11:15Pusamania Borneo F.C. - PSM Makassar
11:15Mitra Kukar F.C. - Bhayangkara United
11:30Columbian Dyip - Rain or Shine Elasto Painters
11:30Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk - Burevestnik Yaroslavl
11:30Paul Woerner - Gabriel Donev
11:45Adelaide 36ers - Sydney Kings
12:00Spartak Primorye - Khimki-Podmoscowie
12:00Siegemund/Panova - Olaru/Jurak
12:30Baratov - Ivanov
12:45Zweigen Kanazawa - Ehime F.C.
12:45Mies/Podlipnik-Castillo - Krajicek/Ram
13:00Gunma Crane Thunders - Shinshu Brave Warriors Nagano
13:00Lea Boskovic - Ylena In-Albon
13:00Danka Kovinić - Stephanie Wagner
13:00Lindstedt/Ebden - Daniell/Koolhof
13:30Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus
13:30Maccabi Kiryat Gat F.C. - Hapoel Bikat Hayarden
13:30Panjim Footballers - Calangute Association
13:30Wonju Dongbu Promy - Anyang KGC
13:30Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Samsung Thunders
13:30Gijs Brouwer - Matteo Martineau
13:30Ronald Slobodchikov - Andrea Basso
13:30Rungkat/Hsieh - Kecmanovic/Lee
13:30Easwaramurthi/Hsieh - Zekry/Malmqvist
13:35Uni-7-Eleven Lions - Fubon Guardians
13:45AS Nordia Jerusalem - Maccabi Herzliya F.C.
14:00Beitar Kfar Saba F.C. - Holon Yermiyahu
14:00Maccabi Sha'arayim F.C. - Hapoel Mahane Yehuda F.C.
14:00Ironi Beit Dagan - Shimshon Tel Aviv
14:00Ms Ironi Kuseife - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
14:00Hapoel Herzliya F.C. - Hapoel Shfaram
14:00Maccabi Tzur Shalom FC - Maccabi Ironi Kiryat Ata F.C.
14:00FC Ağsu - FK Qarabağ II
14:00Kapaz PFK - Keshla II
14:00Turan Tovuz PFC - Sabah II
14:00Shuvalan - Zaqatala
14:00Sumgayit PFC II - Neftchi Baku PFK II
14:00FC Gagra - FC Merani Martvili
14:00MS Bnei Jaffa Ortodoxim - MS Tseirey Taybe
14:00Samgurali Tskhaltubo - Shevardeni-1906 Tbilisi
14:00Erebuni - Alashkert FC II
14:00Meralco Bolts - Magnolia Hotshots
14:00Final Gençlik - Edirnespor
14:00İstanbul Teknik Üniversitesi B.K. - Karesi
14:00Van Uytvanck/Minnen - Larsson/Flipkens
14:00Aminata Sall - Gemma Lairon Navarro
14:00Manca Pislak - Anna Popescu
14:00Pedro Sousa - Lloyd Harris
14:00Portekiz - Güney Afrika
14:00Dischinger/Falcao - Richmond/Faria
14:15Shimshon Kafr Qasim - Maccabi Yavne F.C.
14:15Hapoel Kaukab - Hapoel Migdal HaEmek
14:15Cosmos Secren - MB2ALL
14:30PS Barito Putera - Perseru Serui
14:30F.C. Ashdod - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
14:30Hapoel Azur - Maccabi Yafo Kabilyo FC
14:30F.C. Ironi Or Yehuda - Hapoel Ironi Hod HaSharon
14:30Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
14:30Ironi Tiberias F.C. - Ironi Nesher
14:30MS Tira - Hapoel Jerusalem F.C.
14:30FC Chikhura Sachkhere - FC Dila Gori
14:30Adrian Mannarino - Egor Gerasimov
14:30Hyeon Chung - Fabio Fognini
14:30Davide Galoppini - Enrico Dalla Valle
14:30Artunedo Martinavarro/Martos Gornes - Boutillier/Martineau
14:30Raja/Sancic - Weissborn/Margaroli
14:30Federica Di Sarra - Cristina Dinu
15:00Saipa F.C. - Esteghlal F.C.
15:00Machine Sazi - Naft Masjed Soleyman F.C.
15:00Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Bnei Lod F.C.
15:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. - Maccabi Ahi Nazareth F.C.
15:00Hapoel Iksal Amad - Sektzia Nes Tziona F.C.
15:00Hapoel Ashkelon F.C. - Hapoel Afula F.C.
15:00FC Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Marmorek F.C.
15:00Herafio Halab - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00CS Municipal Lugoj - Dumbravita
15:00Unirea Alba Iulia - CS Naţional Sebiş
15:00MSE Targu Mures - FC Csikszereda Miercurea Ciuc
15:00Odorheiu Secuiesc - Olimpic Cetate Rasnov
15:00CF Metalurgistul Cugir 1939 - Ghiroda
15:00Al-Wathba SC - Tishreen SC
15:00Al-Shorta Damascus - Nawair SC
15:00Maccabi Ahi Iksal F.C. - Maccabi Nujeidat Ahmed
15:00Al Sahel Sporting Club - FC Jabala
15:00Hutteen SC - Al-Majd Damascus
15:00Al-Taliya - Al-Karamah SC
15:00CSM Roman - CS Sporting Liesti
15:00FCM Alexandria - Pucioasa
15:00Nakumatt - Ushuru F.C.
15:00Înainte Modelu - CS Faurei
15:00CS Millenium Giarmata - CS Ocna Mures
15:00ACSO Filiasi - FC Brașov
15:00CFR Cluj II - AFC Harman
15:00Botosani II - Sanatatea Darabani
15:00FC Astra Giurgiu II - Voluntari II
15:00FC Unirea Dej - CSM Avantul Reghin
15:00Uralmash - Irkut
15:00Ons Jabeur - Anastasija Sevastova
15:00Gilles Simon - Diego Sebastian Schwartzman
15:00Liam Caruana - Gabriel Petit
15:00Wehnelt/Perez Sanz - Bass/Pauffley
15:00Samaha/Taweel - Dias/Moundir
15:00Matteo Viola - Ugo Humbert
15:00Bolelli/Dodig - Bambridge/O'Mara
15:00Graovac/Kuznetsova - Karregat/Melgers
15:00Gregoire Jacq - Yannick Jankovits
15:00Piccinetti/Rossi - Di Sarra/Colmegna
15:00Amandine Hesse - Chloe Paquet
15:00Alves/Lukasz - Anshba/Potocnik
15:00Boskovic/Dinu - Ene/Ureke
15:00Tomanova/Hrabalova - Ghioroaie/Tona
15:30Sepidrood Rasht - Zob Ahan Isfahan F.C.
15:30PO Xylotympou 2006 - AME Kouris Erimi
15:30Chalkanoras Idaliou - Pegeia 2014
15:30Ethnikos Latsion - Digenis Ypsonas
15:30FK Sinđelić Beograd - Zlatibor
15:30Al-Arabi - Al Kholood
15:30FC Lokomotíva Košice - 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
15:30FC ŠTK 1914 Šamorín - FK Inter Bratislava
15:30Serban/Shinikova - Lapko/Minella
15:30Joao Souza - Nicolaas Scholtz
15:50Majees Club - Al-Oruba
16:00Smouha Sporting Club - Haras El-Hodood SC
16:00Dibba Al Fujairah - Shabab Al-Ahli Dubai
16:00Al-Nasr - Muscat FC
16:00Al-Suwaiq SC - Saham Club
16:00Onduparaka - Kampala Capital City Authority FC
16:00Racing Beirut - Al-Ansar
16:00Markaz Tulkarm - Ahli Al-Khalil
16:00Estudiantes II - Atletico Tucuman II
16:00Club Atlético Vélez Sarsfield II - Club de Gimnasia y Esgrima La Plata II
16:00Colon II - River Plate II
16:00Neftchi Fergana - Kızılkum Zarafşon
16:00AGMK - Nasaf Qarshi FK
16:00Sogdiana Cizzak - Kuruvchi Kokand 1912
16:00TEMP-SUMZ - BC Novosibirsk
16:00Sebam - SBBC
16:00Santiago De Cuba - Juvenil SCU
16:00Gleb Sakharov - Jeremy Jahn
16:00Martinez/Santanna - Balzerani/Summaria
16:00Oscar Jose Gutierrez - Rafael Matos
16:05Baniyas SC - Emirates Cultural Sport Club
16:05Al Hamriah - Masafi Club
16:15Sepahan Isfahan F.C. - Nassaji Mazandaran F.C.
16:15Al Nahda Club - Dhofar S.C.S.C.
16:30Esteghlal F.C. - Pars Jonoubi Jam
16:30CS Korba - Olympique Béja
16:30Uganda Revenue Authority SC - Ndejje University
16:30ES Rades - CS Sfaxien
16:30Armée Patriotique Rwandaise F.C. - Amagaju FC
16:30Richard Gasquet - Jan-Lennard Struff
16:30Darya Kasatkina - Johanna Konta
16:30Garcia/Quiterio - Goering/Pislak
17:00Mumbai City - FC Pune City
17:00Al-Ahli Sports Club Amman - Al-Wehdat SC
17:00AS d'Oued Ellil - Sfax Railways
17:00USM El Harrach - ASO Chlef
17:00FC Shabab Al Dhaheriya - Hilal Al-Quds
17:00Mgzavrebi-Armia - Cactus Tbilisi
17:00Artvin - Ormanspor
17:00Focsani - CS Universitatea Mobitelco Cluj-Napoca
17:00Ufimets - Dinamo Stavropol
17:00Filip Krajinović - Andreas Seppi
17:00Philipp Kohlschreiber - Stefanos Tsitsipas
17:00Tessah Andrianjafitrimo - Myrtille Georges
17:00Katie Volynets - Sherazad Reix
17:00Mari Osaka - Paula Cristina Gonçalves
17:30Kevin Krawietz - Filippo Baldi
17:30Gamiz/Ormaechea - Komardina/Eraydin
17:45GNBC - COSPN
18:00Cherno More Varna - VC CSKA Sofia
18:00FC Anzhi Makhachkala - PFC CSKA Moskova
18:00FC Voluntari - CS Concordia Chiajna
18:00Luki-Energy Velikiye Luki - FC Tekstilshchik Ivanovo
18:00Ethnikos Assia - Elpida Astromeriti
18:00Mykolaiv - FC Sumy
18:00Racing Club Rélizane - Kouba
18:00Skikda - USM Blida
18:00Amerika Klubü II - Sporting Canamy
18:00Club Universidad Nacional II - Club Deportivo Zamora
18:00BC Mega Leks - Olimpija Ljubljana
18:00BC Levski Sofia - Euroins Cherno More
18:00BCMU Pitesti - BC Timișoara
18:00Debreceni - TF-Budapest
18:00Vllaznia Shkodra - Kamza Basket
18:00Yalova Group Belediye Spor - Bursaspor
18:00Guantanamo - Las Tunas
18:00Polonia Bytom - MKS Dąbrowa Górnicza II
18:00Julia Goerges - Eugenie Bouchard
18:00Yanais Laurent - Tom Jomby
18:00Juan Carlos Manuel Aguilar - Jordi Arconada
18:00Maxime Cressy - Oliver Crawford
18:10Al-Faisaly Harmah - Al-Taawon FC
18:10Al-Batin - Al Nassr FC
18:15Al-Raed - Al-Fateh SC
18:15Khor Fakkan - Al-Arabi
18:30Raision Loimu - Tiikerit
18:30Hebar - Montana
18:30Minyor Pernik - Dea Sport
18:30Dunaferr SE - VC Kecskemét
18:30FK Čukarički - FK Vojvodina
18:30Lapuan Korikobrat - KTP Basket Kotka
18:30Forssan Koripojat - Kouvot II
18:30Richard Berankis - Daniil Medvedev
18:30Maria Mateas - Francoise Abanda
18:30Robin Anderson - Bianca Vanessa Andreescu
18:45Al Ittihad Kalba - Fujairah SC
18:45Al Wasl FC - Al-Nasr
19:00VC Dynamo Moskova - Zenit Kazan
19:00Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Chemik Bydgoszcz
19:00OK Crvena Zvezda - NIS Vojvodina
19:00SK Dansport Praha B - Sokol Michle
19:00Shakhtar Donetsk - FC Desna Chernihiv
19:00Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
19:00Bohemians 1905 Prag - Viktoria Plzen
19:00Ismaily SC - Pyramids
19:00Garbarnia Kraków - LKS Nieciecza
19:00Denizlispor - Afjet Afyonspor
19:00NK Inter Zaprešić - HNK Rijeka
19:00FK Rīgas Futbola skola - Valmieras FK
19:00FC Vitebsk - FC Dnepr Mogilev
19:00SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové
19:00FK Ústí nad Labem - MAS Taborsko
19:001. SC Znojmo - FK Pardubice
19:00SAK Klagenfurt - Asko Wolfnitz
19:00NA Hussein Dey - CR Belouizdad
19:00Othellos Athienou F.C. - Ethnikos Achna
19:00Al Rustaq - Oman FC
19:00Al-Shabab SC - Sohar
19:00SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Uničov
19:00Senglea Athletic F.C. - Gżira United F.C.
19:00Emelec II - Macara II
19:00Valka Valaga - Latvijas Universitate
19:00BC Kalev Cramo - TYCO Rapla
19:00Zenit-Farm - Kupol-Rodniki
19:00MBC Mykolaiv - Avantazh-Politekhnik Kharkov
19:00Apollon Limassol BC - Paralimnou
19:00CS Universitatea Mobitelco Cluj-Napoca - CSA Steaua București
19:00Viimsi Kesklinn - Rakvere Tarvas
19:00KTE-Duna Aszfalt - PVSK Pannonpower Pecs
19:00Nikles/Salman - Giner/Fornell-Mestres
19:00Schoofs/Frech - Kolodziejova/Maleckova
19:00Daniel Dutra da Silva - Joao Lucas Reis Da Silva
19:10Al Draih - Al-Riyadh SC
19:15Sur Club - Mirbat
19:30Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue
19:30SV Sandhausen - FC Ingolstadt 04
19:30Al-Hussein SC - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
19:30Херлуфсхольм - TMS Ringsted
19:30Stal Ostrow Wielkopoiski - KKK MOSiR Krosno
19:30Kondrashina-Belova - MBA Moskova
19:30Egoli Magic - North West Eagles
19:30Belinda Bencic - Dayana Yastremskaya
19:30Daniel Masur - Johannes Haerteis
19:30Nuno Borges - Andrew Watson
19:30Jack Sock - Ernests Gulbis
19:30Gael Monfils - Vasek Pospisil
19:30Denis Yevseyev - Ryan Peniston
19:45Oran - JS Kabylie
19:45USM Bel-Abbès - USM Alger
19:45JK Piraaja Tallinn - Trans Narva II
19:45MC El Eulma - Amal Bou Saâda
19:45BC Zaporozhye - BC Dnipro
19:45Tamsalu Los Toros/Simuna IVAX - EMU SK
20:00Szolnoki RKSI - Debrecen
20:00Malanow - UKS Turek
20:00KS Camper Wyszków - SPS Radmot Jedlinsk
20:00STS Skarzysko-Kamenna - MKS Charny Polaniec
20:00Esbjerg fB - Hobro IK
20:00FC Carl Zeiss Jena - VfR Aalen
20:00Norrby IF - Örgryte IS
20:00Ittihad FC - Ohud Medina
20:00SpVgg Greuther Fürth II - FC Bayern Munich II
20:00FC Augsburg II - VfR Garching
20:00TSV Buchbach - FC Bayreuth
20:00FSV Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim II
20:00BFC Viktoria 1889 - FC Rot-Weiß Erfurt
20:00FC Vereya Stara Zagora - Botev Vratsa
20:00UVB Vöcklamarkt - SV Lendorf
20:00ESV Wels - Bad Gleichenberg
20:00Wolfsberger AC II - Grazer AK
20:00VST Völkermarkt - FC Gleisdorf 09
20:00SKN St. Pölten II - FC Trenkwalder Admira Wacker Mödling II
20:00SC Neusiedl am See 1919 - FCM Traiskirchen
20:00ASK/BSC Bruck Leitha - SV Leobendorf
20:00SC Schwaz - FC Kufstein
20:00SV Seekirchen 1945 - SC Rheindorf Altach II
20:00SV Grödig - FC Pinzgau Saalfelden
20:00SV Wals-Grünau - St. Johann im Pongau
20:00SK Bischofshofen - ANIF
20:00USV Mettersdorf - TSV Sparkasse Pollau
20:00Brinkumer SV - Leher Turnerschaft
20:00FC Nöttingen - FC Germania Friedrichstal
20:00SC Eltersdorf - SpVgg Bayern Hof
20:00Wildon - USV St. Anna am Aigen
20:00Santa Lucía - San Gwann
20:00Swieqi United - Zebbug Rangers F.C.
20:00SV Union Gnas - Lafnitz II
20:00SC Concordia von 1907 - HSV Barmbek-Uhlenhorst
20:00Kolding IF - Ringkøbing
20:00BC Khimki - Anadolu Efes S.K.
20:00WIKANA Start Sa Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
20:00Holguin - Granma
20:00Slavoj Litomrrice - CEZ Nymburk II
20:00Mirza Basic - Karen Khachanov
20:00Bektaş/Marand - Danilina/Eikeri
20:00Rompies/Hsu - Moore/Perrin
20:04KFUM Nässjö - Umea BSKT
20:04Uppsala Basket - Wetterbygden Stars
20:10SC Wiener Neustadt - FC Liefering Salzburg
20:10Blau-Weiß Linz - SV Horn
20:10SV Lafnitz - SV Ried
20:10Avusturya Lustenau - FK Avusturya Wien II
20:10SK Avusturya Klagenfurt - SKU Amstetten
20:10WSG Swarovski Wattens - Juniors OO
20:10Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki
20:15Paide Viking Window - Tartu Kalev/Estiko
20:30Lokomotiv Moskova - FC Rostov
20:30Galatasaray S.K. - Bursaspor
20:30Borussia Mönchengladbach II - Bonner SC
20:30SV Rodinghausen - Wuppertaler SV
20:30FC Viktoria Köln - SV Lippstadt 08
20:30FC Memmingen - FV Illertissen
20:30VfB Lübeck - SV Werder Bremen II
20:30FK Pirmasens - Kickers Offenbach
20:30ASK Ebreichsdorf - SC-ESV Parndorf 1919
20:30SC Mannsdorf - Wiener Sport-Club
20:30SV Schwechat - FC Stadlau
20:30Prespa - PI Fodbold
20:30Royal Antwerp II - Cercle Brugge II
20:30Genk II - K. Sint-Truidense II
20:30KSV Baunatal - FSC Lohfelden
20:30KSV Vatan Sport Bremen - Schwachhausen
20:30Hammer SpVg - Brunninghausen
20:30FC Oberneuland - OSC Bremerhaven
20:30Bad Vilbel - FC Ederbergland
20:30Habenhauser FV - BSC Hastedt
20:30FSV 63 Luckenwalde - VFC Plauen
20:30SC Victoria Hamburg - SV Rugenbergen
20:30TuS Osdorf - SV Curslack-Neuengamme
20:30Agronomia Bucuresti - BC Mures Targu-Mures
20:30Sporting Al Riyadi Beirut - AS De Sale
20:30Matos/Mena - Monzon/Moreno
20:45BC Žalgiris - Fenerbahçe Ülker
21:00Narbonne Volley - Nantes
21:00Rennes - GFCO Ajaccio Volley-Ball
21:00MKS Wicher Kobylka - MDK Varşova
21:00Ziemia Milichka - KS Bielawianka Bester Bielawa
21:00CFR Cluj - CSM Studențesc Iași
21:00AC Ajaccio - Le Havre AC
21:00Clermont Foot - FC Red Star Saint-Ouen
21:00Paris - LB Châteauroux
21:00AS Nancy - Grenoble Foot 38
21:00AJ Auxerre - AS Béziers
21:00FC Metz - Chamois Niortais F.C.
21:00US Orléans - Valenciennes AFC
21:00Troyes AC - FC Sochaux-Montbéliard
21:00Entente Sannois Saint-Gratien - US Concarneau
21:00Chambly - AS Lyon-Duchère
21:00Le Mans FC - FC Bourg-Péronnas
21:00Marignane Gignac - SO Cholet
21:00Pau - Boulogne
21:00turlar FC - Rodez Aveyron Football
21:00Villefranche - US Quevilly
21:00USL Dunkerque - Jeanne d'Arc de Drancy
21:00Almere City FC - Go Ahead Eagles
21:00SC Cambuur - Helmond Sport
21:00FC Dordrecht - AZ Alkmaar II
21:00FC Eindhoven - FC Volendam
21:00AFC Ajax II - RKC Waalwijk
21:00MVV Maastricht - PSV Eindhoven II
21:00FC Oss - FC Den Bosch
21:00Roda JC Kerkrade - Sparta Rotterdam
21:00SC Telstar - N.E.C.
21:00FC Winterthur - FC Vaduz
21:00Deportivo Riesta - CA San Telmo
21:00FC Süderelbe - Sasel
21:00BV Cloppenburg - Heeslinger
21:00SG Union Sandersdorf - Ludwigsfelder FC
21:00JS Saoura - Paradou AC
21:00ESSM Le Portel Cote d'Opale - Fos Ouest Provence Basket
21:00Olympiacos SFP Pireus - Olimpia Milano
21:00Bilbao Basket - CB Peñas Huesca
21:00Caen Basket Calvados - SLUC Nancy Basket
21:00Union Basket Chartres Metropole - Saint-Chamond
21:00ALM Evreux Basket - Hermine Nantes Atlantique
21:00Gries Oberhoffen - Lille MB
21:00Chorale Roanne Basket - Poitiers Basket 86
21:00JA Vichy - Paris
21:00Filip Peliwo - Borna Gojo
21:00Catanzariti/Maginley - Cressy/Meister
21:00John Isner - Tennys Sandgren
21:00Kyle Edmund - Ilya Ivashka
21:15Qormi F.C. - St. Andrews F.C.
21:30Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf
21:30Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
21:30Club Brugge K.V. - Waasland-Beveren
21:30Kilbarrack United FC - Dublin Bus
21:30K.V.C. Westerlo - Oud-Heverlee Leuven
21:30Club Atlético Talleres - Club Almirante Brown
21:30Arsenal de Sarandí - Deportivo Morón
21:30Club Almagro - Ferro Carril Oeste
21:30Club Social y Deportivo Tristán Suárez - Sacachispas FC
21:30Club Atlético General Lamadrid - Club Ferrocarril Midland
21:30CSD Yupanqui - CSR Espanol
21:30Club Atlético Ituzaingó - Club Atlético Victoriano Arenas
21:30Club Luján - Cañuelas Fútbol Club
21:30Club Atlético Villa San Carlos - Deportivo Armenio
21:30Sharks Antibes - Élan Chalon
21:30Levallois Metropolitans - Strasbourg IG
21:30S.Oliver Baskets - Giessen 46 ers
21:30Bristol Flyers - Plymouth Raiders
21:30Real Betis - Araberri Basket Club
21:30Newcastle Eagles - Surrey United
21:30Sheffield Sharks - Glasgow Rocks
21:30Worcester Wolves - Manchester Giants
21:30SPO Rouen Basket - Denain ASC Voltaire
21:30Basic-Fit Brussels - Belfius Mons-Hainaut
21:30Limburg United - Liège Basket
21:30Proximus Spirou - Okapi Aalstar
21:30Tshwane Suns - Limpopo Pride
21:45Lyon - FC Nîmes Olympique
21:45Sheffield Wednesday - Middlesbrough
21:45Stal Mielec - GKS Katowice
21:45Leixlip United - Malahide United
21:45Maynooth University Town - Portmarnock
21:45Cherry Orchard - Mullingar Athletic
21:45Tolka Rovers FC - Inchicore Athletic
21:45Finn Harps F.C. - Drogheda United F.C.
21:45Portlaoise - Beggsboro
21:45Carrigaline United - Cobh Wanderers
21:45Barry Town - Llanelli Town
21:45Caernarfon Town - Newtown A.F.C.
21:45Derry City F.C. - Cork City F.C.
21:45Bray Wanderers A.F.C. - Bohemian F.C.
21:45Limerick F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
21:45Dundalk F.C. - Sligo Rovers F.C.
21:45Aveley F.C. - Basildon United
22:00Celta de Vigo - Deportivo Alavés
22:00Spezia Calcio - Delfino Pescara 1936
22:00ENPPI Club - El Daklyeh FC
22:00Elche CF - Málaga CF
22:00Liffey Wanderers - Tullamore Town
22:00Newry City АFC - Institute F.C.
22:00Shamrock Rovers F.C. - Waterford United F.C.
22:00Delfin II - SD Aucas II
22:00Club Atlético Central Córdoba - Asociación Deportiva Berazategui
22:00Real Madrid Baloncesto - Laboral Kutxa
22:00Caceres Patrimonio de la Humanidad - Lleida
22:00Palencia Baloncesto - A.M.I.C.S. Castelló
22:00Team Basket KM - Moncalieri
22:00González/Lammons - Galloway/Pasha
22:15Collinstown FutbolClub - Drumcondra
22:15Vila Real - F.C. Porto
22:30San Jorge de Tucumán - Club Atlético Sarmiento Resistencia
22:30Club Melilla Baloncesto - FC Barcelona Bàsquet II
22:30Gerritsen/Seemann - Fruttero/Schneider
22:30Roberto Quiroz - Ivo Karlovic
22:35Scottsdale Scorpions - Peoria Javelinas
22:35Glendale Desert Dogs - Salt River Rafters
23:59Villa Clara - Cienfuegos
00:00Deportivo Nuevo Chimalhuacan - Constructores de Gomez Palacio
00:00Jordan Thompson - Enzo Couacaud
01:00Bravos de Margarita - Tiburones de La Guaira
01:00Leones del Caracas - Tigres de Aragua
01:00Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
01:00Club Atlético Vélez Sársfield - Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
01:00Caledonia AIA - St. Ann's Rangers F.C.
01:00Club Deportivo Árabe Unido II - Tauro F.C. II
01:00Vasco Da Gama - Amigos de Joinville
01:00Reid/Smith - Quiroz/Martinez
11:30Columbian Dyip - Rain or Shine Elasto Painters
11:30Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk - Burevestnik Yaroslavl
11:45Adelaide 36ers - Sydney Kings
12:00Spartak Primorye - Khimki-Podmoscowie
13:00Gunma Crane Thunders - Shinshu Brave Warriors Nagano
13:30Wonju Dongbu Promy - Anyang KGC
13:30Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Samsung Thunders
14:00Meralco Bolts - Magnolia Hotshots
14:00Final Gençlik - Edirnespor
14:00İstanbul Teknik Üniversitesi B.K. - Karesi
14:15Cosmos Secren - MB2ALL
15:00Uralmash - Irkut
16:00TEMP-SUMZ - BC Novosibirsk
16:00Sebam - SBBC
16:00Santiago De Cuba - Juvenil SCU
17:00Mgzavrebi-Armia - Cactus Tbilisi
17:00Artvin - Ormanspor
17:00Focsani - CS Universitatea Mobitelco Cluj-Napoca
17:00Ufimets - Dinamo Stavropol
17:45GNBC - COSPN
18:00BC Mega Leks - Olimpija Ljubljana
18:00BC Levski Sofia - Euroins Cherno More
18:00BCMU Pitesti - BC Timișoara
18:00Debreceni - TF-Budapest
18:00Vllaznia Shkodra - Kamza Basket
18:00Yalova Group Belediye Spor - Bursaspor
18:00Guantanamo - Las Tunas
18:00Polonia Bytom - MKS Dąbrowa Górnicza II
18:30Lapuan Korikobrat - KTP Basket Kotka
18:30Forssan Koripojat - Kouvot II
19:00Valka Valaga - Latvijas Universitate
19:00BC Kalev Cramo - TYCO Rapla
19:00Zenit-Farm - Kupol-Rodniki
19:00MBC Mykolaiv - Avantazh-Politekhnik Kharkov
19:00Apollon Limassol BC - Paralimnou
19:00CS Universitatea Mobitelco Cluj-Napoca - CSA Steaua București
19:00Viimsi Kesklinn - Rakvere Tarvas
19:00KTE-Duna Aszfalt - PVSK Pannonpower Pecs
19:30Stal Ostrow Wielkopoiski - KKK MOSiR Krosno
19:30Kondrashina-Belova - MBA Moskova
19:30Egoli Magic - North West Eagles
19:45BC Zaporozhye - BC Dnipro
19:45Tamsalu Los Toros/Simuna IVAX - EMU SK
20:00BC Khimki - Anadolu Efes S.K.
20:00WIKANA Start Sa Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
20:00Holguin - Granma
20:00Slavoj Litomrrice - CEZ Nymburk II
20:04KFUM Nässjö - Umea BSKT
20:04Uppsala Basket - Wetterbygden Stars
20:15Paide Viking Window - Tartu Kalev/Estiko
20:30Agronomia Bucuresti - BC Mures Targu-Mures
20:30Sporting Al Riyadi Beirut - AS De Sale
20:45BC Žalgiris - Fenerbahçe Ülker
21:00ESSM Le Portel Cote d'Opale - Fos Ouest Provence Basket
21:00Olympiacos SFP Pireus - Olimpia Milano
21:00Bilbao Basket - CB Peñas Huesca
21:00Caen Basket Calvados - SLUC Nancy Basket
21:00Union Basket Chartres Metropole - Saint-Chamond
21:00ALM Evreux Basket - Hermine Nantes Atlantique
21:00Gries Oberhoffen - Lille MB
21:00Chorale Roanne Basket - Poitiers Basket 86
21:00JA Vichy - Paris
21:30Sharks Antibes - Élan Chalon
21:30Levallois Metropolitans - Strasbourg IG
21:30S.Oliver Baskets - Giessen 46 ers
21:30Bristol Flyers - Plymouth Raiders
21:30Real Betis - Araberri Basket Club
21:30Newcastle Eagles - Surrey United
21:30Sheffield Sharks - Glasgow Rocks
21:30Worcester Wolves - Manchester Giants
21:30SPO Rouen Basket - Denain ASC Voltaire
21:30Basic-Fit Brussels - Belfius Mons-Hainaut
21:30Limburg United - Liège Basket
21:30Proximus Spirou - Okapi Aalstar
21:30Tshwane Suns - Limpopo Pride
22:00Real Madrid Baloncesto - Laboral Kutxa
22:00Caceres Patrimonio de la Humanidad - Lleida
22:00Palencia Baloncesto - A.M.I.C.S. Castelló
22:00Team Basket KM - Moncalieri
22:30Club Melilla Baloncesto - FC Barcelona Bàsquet II
23:59Villa Clara - Cienfuegos
01:00Vasco Da Gama - Amigos de Joinville
11:15Pusamania Borneo F.C. - PSM Makassar
11:15Mitra Kukar F.C. - Bhayangkara United
12:45Zweigen Kanazawa - Ehime F.C.
13:30Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus
13:30Maccabi Kiryat Gat F.C. - Hapoel Bikat Hayarden
13:30Panjim Footballers - Calangute Association
13:45AS Nordia Jerusalem - Maccabi Herzliya F.C.
14:00Beitar Kfar Saba F.C. - Holon Yermiyahu
14:00Maccabi Sha'arayim F.C. - Hapoel Mahane Yehuda F.C.
14:00Ironi Beit Dagan - Shimshon Tel Aviv
14:00Ms Ironi Kuseife - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
14:00Hapoel Herzliya F.C. - Hapoel Shfaram
14:00Maccabi Tzur Shalom FC - Maccabi Ironi Kiryat Ata F.C.
14:00FC Ağsu - FK Qarabağ II
14:00Kapaz PFK - Keshla II
14:00Turan Tovuz PFC - Sabah II
14:00Shuvalan - Zaqatala
14:00Sumgayit PFC II - Neftchi Baku PFK II
14:00FC Gagra - FC Merani Martvili
14:00MS Bnei Jaffa Ortodoxim - MS Tseirey Taybe
14:00Samgurali Tskhaltubo - Shevardeni-1906 Tbilisi
14:00Erebuni - Alashkert FC II
14:15Shimshon Kafr Qasim - Maccabi Yavne F.C.
14:15Hapoel Kaukab - Hapoel Migdal HaEmek
14:30PS Barito Putera - Perseru Serui
14:30F.C. Ashdod - Hakoah Amidar Ramat Gan F.C.
14:30Hapoel Azur - Maccabi Yafo Kabilyo FC
14:30F.C. Ironi Or Yehuda - Hapoel Ironi Hod HaSharon
14:30Hapoel Bnei Zalfa - Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye
14:30Ironi Tiberias F.C. - Ironi Nesher
14:30MS Tira - Hapoel Jerusalem F.C.
14:30FC Chikhura Sachkhere - FC Dila Gori
15:00Saipa F.C. - Esteghlal F.C.
15:00Machine Sazi - Naft Masjed Soleyman F.C.
15:00Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Bnei Lod F.C.
15:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. - Maccabi Ahi Nazareth F.C.
15:00Hapoel Iksal Amad - Sektzia Nes Tziona F.C.
15:00Hapoel Ashkelon F.C. - Hapoel Afula F.C.
15:00FC Hapoel Nir Ramat HaSharon - Hapoel Marmorek F.C.
15:00Herafio Halab - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00CS Municipal Lugoj - Dumbravita
15:00Unirea Alba Iulia - CS Naţional Sebiş
15:00MSE Targu Mures - FC Csikszereda Miercurea Ciuc
15:00Odorheiu Secuiesc - Olimpic Cetate Rasnov
15:00CF Metalurgistul Cugir 1939 - Ghiroda
15:00Al-Wathba SC - Tishreen SC
15:00Al-Shorta Damascus - Nawair SC
15:00Maccabi Ahi Iksal F.C. - Maccabi Nujeidat Ahmed
15:00Al Sahel Sporting Club - FC Jabala
15:00Hutteen SC - Al-Majd Damascus
15:00Al-Taliya - Al-Karamah SC
15:00CSM Roman - CS Sporting Liesti
15:00FCM Alexandria - Pucioasa
15:00Nakumatt - Ushuru F.C.
15:00Înainte Modelu - CS Faurei
15:00CS Millenium Giarmata - CS Ocna Mures
15:00ACSO Filiasi - FC Brașov
15:00CFR Cluj II - AFC Harman
15:00Botosani II - Sanatatea Darabani
15:00FC Astra Giurgiu II - Voluntari II
15:00FC Unirea Dej - CSM Avantul Reghin
15:30Sepidrood Rasht - Zob Ahan Isfahan F.C.
15:30PO Xylotympou 2006 - AME Kouris Erimi
15:30Chalkanoras Idaliou - Pegeia 2014
15:30Ethnikos Latsion - Digenis Ypsonas
15:30FK Sinđelić Beograd - Zlatibor
15:30Al-Arabi - Al Kholood
15:30FC Lokomotíva Košice - 1. FC Tatran Liptovský Mikuláš
15:30FC ŠTK 1914 Šamorín - FK Inter Bratislava
15:50Majees Club - Al-Oruba
16:00Smouha Sporting Club - Haras El-Hodood SC
16:00Dibba Al Fujairah - Shabab Al-Ahli Dubai
16:00Al-Nasr - Muscat FC
16:00Al-Suwaiq SC - Saham Club
16:00Onduparaka - Kampala Capital City Authority FC
16:00Racing Beirut - Al-Ansar
16:00Markaz Tulkarm - Ahli Al-Khalil
16:00Estudiantes II - Atletico Tucuman II
16:00Club Atlético Vélez Sarsfield II - Club de Gimnasia y Esgrima La Plata II
16:00Colon II - River Plate II
16:00Neftchi Fergana - Kızılkum Zarafşon
16:00AGMK - Nasaf Qarshi FK
16:00Sogdiana Cizzak - Kuruvchi Kokand 1912
16:05Baniyas SC - Emirates Cultural Sport Club
16:05Al Hamriah - Masafi Club
16:15Sepahan Isfahan F.C. - Nassaji Mazandaran F.C.
16:15Al Nahda Club - Dhofar S.C.S.C.
16:30Esteghlal F.C. - Pars Jonoubi Jam
16:30CS Korba - Olympique Béja
16:30Uganda Revenue Authority SC - Ndejje University
16:30ES Rades - CS Sfaxien
16:30Armée Patriotique Rwandaise F.C. - Amagaju FC
17:00Mumbai City - FC Pune City
17:00Al-Ahli Sports Club Amman - Al-Wehdat SC
17:00AS d'Oued Ellil - Sfax Railways
17:00USM El Harrach - ASO Chlef
17:00FC Shabab Al Dhaheriya - Hilal Al-Quds
18:00FC Anzhi Makhachkala - PFC CSKA Moskova
18:00FC Voluntari - CS Concordia Chiajna
18:00Luki-Energy Velikiye Luki - FC Tekstilshchik Ivanovo
18:00Ethnikos Assia - Elpida Astromeriti
18:00Mykolaiv - FC Sumy
18:00Racing Club Rélizane - Kouba
18:00Skikda - USM Blida
18:00Amerika Klubü II - Sporting Canamy
18:00Club Universidad Nacional II - Club Deportivo Zamora
18:10Al-Faisaly Harmah - Al-Taawon FC
18:10Al-Batin - Al Nassr FC
18:15Al-Raed - Al-Fateh SC
18:15Khor Fakkan - Al-Arabi
18:30FK Čukarički - FK Vojvodina
18:45Al Ittihad Kalba - Fujairah SC
18:45Al Wasl FC - Al-Nasr
19:00Shakhtar Donetsk - FC Desna Chernihiv
19:00Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
19:00Bohemians 1905 Prag - Viktoria Plzen
19:00Ismaily SC - Pyramids
19:00Garbarnia Kraków - LKS Nieciecza
19:00Denizlispor - Afjet Afyonspor
19:00NK Inter Zaprešić - HNK Rijeka
19:00FK Rīgas Futbola skola - Valmieras FK
19:00FC Vitebsk - FC Dnepr Mogilev
19:00SK Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové
19:00FK Ústí nad Labem - MAS Taborsko
19:001. SC Znojmo - FK Pardubice
19:00SAK Klagenfurt - Asko Wolfnitz
19:00NA Hussein Dey - CR Belouizdad
19:00Othellos Athienou F.C. - Ethnikos Achna
19:00Al Rustaq - Oman FC
19:00Al-Shabab SC - Sohar
19:00SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Uničov
19:00Senglea Athletic F.C. - Gżira United F.C.
19:00Emelec II - Macara II
19:10Al Draih - Al-Riyadh SC
19:15Sur Club - Mirbat
19:30Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue
19:30SV Sandhausen - FC Ingolstadt 04
19:30Al-Hussein SC - Shabab Al Ordon Al Quadisiya
19:30Херлуфсхольм - TMS Ringsted
19:45Oran - JS Kabylie
19:45USM Bel-Abbès - USM Alger
19:45JK Piraaja Tallinn - Trans Narva II
19:45MC El Eulma - Amal Bou Saâda
20:00Esbjerg fB - Hobro IK
20:00FC Carl Zeiss Jena - VfR Aalen
20:00Norrby IF - Örgryte IS
20:00Ittihad FC - Ohud Medina
20:00SpVgg Greuther Fürth II - FC Bayern Munich II
20:00FC Augsburg II - VfR Garching
20:00TSV Buchbach - FC Bayreuth
20:00FSV Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim II
20:00BFC Viktoria 1889 - FC Rot-Weiß Erfurt
20:00FC Vereya Stara Zagora - Botev Vratsa
20:00UVB Vöcklamarkt - SV Lendorf
20:00ESV Wels - Bad Gleichenberg
20:00Wolfsberger AC II - Grazer AK
20:00VST Völkermarkt - FC Gleisdorf 09
20:00SKN St. Pölten II - FC Trenkwalder Admira Wacker Mödling II
20:00SC Neusiedl am See 1919 - FCM Traiskirchen
20:00ASK/BSC Bruck Leitha - SV Leobendorf
20:00SC Schwaz - FC Kufstein
20:00SV Seekirchen 1945 - SC Rheindorf Altach II
20:00SV Grödig - FC Pinzgau Saalfelden
20:00SV Wals-Grünau - St. Johann im Pongau
20:00SK Bischofshofen - ANIF
20:00USV Mettersdorf - TSV Sparkasse Pollau
20:00Brinkumer SV - Leher Turnerschaft
20:00FC Nöttingen - FC Germania Friedrichstal
20:00SC Eltersdorf - SpVgg Bayern Hof
20:00Wildon - USV St. Anna am Aigen
20:00Santa Lucía - San Gwann
20:00Swieqi United - Zebbug Rangers F.C.
20:00SV Union Gnas - Lafnitz II
20:00SC Concordia von 1907 - HSV Barmbek-Uhlenhorst
20:00Kolding IF - Ringkøbing
20:10SC Wiener Neustadt - FC Liefering Salzburg
20:10Blau-Weiß Linz - SV Horn
20:10SV Lafnitz - SV Ried
20:10Avusturya Lustenau - FK Avusturya Wien II
20:10SK Avusturya Klagenfurt - SKU Amstetten
20:10WSG Swarovski Wattens - Juniors OO
20:10Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki
20:30Lokomotiv Moskova - FC Rostov
20:30Galatasaray S.K. - Bursaspor
20:30Borussia Mönchengladbach II - Bonner SC
20:30SV Rodinghausen - Wuppertaler SV
20:30FC Viktoria Köln - SV Lippstadt 08
20:30FC Memmingen - FV Illertissen
20:30VfB Lübeck - SV Werder Bremen II
20:30FK Pirmasens - Kickers Offenbach
20:30ASK Ebreichsdorf - SC-ESV Parndorf 1919
20:30SC Mannsdorf - Wiener Sport-Club
20:30SV Schwechat - FC Stadlau
20:30Prespa - PI Fodbold
20:30Royal Antwerp II - Cercle Brugge II
20:30Genk II - K. Sint-Truidense II
20:30KSV Baunatal - FSC Lohfelden
20:30KSV Vatan Sport Bremen - Schwachhausen
20:30Hammer SpVg - Brunninghausen
20:30FC Oberneuland - OSC Bremerhaven
20:30Bad Vilbel - FC Ederbergland
20:30Habenhauser FV - BSC Hastedt
20:30FSV 63 Luckenwalde - VFC Plauen
20:30SC Victoria Hamburg - SV Rugenbergen
20:30TuS Osdorf - SV Curslack-Neuengamme
21:00CFR Cluj - CSM Studențesc Iași
21:00AC Ajaccio - Le Havre AC
21:00Clermont Foot - FC Red Star Saint-Ouen
21:00Paris - LB Châteauroux
21:00AS Nancy - Grenoble Foot 38
21:00AJ Auxerre - AS Béziers
21:00FC Metz - Chamois Niortais F.C.
21:00US Orléans - Valenciennes AFC
21:00Troyes AC - FC Sochaux-Montbéliard
21:00Entente Sannois Saint-Gratien - US Concarneau
21:00Chambly - AS Lyon-Duchère
21:00Le Mans FC - FC Bourg-Péronnas
21:00Marignane Gignac - SO Cholet
21:00Pau - Boulogne
21:00turlar FC - Rodez Aveyron Football
21:00Villefranche - US Quevilly
21:00USL Dunkerque - Jeanne d'Arc de Drancy
21:00Almere City FC - Go Ahead Eagles
21:00SC Cambuur - Helmond Sport
21:00FC Dordrecht - AZ Alkmaar II
21:00FC Eindhoven - FC Volendam
21:00AFC Ajax II - RKC Waalwijk
21:00MVV Maastricht - PSV Eindhoven II
21:00FC Oss - FC Den Bosch
21:00Roda JC Kerkrade - Sparta Rotterdam
21:00SC Telstar - N.E.C.
21:00FC Winterthur - FC Vaduz
21:00Deportivo Riesta - CA San Telmo
21:00FC Süderelbe - Sasel
21:00BV Cloppenburg - Heeslinger
21:00SG Union Sandersdorf - Ludwigsfelder FC
21:00JS Saoura - Paradou AC
21:15Qormi F.C. - St. Andrews F.C.
21:30Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf
21:30Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
21:30Club Brugge K.V. - Waasland-Beveren
21:30Kilbarrack United FC - Dublin Bus
21:30K.V.C. Westerlo - Oud-Heverlee Leuven
21:30Club Atlético Talleres - Club Almirante Brown
21:30Arsenal de Sarandí - Deportivo Morón
21:30Club Almagro - Ferro Carril Oeste
21:30Club Social y Deportivo Tristán Suárez - Sacachispas FC
21:30Club Atlético General Lamadrid - Club Ferrocarril Midland
21:30CSD Yupanqui - CSR Espanol
21:30Club Atlético Ituzaingó - Club Atlético Victoriano Arenas
21:30Club Luján - Cañuelas Fútbol Club
21:30Club Atlético Villa San Carlos - Deportivo Armenio
21:45Lyon - FC Nîmes Olympique
21:45Sheffield Wednesday - Middlesbrough
21:45Stal Mielec - GKS Katowice
21:45Leixlip United - Malahide United
21:45Maynooth University Town - Portmarnock
21:45Cherry Orchard - Mullingar Athletic
21:45Tolka Rovers FC - Inchicore Athletic
21:45Finn Harps F.C. - Drogheda United F.C.
21:45Portlaoise - Beggsboro
21:45Carrigaline United - Cobh Wanderers
21:45Barry Town - Llanelli Town
21:45Caernarfon Town - Newtown A.F.C.
21:45Derry City F.C. - Cork City F.C.
21:45Bray Wanderers A.F.C. - Bohemian F.C.
21:45Limerick F.C. - St Patrick's Athletic F.C.
21:45Dundalk F.C. - Sligo Rovers F.C.
21:45Aveley F.C. - Basildon United
22:00Celta de Vigo - Deportivo Alavés
22:00Spezia Calcio - Delfino Pescara 1936
22:00ENPPI Club - El Daklyeh FC
22:00Elche CF - Málaga CF
22:00Liffey Wanderers - Tullamore Town
22:00Newry City АFC - Institute F.C.
22:00Shamrock Rovers F.C. - Waterford United F.C.
22:00Delfin II - SD Aucas II
22:00Club Atlético Central Córdoba - Asociación Deportiva Berazategui
22:15Collinstown FutbolClub - Drumcondra
22:15Vila Real - F.C. Porto
22:30San Jorge de Tucumán - Club Atlético Sarmiento Resistencia
00:00Deportivo Nuevo Chimalhuacan - Constructores de Gomez Palacio
01:00Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
01:00Club Atlético Vélez Sársfield - Club de Gimnasia y Esgrima La Plata
01:00Caledonia AIA - St. Ann's Rangers F.C.
01:00Club Deportivo Árabe Unido II - Tauro F.C. II
11:30Paul Woerner - Gabriel Donev
12:00Siegemund/Panova - Olaru/Jurak
12:30Baratov - Ivanov
12:45Mies/Podlipnik-Castillo - Krajicek/Ram
13:00Lea Boskovic - Ylena In-Albon
13:00Danka Kovinić - Stephanie Wagner
13:00Lindstedt/Ebden - Daniell/Koolhof
13:30Gijs Brouwer - Matteo Martineau
13:30Ronald Slobodchikov - Andrea Basso
13:30Rungkat/Hsieh - Kecmanovic/Lee
13:30Easwaramurthi/Hsieh - Zekry/Malmqvist
14:00Van Uytvanck/Minnen - Larsson/Flipkens
14:00Aminata Sall - Gemma Lairon Navarro
14:00Manca Pislak - Anna Popescu
14:00Pedro Sousa - Lloyd Harris
14:00Portekiz - Güney Afrika
14:00Dischinger/Falcao - Richmond/Faria
14:30Adrian Mannarino - Egor Gerasimov
14:30Hyeon Chung - Fabio Fognini
14:30Davide Galoppini - Enrico Dalla Valle
14:30Artunedo Martinavarro/Martos Gornes - Boutillier/Martineau
14:30Raja/Sancic - Weissborn/Margaroli
14:30Federica Di Sarra - Cristina Dinu
15:00Ons Jabeur - Anastasija Sevastova
15:00Gilles Simon - Diego Sebastian Schwartzman
15:00Liam Caruana - Gabriel Petit
15:00Wehnelt/Perez Sanz - Bass/Pauffley
15:00Samaha/Taweel - Dias/Moundir
15:00Matteo Viola - Ugo Humbert
15:00Bolelli/Dodig - Bambridge/O'Mara
15:00Graovac/Kuznetsova - Karregat/Melgers
15:00Gregoire Jacq - Yannick Jankovits
15:00Piccinetti/Rossi - Di Sarra/Colmegna
15:00Amandine Hesse - Chloe Paquet
15:00Alves/Lukasz - Anshba/Potocnik
15:00Boskovic/Dinu - Ene/Ureke
15:00Tomanova/Hrabalova - Ghioroaie/Tona
15:30Serban/Shinikova - Lapko/Minella
15:30Joao Souza - Nicolaas Scholtz
16:00Gleb Sakharov - Jeremy Jahn
16:00Martinez/Santanna - Balzerani/Summaria
16:00Oscar Jose Gutierrez - Rafael Matos
16:30Richard Gasquet - Jan-Lennard Struff
16:30Darya Kasatkina - Johanna Konta
16:30Garcia/Quiterio - Goering/Pislak
17:00Filip Krajinović - Andreas Seppi
17:00Philipp Kohlschreiber - Stefanos Tsitsipas
17:00Tessah Andrianjafitrimo - Myrtille Georges
17:00Katie Volynets - Sherazad Reix
17:00Mari Osaka - Paula Cristina Gonçalves
17:30Kevin Krawietz - Filippo Baldi
17:30Gamiz/Ormaechea - Komardina/Eraydin
18:00Julia Goerges - Eugenie Bouchard
18:00Yanais Laurent - Tom Jomby
18:00Juan Carlos Manuel Aguilar - Jordi Arconada
18:00Maxime Cressy - Oliver Crawford
18:30Richard Berankis - Daniil Medvedev
18:30Maria Mateas - Francoise Abanda
18:30Robin Anderson - Bianca Vanessa Andreescu
19:00Nikles/Salman - Giner/Fornell-Mestres
19:00Schoofs/Frech - Kolodziejova/Maleckova
19:00Daniel Dutra da Silva - Joao Lucas Reis Da Silva
19:30Belinda Bencic - Dayana Yastremskaya
19:30Daniel Masur - Johannes Haerteis
19:30Nuno Borges - Andrew Watson
19:30Jack Sock - Ernests Gulbis
19:30Gael Monfils - Vasek Pospisil
19:30Denis Yevseyev - Ryan Peniston
20:00Mirza Basic - Karen Khachanov
20:00Bektaş/Marand - Danilina/Eikeri
20:00Rompies/Hsu - Moore/Perrin
20:30Matos/Mena - Monzon/Moreno
21:00Filip Peliwo - Borna Gojo
21:00Catanzariti/Maginley - Cressy/Meister
21:00John Isner - Tennys Sandgren
21:00Kyle Edmund - Ilya Ivashka
22:00González/Lammons - Galloway/Pasha
22:30Gerritsen/Seemann - Fruttero/Schneider
22:30Roberto Quiroz - Ivo Karlovic
00:00Jordan Thompson - Enzo Couacaud
01:00Reid/Smith - Quiroz/Martinez
ispor üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle