Arezzo
21:45Excelsior - N.E.C.
21:45Ards F.C. - Glenavon F.C.
21:45Coleraine F.C. - Ballymena United F.C.
21:45Dungannon Swifts F.C. - Crusaders F.C.
21:45Manchester United - Derby County
21:45West Bromwich Albion - Crystal Palace
21:45Toulouse FC - AS Saint-Étienne
21:45Dundalk F.C. - Derry City F.C.
21:45A.C. Perugia Calcio - Carpi F.C. 1909
21:45A.S. Livorno Calcio - U.S. Lecce
21:45Oxford Utd - Manchester City (beIN SPORTS HD 2)
22:00Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 1)
22:00Romelu Lukaku - Derby County
22:00Juan Mata - Harry Wilson
20:45Al-Khartoum - Hilal Obied
23:00Atletico Madrid - SD Huesca
23:00Club Comerciantes Unidos - Sport Boys Warnes
23:00Antoine Griezmann - SD Huesca
23:00Academia Deportiva Cantolao II - Sport Huancayo II
23:30AD Municipal Turrialba - AD Cariari Pococí
23:45Sportivo Luqueño - Club Fernando de la Mora
00:00AD Juventud Escazuceña - Once de Abril
00:00Santa Ana - Consultants Moravia
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - AD Guanacasteca
01:00Police - Club Sando
01:00St. Ann's Rangers F.C. - W Connection F.C.
01:15Fortaleza Esporte Clube - EC Sao Bento SP
01:30Academia Deportiva Cantolao - Sport Huancayo
02:00Michigan - Ohio State
02:15Club Libertad - Club Rubio Ñu
02:30Indiana - Northwestern
03:00Club Necaxa - Club León
03:00C.F. Pachuca - Cafetaleros de Tapachula
03:00Central - North East Stars F.C.
03:00Caledonia AIA - Defence Force FC
03:15Club Nacional de Football - San Lorenzo
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Grêmio Esportivo Brasil
03:30Hamilton City - Serbian White Eagles FC
05:15Club América - Juarez
05:15Club Tijuana - Cruz Azul
08:00Daegu FC - Gyeongnam FC
08:00Gangwon FC - Suwon Samsung Bluewings
08:00Sangju Sangmu Phoenix - Pohang Steelers
09:00Ulsan Hyundai FC - Jeju United FC
10:00FC Seoul - Incheon United F.C.
10:00Jeonbuk Hyundai Motors - Jeonnam Dragons
21:45Liverpool - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
20:00SPAL - Sassuolo (beIN SPORTS HD 1)
22:00Empoli - Milan (beIN SPORTS HD 1)
20:00Galatasaray - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
22:05Gaston Ezequiel Cantero - Jorge Brian Panta Herreros
23:00Oscar Otte - Corentin Moutet
23:00Marcelo Arevalo - Jordan Thompson
23:00Conner Huertas Del Pino - Mateus Alves
23:00Adamson/Berg - Vance/Kaster
23:00Dempster/Kirchheimer - Meister/Fruttero
23:30Mikael Torpegaard - Maverick Banes
23:30Alexander Sarkissian - James Duckworth
23:30Marie Bouzkova - Danielle Lao
23:30Ahn/Olmos - Moore/Sadikovic
23:30Muhammad/Sanchez - Loeb/Fichman
00:30Niki/Shropshire - Bolla/Ruehl
00:30Cohen/Strode - Reis Da Silva/Gimenez
00:30Ernesto Escobedo - Roberto Ortega-Olmedo
00:30Dostanic/Woldeab - Bullard/Goldhoff
00:30Oosterbaan/Willams - Mckennon/Schneider
01:00Michael Mmoh - Darian King
01:30Ann Li - Sophia Whittle
01:30Rompies/Simmonds - Podoroska/Haddad Maia
01:30Lister/Jaksic - Davis/Chirico
01:30Tobita/Aney - Bayerlova/Mcadoo
01:44Marc Polmans - Alexei Popyrin
03:30Christian Langmo - Aaron Addison
03:30Corey Gaal - Calum Puttergill
03:30Jesse Delaney - Socrates Leon Tsoronis
