09:15Haritaúa Teknoloji Enstitüsü Cardinals - Perpetual Altas Üniversitesi
08:45Akira Santillan - Karim-Mohamed Maamoun
09:00Sheng Hao Zhou - Wei Qiang Zheng
09:15Guo/Jiang - Chen/Yuan
09:30Liu/Tang - Kang/Xun
09:45Perbanas Institute - Surabaya Üniversitesi
10:30Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula F.C.
10:30Beijing Renhe II - Changchun Yatai II
10:30Kadhe/Matsui - Lock/Statham
11:00Shandong Luneng Taishan II - Hebei China Fortune II
11:00Che’Lu SSC-R Stags - San Beda Red Lions
11:00Franco Emanuel Egea - Martin Van Der Meerschen
11:00Peter Heller - Maxime Mora
11:00Andrey Chepelev - Anton Zaitsev
11:00Mikhail Fufygin - Dimitriy Voronin
11:00Barnaby Smith - Lingxi Zhao
11:00Peter Nagy - Besir Durguti
11:00Jesper De Jong - Filip Duda
11:00Mariano Kestelboim - Andrew Watson
11:00Claudia Hoste Ferrer - Anastazja Rosnowska
11:00Eliessa Vanlangendonck - Pauline Demel
11:15Dinamo Novosibirsk - Torpedo Krasnoyarsk
12:00Hokkaido Nippon-Ham Fighters - Chiba Lotte Marines
12:00Saitama Seibu Lions - Orix Buffaloes
12:00Hanshin Tigers - Hiroshima Toyo Carp
12:00Fukuoka SoftBank Hawks - Tohoku Rakuten Golden Eagles
12:00Chunichi Dragons - Yokohama DeNA BayStars
12:00Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants
12:00Go for Gold - Che Lu Bar ve Grill-SCC-R
12:00Güney Kore - Moğolistan
12:00Karl Kiur Saar - Lorenzo Bocchi
12:00Patrick Mayer - Alexis Gautier
12:00Gao/Sung - Nam/Song
12:00Joao Pedro Sorgi - Marek Jaloviec
12:00Lukas Klein - Jose Pereira
12:00Joy Vigani - Jannik Sinner
12:00Joao Monteiro - Evan Hoyt
12:00Pedro Vives Marcos - Tiago Cacao
12:00Isabella Shinikova - Daniela Vismane
12:00Miriam Kolodziejova - Maria Herazo Gonzalez
12:00Lena Rueffer - Anastasia Zarytska
12:30Lotte Giants - KIA Tigers
12:30Samsung Lions - Hanwha Eagles
12:30KT Wiz - NC Dinos
12:30SK Wyverns - LG Twins
12:30Doosan Bears - Nexen Heroes
12:30Michael Geerts - Arklon Huertas Del Pino
12:30Darko Bojanovic - Arthur Rinderknech
12:30Felipe Mantilla - Ryan Nijboer
12:30Michiel De Krom - Niels Lootsma
12:30Laura Heinrichs - Greetje Minnen
12:30Charlotte Roemer - Arianne Hartono
13:00Cristian Rodríguez - Gabi Adrian Boitan
13:00Başak Eraydın - Quirine Lemoine
13:00Katharina Hobgarski - Ulrikke Eikeri
13:00Bianca Turati - Alba Carrillo Marin
13:00Antoine Bellier - Jaume Pla Malfeito
13:00Gengel/Poljak - Vilardo/Ricca
13:00Berg/Duncan - Zubkou/Liaonenka
13:00Alejo Vilaro - Hugo Voljacques
13:30Vasile Antonescu - Federico Coria
13:30Jeremy Jahn - Eduardo Dischinger
13:30Alexander Weis - Corrado Summaria
13:30Mattia Bellucci - Alessandro Ceppellini
13:30Alexander Donski - Pablo Vivero Gonzalez
13:30Sora Fukuda - Luis Faria
13:30Yannick Mertens - Kazuki Nishiwaki
13:30Jorge Blanco Guadalupe - Frederico Ferreira Silva
13:30Ivana Jorovic - Johana Markova
13:30Raluca Georgiana Serban - Barbara Haas
13:30Varvara Flink - Helene Scholsen
13:35Fubon Guardians - Chinatrust Brothers
13:35Lamigo Monkeys - Uni-7-Eleven Lions
14:00Gor Mahia F.C. - Chemelil Sugar F.C.
14:00Mohun Bagan A.C. - Peerless SC
14:00Zdenek Kolar - Francesco Forti
14:00Rudolf Molleker - Johan Sebastien Tatlot
14:00Simon Beaupain - Tom Pisane
14:00Karl Friberg - Patrik Niklas-Salminen
14:00Otto Virtanen - Simon Carr
14:00Andrej Martin - Joao Domingues
14:00Mate Valkusz - Markus Eriksson
14:00Gorazd Srbljak - Ergi Kirkin
14:00Max Houkes - Christoph Negritu
14:00Maia Lumsden - Stephanie Judith Visscher
14:00Tayisiya Morderger - Marlies Szupper
14:00Yana Morderger - Lara Salden
14:00Ivan Gakhov - Kai Wehnelt
14:00Linda Puppendahl - Karola Patricia Bejenaru
14:30Japonya - Katar
14:30Maxime Tchoutakian - Wilson Leite
14:30Nagy/Echargui - Vidak/Radinski
14:30Dan Added - Philipp Schroll
14:30Martina Colmegna - Kimberley Zimmermann
14:30Olga Saez Larra - Chloe Paquet
14:30Arbuthnott/Bjorklund - Udvardy/Jani
15:00Aidan Mchugh - Frederico Gil
15:00Ciurletti/Monzon - Mora/Turchetti
15:00Wachaczyk/Zarytska - Leykina/Shinikova
15:30Andrea Basso - Enzo Couacaud
15:30Tim Van Terheijden - Titouan Droguet
15:30Geurts/Zukas - Moreno/Egea
15:30Ivanov/Simonsson - Vesanen/Tiainen
15:30Saar/Hietaranta - Virtanen/Niklas-Salminen
15:30Dembek/Cias - Wojcik/Mikula
15:30Vanlangendonck/Karregat - Garcia/Garcia
15:30Gouvernante/Luttikhuis - Vedder/Melgers
15:30Haverlag/Cianci - Roemer/Hoste Ferrer
16:00Jelle Sels - Pedro Sousa
16:00Jesika Maleckova - Julia Grabher
16:00Paul Woerner - Johannes Bangratz
16:00Verena Meliss - Dalila Spiteri
16:00Baranano/Viviani - Zantedeschi/Tcherkes Zade
16:30Benjamin Hassan - Kevin Krawietz
16:30Bothwell/Hoyt - Prata/Faria
16:30Azevedo Pereira E Oliveira/Ribeiro - Bresson/Gueydan
16:30Vives Marcos/Kalyanpur - Binding/Dias
16:30Khabibulina/Scholsen - Dinu/Poznikhirenko
17:00Villa Clara - Camagüey
17:00FC Kayrat - SK Sigma Olomouc
17:00NK Rogaska - ND Mura 05
17:00Sepidrood Rasht - Padideh Shandiz F.C.
17:00Al Sharjah SC - Ajman Club
17:00Romain Barbosa - Flemming Peters
17:00Evan Zhu - Martin Redlicki
17:00Juan Alejandro Hernandez Serrano - Alejandro Gomez
17:00Felix Corwin - Sekou Bangoura
17:00Agamenone/Trusendi - Martinez/Oliveira
17:00Dijkhuizen/Stephens - Niki/Nishiwaki
17:00Boerma/Guttau - Kestelboim/Mantilla
17:00Lootsma/Smits - De Krom/Nijboer
17:00Drzewiecki/Kowalczyk - Kossek/Smola
17:00Martin/Munoz-De La Nava - Grigelis/Motti
17:30Coca Cola - FC Masr
17:30El Shams Club - Suez Montakhab
17:30Serameka - Al Nasr FC Cairo
17:30CS Tunari - ACS Gloria Popesti-Leordeni
17:30Kunz/Parizzia - Wehnelt/Voljacques
17:30Alberto Romero De Avila Senise - Eduard Esteve Lobato
17:30Wacanno/Lemoine - Detiuc/Yashina
18:00FC Progrès Niedercorn - FC Ufa
18:00Rilindja - SK Herd
18:00Verdasco/Kohlschreiber - Maheu/Roger-Vasselin
18:00Bencic/Schroll - Neubau/Strombachs
18:00Petra Kvitova - Kristina Mladenovic
18:00Milos Raonic - Denis Shapovalov
18:00Ekaterina Makarova - Lesya Tsurenko
18:00Caroline Garcia - Aryna Sabalenka
18:00Marach/Pavic - Mektic/Peya
18:00Jule Niemeier - Valeriya Strakhova
18:00Jakob Aichhorn - Dominik Boehler
18:00Anna Turati - Paula Cristina Gonçalves
18:30AEK Larnaca - Sturm Graz
18:30Mikkelin Palloilijat - MiPK
18:30Tampere United - Tampereen Pallo-Veikot
18:30Tuusulan Palloseura - FC Pohjois-Haagan Urheilijat
18:30Union Plaani - FC Peltirumpu
18:30FC Kaluga - FC Zorky Krasnogorsk
18:30Enrico Dalla Valle - Tommy Robredo
18:30Alexios Halebian - Vasil Kirkov
18:30Antoine Hoang - Francesco Ferrari
18:30Strong Kirchheimer - Luis Patino
18:30Desein/Gigounon - Knaff/Furness
18:30Biran/Piludu - Bertoldo/Ripa
18:45Dustin Brown - Alexandre Muller
19:00HJK - NK Olimpija Ljubljana
19:00Al-Ittihad Al-Sakndary - Ismaily SC
19:00Foolad Khuzestan FutbolClub - Nassaji Mazandaran F.C.
19:00Pars Jonoubi Jam - Esteghlal F.C.
19:00Paykan F.C. - Gostaresh Foolad F.C.
19:00FC Kiisto - KPV Akatemia
19:00JK Nõmme Kalju II - JK Tallinna Kalev II
19:00FC Santos Tartu - Tartu JK Welco Elekter
19:00Kokkolan Palloseura - Iskmo Jungsund
19:00Kultsu FC - STPS
19:00Someron Voima - Wolves
19:00Nõmme United - JK Tammeka II Tartu
19:00Tallinna JK Legion - Pärnu Vaprus
19:00FC Flora Tallinn - Warrior Valga
19:00Domingues/Clezar - Balzerani/Forti
19:00Nicolas Alvarez - Liam Caruana
19:00Lamens/Salden - Luttikhuis/Hartono
19:15Inter Turku II - MaPS Masku
19:15Lincoln Red Imps - Glacis United F.C
19:30CS Universitatea Craiova - RasenBallsport Leipzig
19:30F.C. Copenhagen - PFC CSKA Sofia
19:30Sektzia Nes Tziona F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
19:30Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. - Hapoel Iksal Amad
19:30Hapoel Bnei Lod F.C. - Hapoel Ironi Acre F.C.
19:30Kubot/Melo - Venus/Klaasen
19:30Pablo Carreno Busta - Robin Haase
19:30Gerch/Statham - Vilaro/Etcheverry
19:30Marin Cilic - Karen Khachanov
19:45Yonsereds - Hestrafors IF
20:00FC Zenit Saint Petersburg - FC Dinamo Minsk
20:00Molde FK - Hibernian
20:00APOEL F.C. - Hapoel Be'er Sheva F.C.
20:00FK Sūduva Marijampolė - FK Spartaks Jūrmala
20:00CFR Cluj - Alashkert FC
20:00FK Kukësi - FC Torpedo Kutaisi
20:00FC Midtjylland - The New Saints F.C.
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Sevilla FC
20:00Ghazl El Mahalla SC - MS Tla
20:00Tersana SC - El-Marekh
20:00Kongahalla - Serbiska KoIF Kozara
20:00B36 Tórshavn - KÍ Klaksvík
20:00CD Cristo Atletico - Unionistas de Salamanca CF
20:00Axel Geller - Andrew Harris
20:00Amanda Anisimova - Petra Martic
20:00Simona Halep - Ajla Tomljanovic
20:00Juan Martin del Potro - Hyeon Chung
20:00Beatriz Haddad Maia - Alexandra Dulgheru
20:00Nao Hibino - Maryna Zanevska
20:00Heather Watson - Ysaline Bonaventure
20:05New York Yankees - Tampa Bay Rays
20:08Iowa Cubs - Colorado Springs Sky Sox
20:15FC Viikkarit - HIFK-3
20:15Töölön Taisto - JoKi
20:30Hoofddorp Pioniers - HCAW Bussum
20:30Curacao Neptunus - Amsterdam Pirates
20:30Twins Oosterhout - Quick Amersfoort
20:30DSS - Storks
20:30Maccabi Tel Aviv F.C. - FC Pyunik
20:30FC Luzern - Olympiacos F.C.
20:30Zulte Waregem II - Standard Liège II
20:30SC Union Nettetal - Schwarz-Weiß Essen
20:30Strasswalchen - SK Adnet
20:30Sitio - Villacanas
20:30Paolo Lorenzi - Alessandro Bega
20:30Angelique Kerber - Madison Keys
20:45LASK Linz - Beşiktaş J.K.
20:45FC Dinamo Brest - Apollon Limassol
21:00Artemisa - Cienfuegos
21:00Matanzas - Isla de la Juventud
21:00Pinar del Rio - Sancti Spíritus
21:00Breiðablik UBK - Ungmennafélagið Víkingur
21:00Atalanta B.C. - Hapoel Haifa F.C.
21:00HŠK Zrinjski Mostar - Ludogorets 1945
21:00FC Basel - Vitesse
21:00Brøndby IF - FK Spartak Zlatibor Voda
21:00F91 Dudelange - Legia Warsaw
21:0007 Vestur - Havnar Bóltfelag
21:00Quentin Halys - Ilya Ivashka
21:00Rojer/Tecau - Querrey/Ram
21:00Sloane Stephens - Elise Mertens
21:00Misaki Doi - Irina Khromacheva
21:00Kontinen/Peers - Dodig/Haase
21:15Lech Poznań - K.R.C. Genk
21:15NK Maribor - Rangers
21:15Villarrubia CF - Manchego
21:30K.A.A. Gent - Jagiellonia Białystok
21:30Partizan Belgrade - FC Nordsjælland
21:30FC Steaua București - HNK Hajduk Split
21:30Feyenoord - FK AS Trenčín
21:30SK Rapid Wien - ŠK Slovan Bratislava
21:30College Europa FC - Mons Calpe FC
21:30Thomas Fabbiano - Daniel Evans
21:30Hradecka/Makarova - Konta/Ostapenko
21:30Rebecca Marino - Yanina Wickmayer
21:30Anna Kalinskaya - Katie Boulter
21:45Sunderland - Sheffield Wednesday
21:45Burnley - İstanbul Başakşehir FK
21:45HNK Rijeka - Sarpsborg 08 FF
21:45FC Girondins de Bordeaux - Mariupol
21:45Rosenborg BK - Cork City F.C.
22:00Industriales - Mayabeque
22:00Valur FutbolClub - Sheriff Tiraspol
22:00Misr El-Makasa - Zamalek SC
22:00Deportivo La Guaira - Atletico Furrial
22:00Africa Reykjavik - Alafosse
22:00Ísbjörninn Kópavogur - Kongarnir Reykjavik
22:00Kevin Anderson - David Goffin
22:00Novak Djokovic - Grigor Dimitrov
10:30Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula F.C.
10:30Beijing Renhe II - Changchun Yatai II
11:00Shandong Luneng Taishan II - Hebei China Fortune II
14:00Gor Mahia F.C. - Chemelil Sugar F.C.
14:00Mohun Bagan A.C. - Peerless SC
17:00FC Kayrat - SK Sigma Olomouc
17:00NK Rogaska - ND Mura 05
17:00Sepidrood Rasht - Padideh Shandiz F.C.
17:00Al Sharjah SC - Ajman Club
17:30Coca Cola - FC Masr
17:30El Shams Club - Suez Montakhab
17:30Serameka - Al Nasr FC Cairo
17:30CS Tunari - ACS Gloria Popesti-Leordeni
18:00FC Progrès Niedercorn - FC Ufa
18:00Rilindja - SK Herd
18:30AEK Larnaca - Sturm Graz
18:30Mikkelin Palloilijat - MiPK
18:30Tampere United - Tampereen Pallo-Veikot
18:30Tuusulan Palloseura - FC Pohjois-Haagan Urheilijat
18:30Union Plaani - FC Peltirumpu
18:30FC Kaluga - FC Zorky Krasnogorsk
19:00HJK - NK Olimpija Ljubljana
19:00Al-Ittihad Al-Sakndary - Ismaily SC
19:00Foolad Khuzestan FutbolClub - Nassaji Mazandaran F.C.
19:00Pars Jonoubi Jam - Esteghlal F.C.
19:00Paykan F.C. - Gostaresh Foolad F.C.
19:00FC Kiisto - KPV Akatemia
19:00JK Nõmme Kalju II - JK Tallinna Kalev II
19:00FC Santos Tartu - Tartu JK Welco Elekter
19:00Kokkolan Palloseura - Iskmo Jungsund
19:00Kultsu FC - STPS
19:00Someron Voima - Wolves
19:00Nõmme United - JK Tammeka II Tartu
19:00Tallinna JK Legion - Pärnu Vaprus
19:00FC Flora Tallinn - Warrior Valga
19:15Inter Turku II - MaPS Masku
19:15Lincoln Red Imps - Glacis United F.C
19:30CS Universitatea Craiova - RasenBallsport Leipzig
19:30F.C. Copenhagen - PFC CSKA Sofia
19:30Sektzia Nes Tziona F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
19:30Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. - Hapoel Iksal Amad
19:30Hapoel Bnei Lod F.C. - Hapoel Ironi Acre F.C.
19:45Yonsereds - Hestrafors IF
20:00FC Zenit Saint Petersburg - FC Dinamo Minsk
20:00Molde FK - Hibernian
20:00APOEL F.C. - Hapoel Be'er Sheva F.C.
20:00FK Sūduva Marijampolė - FK Spartaks Jūrmala
20:00CFR Cluj - Alashkert FC
20:00FK Kukësi - FC Torpedo Kutaisi
20:00FC Midtjylland - The New Saints F.C.
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - Sevilla FC
20:00Ghazl El Mahalla SC - MS Tla
20:00Tersana SC - El-Marekh
20:00Kongahalla - Serbiska KoIF Kozara
20:00B36 Tórshavn - KÍ Klaksvík
20:00CD Cristo Atletico - Unionistas de Salamanca CF
20:15FC Viikkarit - HIFK-3
20:15Töölön Taisto - JoKi
20:30Maccabi Tel Aviv F.C. - FC Pyunik
20:30FC Luzern - Olympiacos F.C.
20:30Zulte Waregem II - Standard Liège II
20:30SC Union Nettetal - Schwarz-Weiß Essen
20:30Strasswalchen - SK Adnet
20:30Sitio - Villacanas
20:45LASK Linz - Beşiktaş J.K.
20:45FC Dinamo Brest - Apollon Limassol
21:00Breiðablik UBK - Ungmennafélagið Víkingur
21:00Atalanta B.C. - Hapoel Haifa F.C.
21:00HŠK Zrinjski Mostar - Ludogorets 1945
21:00FC Basel - Vitesse
21:00Brøndby IF - FK Spartak Zlatibor Voda
21:00F91 Dudelange - Legia Warsaw
21:0007 Vestur - Havnar Bóltfelag
21:15Lech Poznań - K.R.C. Genk
21:15NK Maribor - Rangers
21:15Villarrubia CF - Manchego
21:30K.A.A. Gent - Jagiellonia Białystok
21:30Partizan Belgrade - FC Nordsjælland
21:30FC Steaua București - HNK Hajduk Split
21:30Feyenoord - FK AS Trenčín
21:30SK Rapid Wien - ŠK Slovan Bratislava
21:30College Europa FC - Mons Calpe FC
21:45Sunderland - Sheffield Wednesday
21:45Burnley - İstanbul Başakşehir FK
21:45HNK Rijeka - Sarpsborg 08 FF
21:45FC Girondins de Bordeaux - Mariupol
21:45Rosenborg BK - Cork City F.C.
22:00Valur FutbolClub - Sheriff Tiraspol
22:00Misr El-Makasa - Zamalek SC
22:00Deportivo La Guaira - Atletico Furrial
22:00Africa Reykjavik - Alafosse
22:00Ísbjörninn Kópavogur - Kongarnir Reykjavik
08:45Akira Santillan - Karim-Mohamed Maamoun
09:00Sheng Hao Zhou - Wei Qiang Zheng
09:15Guo/Jiang - Chen/Yuan
09:30Liu/Tang - Kang/Xun
10:30Kadhe/Matsui - Lock/Statham
11:00Franco Emanuel Egea - Martin Van Der Meerschen
11:00Peter Heller - Maxime Mora
11:00Andrey Chepelev - Anton Zaitsev
11:00Mikhail Fufygin - Dimitriy Voronin
11:00Barnaby Smith - Lingxi Zhao
11:00Peter Nagy - Besir Durguti
11:00Jesper De Jong - Filip Duda
11:00Mariano Kestelboim - Andrew Watson
11:00Claudia Hoste Ferrer - Anastazja Rosnowska
11:00Eliessa Vanlangendonck - Pauline Demel
12:00Karl Kiur Saar - Lorenzo Bocchi
12:00Patrick Mayer - Alexis Gautier
12:00Gao/Sung - Nam/Song
12:00Joao Pedro Sorgi - Marek Jaloviec
12:00Lukas Klein - Jose Pereira
12:00Joy Vigani - Jannik Sinner
12:00Joao Monteiro - Evan Hoyt
12:00Pedro Vives Marcos - Tiago Cacao
12:00Isabella Shinikova - Daniela Vismane
12:00Miriam Kolodziejova - Maria Herazo Gonzalez
12:00Lena Rueffer - Anastasia Zarytska
12:30Michael Geerts - Arklon Huertas Del Pino
12:30Darko Bojanovic - Arthur Rinderknech
12:30Felipe Mantilla - Ryan Nijboer
12:30Michiel De Krom - Niels Lootsma
12:30Laura Heinrichs - Greetje Minnen
12:30Charlotte Roemer - Arianne Hartono
13:00Cristian Rodríguez - Gabi Adrian Boitan
13:00Başak Eraydın - Quirine Lemoine
13:00Katharina Hobgarski - Ulrikke Eikeri
13:00Bianca Turati - Alba Carrillo Marin
13:00Antoine Bellier - Jaume Pla Malfeito
13:00Gengel/Poljak - Vilardo/Ricca
13:00Berg/Duncan - Zubkou/Liaonenka
13:00Alejo Vilaro - Hugo Voljacques
13:30Vasile Antonescu - Federico Coria
13:30Jeremy Jahn - Eduardo Dischinger
13:30Alexander Weis - Corrado Summaria
13:30Mattia Bellucci - Alessandro Ceppellini
13:30Alexander Donski - Pablo Vivero Gonzalez
13:30Sora Fukuda - Luis Faria
13:30Yannick Mertens - Kazuki Nishiwaki
13:30Jorge Blanco Guadalupe - Frederico Ferreira Silva
13:30Ivana Jorovic - Johana Markova
13:30Raluca Georgiana Serban - Barbara Haas
13:30Varvara Flink - Helene Scholsen
14:00Zdenek Kolar - Francesco Forti
14:00Rudolf Molleker - Johan Sebastien Tatlot
14:00Simon Beaupain - Tom Pisane
14:00Karl Friberg - Patrik Niklas-Salminen
14:00Otto Virtanen - Simon Carr
14:00Andrej Martin - Joao Domingues
14:00Mate Valkusz - Markus Eriksson
14:00Gorazd Srbljak - Ergi Kirkin
14:00Max Houkes - Christoph Negritu
14:00Maia Lumsden - Stephanie Judith Visscher
14:00Tayisiya Morderger - Marlies Szupper
14:00Yana Morderger - Lara Salden
14:00Ivan Gakhov - Kai Wehnelt
14:00Linda Puppendahl - Karola Patricia Bejenaru
14:30Maxime Tchoutakian - Wilson Leite
14:30Nagy/Echargui - Vidak/Radinski
14:30Dan Added - Philipp Schroll
14:30Martina Colmegna - Kimberley Zimmermann
14:30Olga Saez Larra - Chloe Paquet
14:30Arbuthnott/Bjorklund - Udvardy/Jani
15:00Aidan Mchugh - Frederico Gil
15:00Ciurletti/Monzon - Mora/Turchetti
15:00Wachaczyk/Zarytska - Leykina/Shinikova
15:30Andrea Basso - Enzo Couacaud
15:30Tim Van Terheijden - Titouan Droguet
15:30Geurts/Zukas - Moreno/Egea
15:30Ivanov/Simonsson - Vesanen/Tiainen
15:30Saar/Hietaranta - Virtanen/Niklas-Salminen
15:30Dembek/Cias - Wojcik/Mikula
15:30Vanlangendonck/Karregat - Garcia/Garcia
15:30Gouvernante/Luttikhuis - Vedder/Melgers
15:30Haverlag/Cianci - Roemer/Hoste Ferrer
16:00Jelle Sels - Pedro Sousa
16:00Jesika Maleckova - Julia Grabher
16:00Paul Woerner - Johannes Bangratz
16:00Verena Meliss - Dalila Spiteri
16:00Baranano/Viviani - Zantedeschi/Tcherkes Zade
16:30Benjamin Hassan - Kevin Krawietz
16:30Bothwell/Hoyt - Prata/Faria
16:30Azevedo Pereira E Oliveira/Ribeiro - Bresson/Gueydan
16:30Vives Marcos/Kalyanpur - Binding/Dias
16:30Khabibulina/Scholsen - Dinu/Poznikhirenko
17:00Romain Barbosa - Flemming Peters
17:00Evan Zhu - Martin Redlicki
17:00Juan Alejandro Hernandez Serrano - Alejandro Gomez
17:00Felix Corwin - Sekou Bangoura
17:00Agamenone/Trusendi - Martinez/Oliveira
17:00Dijkhuizen/Stephens - Niki/Nishiwaki
17:00Boerma/Guttau - Kestelboim/Mantilla
17:00Lootsma/Smits - De Krom/Nijboer
17:00Drzewiecki/Kowalczyk - Kossek/Smola
17:00Martin/Munoz-De La Nava - Grigelis/Motti
17:30Kunz/Parizzia - Wehnelt/Voljacques
17:30Alberto Romero De Avila Senise - Eduard Esteve Lobato
17:30Wacanno/Lemoine - Detiuc/Yashina
18:00Verdasco/Kohlschreiber - Maheu/Roger-Vasselin
18:00Bencic/Schroll - Neubau/Strombachs
18:00Petra Kvitova - Kristina Mladenovic
18:00Milos Raonic - Denis Shapovalov
18:00Ekaterina Makarova - Lesya Tsurenko
18:00Caroline Garcia - Aryna Sabalenka
18:00Marach/Pavic - Mektic/Peya
18:00Jule Niemeier - Valeriya Strakhova
18:00Jakob Aichhorn - Dominik Boehler
18:00Anna Turati - Paula Cristina Gonçalves
18:30Enrico Dalla Valle - Tommy Robredo
18:30Alexios Halebian - Vasil Kirkov
18:30Antoine Hoang - Francesco Ferrari
18:30Strong Kirchheimer - Luis Patino
18:30Desein/Gigounon - Knaff/Furness
18:30Biran/Piludu - Bertoldo/Ripa
18:45Dustin Brown - Alexandre Muller
19:00Domingues/Clezar - Balzerani/Forti
19:00Nicolas Alvarez - Liam Caruana
19:00Lamens/Salden - Luttikhuis/Hartono
19:30Kubot/Melo - Venus/Klaasen
19:30Pablo Carreno Busta - Robin Haase
19:30Gerch/Statham - Vilaro/Etcheverry
19:30Marin Cilic - Karen Khachanov
20:00Axel Geller - Andrew Harris
20:00Amanda Anisimova - Petra Martic
20:00Simona Halep - Ajla Tomljanovic
20:00Juan Martin del Potro - Hyeon Chung
20:00Beatriz Haddad Maia - Alexandra Dulgheru
20:00Nao Hibino - Maryna Zanevska
20:00Heather Watson - Ysaline Bonaventure
20:30Paolo Lorenzi - Alessandro Bega
20:30Angelique Kerber - Madison Keys
21:00Quentin Halys - Ilya Ivashka
21:00Rojer/Tecau - Querrey/Ram
21:00Sloane Stephens - Elise Mertens
21:00Misaki Doi - Irina Khromacheva
21:00Kontinen/Peers - Dodig/Haase
21:30Thomas Fabbiano - Daniel Evans
21:30Hradecka/Makarova - Konta/Ostapenko
21:30Rebecca Marino - Yanina Wickmayer
21:30Anna Kalinskaya - Katie Boulter
22:00Kevin Anderson - David Goffin
22:00Novak Djokovic - Grigor Dimitrov
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle
canlı maç izlemaç izlelig tv izlebein sport izlejustin tvsmart spor izles spor izle