03:30Yuta Shimizu - David Barclay
03:30Marianna Zakarlyuk - Irina Ramialison
03:30Zoe Hives - Hiroko Kuwata
05:00Shou Na Mu - Hua-Chen Lee
05:00Sowjanya Bavisetti - Ziyi Yang
05:00Zhuoma Ni Ma - WanNing Zhu
05:00Kwan Yau Ng - Meiqi Guo
05:00Brydan Klein - Jayden Court
05:00Dusty Boyer - Jacob Grills
05:00Scott Puodziunas - Vincent Stouff
05:00Winter Meagher - Ken Cavrak
05:00Kimberly Birrell - Risa Ozaki
05:00Ellen Perez - Jaimee Fourlis
05:30Karunuday Singh - Jumpei Yamasaki
05:30Tsung-Hao Huang - Pruchya Isarow
06:00Angelique Kerber - Ashleigh Barty
06:30Ya Yun Pai - I-Hsuan Cho
06:30Zhima Du - Mi Zhuoma You
06:30Jacob Sullivan - Jeremy Beale
06:30Matthew Christopher Romios - Masayoshi Ono
06:30Alison Bai - Astra Sharma
06:30Kyoka Okamura - Katy Dunne
06:30Maddison Inglis - Destanee Aiava
06:30Naiktha Bains - Abigail Tere-Apisah
06:30Xu Liu Sun - Eun Se Jang
07:00Congsup Congcar - Shintaro Imai
07:00Felix Corwin - Kento Takeuchi
07:00Soichiro Moritani - Dalwinder Singh
07:00Dariya Detkovskaya - Vitalia Stamat
07:00Anna Hertel - Daria Lodikova
07:00Sofia Sharonova - Oleksandra Oliynykova
07:00Andrey Chepelev - Yan Bondarevskiy
07:00Sanjar Fayziev - Boris Butulija
07:30Petra Kvitova - Anastasia Pavlyuchenkova
08:00Gong/Zhang - Zelenay/Molchanov
08:00Matteo Berrettini - Prajnesh Gunneswaran
08:00Tatjana Maria - Margarita Gasparyan
08:00Aryna Sabalenka - Sofia Kenin
08:00Anastasia Potapova - Olga Danilovic
08:00Bhosale/Kuwata - Burrage/Christie
08:00Feng/Yang - Lee/Ng
08:00Ni Ma/Yu - Guo/He
08:00Liu/Liu - Cho/Cho
08:00Mattek-Sands/Hsieh - Hlavackova/Strycova
08:00Su Jeong Jang - Dalma Galfi
08:00Haruka Kaji - Kaylah Mcphee
08:00Abbie Myers - Zuzana Zlochova
08:00Ya-Hsuan Lee - Arina Rodionova
08:30Anastasia Zakharova - Yekaterina Dmitricnehko
08:30Ayap Sagadat - Andrea Bessire
09:00Vera Lapko - Ivana Jorovic
09:00Qiang Wang - Daria Gavrilova
09:00Ito/Susanto - Alcantara/Singh
09:00Wang/Tanthaseraneewat - Isarow/Stevenson
09:30Arantxa Rus - Dalila Jakupovic
09:30Vera Zvonareva - Fanny Stollar
09:30Joao Souza - Vasek Pospisil
09:30Moritani/Takeuchi - Baibong/Ng
09:30Babos/Mladenovic - Christian/Santamaria
09:30Wang/Farren - Boyer/Hoyt
09:30Klein/Puodziunas - Langmo/Flores
09:30Birrell/Dunne - Bains/Xu
09:30Perez/Routliffe - Sutjiadi/Tjandramulia
09:30Kichenok/Srebotnik - Mertens/Schuurs
10:00Ratiwatana/Hsieh - Daniell/Koolhof
10:00Albert Ramos - Viktor Troicki
10:00Marrero/Seppi - Wu/Lee
10:00Bernard Tomic - Lloyd Harris
10:00Francesco Bessire - Denis Klok
10:00Max Houkes - Jose Rubin Statham
10:00Noel Saidenova - Viktoriia Kalinina
10:05González/Qureshi - Zverev/Ebden
10:30Kateryna Kozlova - Fiona Ferro
10:30Andrina Peer - Oona Orpana
10:30Maria Vittoria Viviani - Romina Oprandi
10:30Muazzez Demirci - Melis Sezer
10:30Selin Övünç - Lilly Elida Haseth
10:30Sinja Kraus - Zoi Meers
10:30Nenad Vladusic - Tadeas Paroulek
10:30Peter Nagy - Lorenzo Bocchi
10:30Shahin Khaledan - Maxime Pauwels
10:30Darya Kasatkina - Dominika Cibulková
10:30Vanda Lukacs - Yulia Zhytelna
cosmobet üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle