14:30Kiki Bertens - Belinda Bencic
14:45Eva Guerrero Alvarez - Diane Parry
14:45Angelica Moratelli - Tayisiya Morderger
15:00Persis Solo F.C. - Persik Kendal
15:00Persiba Balikpapan - PS Mojokerto Putra
15:00FC Banants II - FC Pyunik II
15:00Academy Rostov-on-Don - FC Dinamo-GTS Stavropol
15:00FC Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
15:00Shevardeni-1906 Tbilisi - FC WIT Gürcistan Tiflis
15:00FC Shukura Kobuleti - FC Gagra
15:00UKM FC - Darul Takzim FC II
15:15Karesi - Socar Petkimspor
15:45Bursaspor - İstanbul Teknik Üniversitesi B.K.
16:00Stojanovic/Khromacheva - Gutierrez/Duda
16:15Al Rustaq - Sohar
16:30FC Metalurh Zaporizhya - FC Real Pharma Ovidiopol
16:30Polona Hercog - Shuai Zhang
14:45Irene Burillo Escorihuela - Sofia Shapatava
17:00NK Drava Ptuj - NK Radomlje
17:00Hong Kit Wong - Lucas Renard
17:00Karl Kiur Saar - Niklas Johansson
17:00Gamiz/Cavalle-Reimers - Bassols Ribera/Hoste Ferrer
17:05Sun/Zhang - Matkowski/Monroe
17:15Bolsova Zadoinov/Soler Espinosa - Zanevska/Pigossi
17:30Tynset IF - Rosenborg BK II
17:30Düzce Belediye - Mamak Belediye Ankara DSI
17:30Louis Lechevretel - Maxence Bertimon
17:30Lorenzo Gagliardo - Paulo Andre Saraiva Dos Santos
18:00Al Nahda Club - Al-Nasr
18:00Bandırma Kırmızı - Edirnespor
18:00Alice Gillan - Julia Payola
18:00Federico Campana - Florent Bax
18:00Lenny Hampel - Gianmarco Ferrari
18:00Maciej Rajski - Alessandro Ingarao
18:00Luis Britto - Guido Ivan Justo
18:00Nicolas Santos - Federico Juan Aguilar
18:00Garri Murcia/Conde Vendrell - Chiesa/Martinich
18:00Altelius/Gallegos - Benito/Morales
18:00Lestienne/Humbert - Arends/Arneodo
18:00Cabeza-Candela/Fita Boluda - Parry/Herrero Linana
18:00Joseph W. Van Meter - Rodrigo Sanchez
18:10Al-Fateh SC - Al-Hilal FC
18:15Al Yarmouk Kuwait - Al Sahel Sporting Club
18:15Khaitan Sporting Club - Al Salibikhaet SC
18:30Paca Maniny - Meteor B
18:30Meteor A - Ecos Prag
18:30Krylia Sovetov - FC Krasnodar
18:30Al-Shabab Club (Manama) - Al-Najma
18:30Malkiya Club - Al Hala SC
18:30Simonsson/Eriksson - Botezan/Paris
18:30Friberg/Eriksson Ziverts - Bellier/Haerteis
18:30Yitbarek/Nordquist - Grevelius/Solberg
18:45Guerrero Alvarez/Maristany Zuleta De Reales - Bogdan/Marchetti
19:00Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
19:00AEK Larnaca - AC Omonia
19:00Apollon Limassol - Nea Salamis Famagusta FC
19:00FC Gorodeya - Neman Grodno
19:00Panetolikos - Lamia F.C.
19:00Ironi Sport Hadera F.C. - Hapoel Haifa F.C.
19:00FK Rīgas Futbola skola - FS METTA/Latvijas Universitāte
19:00Jablonec - Viktoria Plzen
19:00FC Levadia Tallinn II - Maardu Linnameeskond
19:00FC Santos Tartu - JK Tallinna Kalev II
19:00Sotra - SK Brann II
19:00JK Nõmme Kalju II - FC Flora II Tallinn
19:00Wadi Degla FC - ENPPI Club
19:00US Monastir - Goulette
19:00Daniel Brands - Stéphane Robert
19:00Batiste Klein - Albano Olivetti
19:20Oman FC - Saham Club
19:30Panionios G.S.S. - Olympiacos F.C.
19:30SAK Klagenfurt - FAC Team für Wien
19:30Falco KC Szombathely - ECE Bulls Kapfenberg
19:30Brose Baskets - WTK Anwil Włocławek
19:30Marco Pairetti - Tomas Farjat
19:30Polasek/Stakhovsky - Nys/Puetz
19:30Daniel Mora - Antonio Cayetano March
19:45Artvin - Yeni Mamak Spor
20:00BK Häcken - IFK Göteborg
20:00Odense Boldklub - AC Horsens
20:00Lillestrøm SK - Tromsø IL
20:00AFC Eskilstuna - Östers IF
20:00Norrby IF - IFK Värnamo
20:00FAR Rabat - Hassania Agadir
20:00Hapoel Be'er Sheva F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
20:00IK Sleipner - Motala AIF
20:00Stord Sunnhordland FK - Sogndal II
20:00Egersunds II - IK Start II
20:00FK Ørn-Horten - Sandefjord Fotball II
20:00Urædd FK - FK Donn
20:00Gonzalo Bueno - Nicolas Zaidman
20:00Bianchi/Gimenez - Pino/Pino
20:00Cem Ilkel - Luke Saville
20:00Jan Choinski - Roberto Ortega-Olmedo
20:00Ana Veselinovic - Kai-Chen Chang
20:00Cornelia Emily Lister - Maegan Manasse
20:00Pamela Montez - Quinn Gleason
20:00Hayley Carter - Olivia Hauger
20:00Liam Broady - Steven Diez
20:10Al Nassr FC - Al-Taawon FC
20:15Final Gençlik - Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı
20:30Royal Antwerp II - Oostende II
20:30Lokeren II - Genk II
20:30K. Sint-Truidense II - Eupen 1963 II
20:30Waasland-Beveren II - Standard Liège II
20:30Royal Mouscron-Péruwelz II - Charleroi II
20:30Maccabi Hod Hasharon - Hapoel Kfar Saba
20:30Enrique Lopez-Perez - Aljaz Bedene
20:30Isabelle Wallace - Olga Saez Larra
20:30Avila/Eguez - Arias/Arias
20:30Vina/Castares - Monzon/Tenti
20:45Riga United FC - Priekuli
21:00Villa Clara - Ciego de Avila
21:00Isla de la Juventud - Cienfuegos
21:00Camagüey - Guantánamo
21:00Matanzas - Granma
21:00Pinar del Rio - Las Tunas
21:00Sancti Spíritus - Holguín
21:00Mayabeque - Santiago de Küba
21:00FC Astra Giurgiu - CS Gaz Metan Mediaș
21:00Fenerbahçe S.K. - Beşiktaş J.K.
21:00Beitar Jerusalem F.C. - Bnei Sakhnin F.C.
21:00Kortrijk II - Gent II
21:00Sport Recife II - Cabense
21:00Club de Gimnasia y Esgrima La Plata II - C.A. Rosario Central II
21:00Al-Ahli SC - Al-Muharraq SC
21:00Barra - Grêmio Atlético Farroupilha
21:00Wydad Casablanca - Al-Ahly Tripoli
21:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
21:00Olimpia - Primorska Koper
21:00Villanueva/Cantero - Britto/Santos
21:00Fernando Yamacita - Alejandro Mendoza
21:15SV Werder Bremen II - FC St. Pauli II
21:30Feniks - Justo José de Urquiza
21:30CA San Telmo - Comunicaciones
21:30Barracas Central - Club Atlético Talleres
21:30Deportivo Morón - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
21:30Strømsgodset IF II - Valdres FK
21:30Airdrie United II - Stirling II
21:30CSD Yupanqui - Puerto Nuevo
21:30Club Luján - Deportivo Armenio
21:30Club Sportivo Barracas - Deportivo Laferrere
21:30Proximus Spirou - Hapoel Tel Aviv B.C.
21:30Jay Clarke - Jc Aragone
21:30Marcel Granollers - Evan King
21:30Van Meter/Urquidi - Brown/Ornago
21:30Giuliana Olmos - Tara Moore
21:30Hanna Chang - Jennifer Elie
21:30Robin Anderson - Ellie Douglas
21:30Amra Sadikovic - Luisa Stefani
21:30Alexander Sarkissian - Pablo Vivero Gonzalez
21:45Chamois Niortais F.C. - RC Lens
21:45JSF Nanterre - JL Bourg Basket
22:00Deportivo de La Coruña - Granada CF
22:00Guabirá - Universitario de Sucre
22:00Mats Moraing - Elias Ymer
22:00Derdoy/Falabella - Dos Santos/Ortiz
22:00Caceres/Mercado - Gagliardo/March
22:15S.C. Braga - Sporting
23:00Tigres - Fortaleza Esporte Clube
23:00Orsomarso - Cúcuta Deportivo
23:00Racing Club de Avellaneda II - Unión de Santa Fe II
23:00Pedja Krstin - Bjorn Fratangelo
23:00Verdugo/Saville - Galdos/Huesler
00:00CA Aldosivi - Club Atlético Belgrano
00:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
00:30Thiemo de Bakker - Noah Rubin
01:00Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova
01:00Ferro Carril Oeste - Atlético de Rafaela
01:00Potosino - Ciervos
02:00CR Vasco da Gama - Bajai LSE
02:00Racing Club de Avellaneda - Union de Santa Fe
02:00Associação Chapecoense de Futebol - Fluminense FutbolClub
02:05Washington Nationals - Miami Marlins
02:05Home (Runs) - Away (Runs)
02:07Toronto Blue Jays - Houston Astros
02:10Boston Red Sox - Baltimore Orioles
02:10Tampa Bay Rays - New York Yankees
02:15Industriales - Artemisa
03:00Lagomar - Capitol Montevidio
03:05Chicago Cubs - Pittsburgh Pirates
03:10Chicago White Sox - Cleveland Indians
03:15St.Louis Cardinals - Milwaukee Brewers
03:30Comunicaciones Mercedes - Estudiantes Concordia
03:30Municipalidad Capital - Israelita Macabi de Mendoza
03:30Evan Hoyt - Aoran Wang
03:30Lucas Vuradin - Rhett Purcell
03:30Mustafa Ibrahimi - Edward Bourchier
03:40Colorado Rockies - Philadelphia Phillies
03:45Envigado Fútbol Club - América de Cali
04:00Técnico Universitario - Universidad Católica del Ecuador
04:00Rutuja Bhosale - Kyoka Okamura
04:00Zuzana Zlochova - Freya Christie
04:35Harbour View F.C. - Portmore United F.C.
15:00Persis Solo F.C. - Persik Kendal
15:00Persiba Balikpapan - PS Mojokerto Putra
15:00FC Banants II - FC Pyunik II
15:00Academy Rostov-on-Don - FC Dinamo-GTS Stavropol
15:00FC Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
15:00Shevardeni-1906 Tbilisi - FC WIT Gürcistan Tiflis
15:00FC Shukura Kobuleti - FC Gagra
15:00UKM FC - Darul Takzim FC II
16:15Al Rustaq - Sohar
16:30FC Metalurh Zaporizhya - FC Real Pharma Ovidiopol
17:00NK Drava Ptuj - NK Radomlje
17:30Tynset IF - Rosenborg BK II
18:00Al Nahda Club - Al-Nasr
18:10Al-Fateh SC - Al-Hilal FC
18:15Al Yarmouk Kuwait - Al Sahel Sporting Club
18:15Khaitan Sporting Club - Al Salibikhaet SC
18:30Krylia Sovetov - FC Krasnodar
18:30Al-Shabab Club (Manama) - Al-Najma
18:30Malkiya Club - Al Hala SC
19:00Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
19:00AEK Larnaca - AC Omonia
19:00Apollon Limassol - Nea Salamis Famagusta FC
19:00FC Gorodeya - Neman Grodno
19:00Panetolikos - Lamia F.C.
19:00Ironi Sport Hadera F.C. - Hapoel Haifa F.C.
19:00FK Rīgas Futbola skola - FS METTA/Latvijas Universitāte
19:00Jablonec - Viktoria Plzen
19:00FC Levadia Tallinn II - Maardu Linnameeskond
19:00FC Santos Tartu - JK Tallinna Kalev II
19:00Sotra - SK Brann II
19:00JK Nõmme Kalju II - FC Flora II Tallinn
19:00Wadi Degla FC - ENPPI Club
19:20Oman FC - Saham Club
19:30Panionios G.S.S. - Olympiacos F.C.
19:30SAK Klagenfurt - FAC Team für Wien
20:00BK Häcken - IFK Göteborg
20:00Odense Boldklub - AC Horsens
20:00Lillestrøm SK - Tromsø IL
20:00AFC Eskilstuna - Östers IF
20:00Norrby IF - IFK Värnamo
20:00FAR Rabat - Hassania Agadir
20:00Hapoel Be'er Sheva F.C. - Bnei Yehuda Tel Aviv F.C.
20:00IK Sleipner - Motala AIF
20:00Stord Sunnhordland FK - Sogndal II
20:00Egersunds II - IK Start II
20:00FK Ørn-Horten - Sandefjord Fotball II
20:00Urædd FK - FK Donn
20:10Al Nassr FC - Al-Taawon FC
20:30Royal Antwerp II - Oostende II
20:30Lokeren II - Genk II
20:30K. Sint-Truidense II - Eupen 1963 II
20:30Waasland-Beveren II - Standard Liège II
20:30Royal Mouscron-Péruwelz II - Charleroi II
20:45Riga United FC - Priekuli
21:00FC Astra Giurgiu - CS Gaz Metan Mediaș
21:00Fenerbahçe S.K. - Beşiktaş J.K.
21:00Beitar Jerusalem F.C. - Bnei Sakhnin F.C.
21:00Kortrijk II - Gent II
21:00Sport Recife II - Cabense
21:00Club de Gimnasia y Esgrima La Plata II - C.A. Rosario Central II
21:00Al-Ahli SC - Al-Muharraq SC
21:00Barra - Grêmio Atlético Farroupilha
21:00Wydad Casablanca - Al-Ahly Tripoli
21:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
21:15SV Werder Bremen II - FC St. Pauli II
21:30Feniks - Justo José de Urquiza
21:30CA San Telmo - Comunicaciones
21:30Barracas Central - Club Atlético Talleres
21:30Deportivo Morón - Club Atlético Gimnasia y Esgrima
21:30Strømsgodset IF II - Valdres FK
21:30Airdrie United II - Stirling II
21:30CSD Yupanqui - Puerto Nuevo
21:30Club Luján - Deportivo Armenio
21:30Club Sportivo Barracas - Deportivo Laferrere
21:45Chamois Niortais F.C. - RC Lens
22:00Deportivo de La Coruña - Granada CF
22:00Guabirá - Universitario de Sucre
22:15S.C. Braga - Sporting
23:00Tigres - Fortaleza Esporte Clube
23:00Orsomarso - Cúcuta Deportivo
23:00Racing Club de Avellaneda II - Unión de Santa Fe II
00:00CA Aldosivi - Club Atlético Belgrano
00:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
01:00Ferro Carril Oeste - Atlético de Rafaela
01:00Potosino - Ciervos
02:00CR Vasco da Gama - Bajai LSE
02:00Racing Club de Avellaneda - Union de Santa Fe
02:00Associação Chapecoense de Futebol - Fluminense FutbolClub
03:45Envigado Fútbol Club - América de Cali
04:00Técnico Universitario - Universidad Católica del Ecuador
04:35Harbour View F.C. - Portmore United F.C.
14:30Kiki Bertens - Belinda Bencic
14:45Eva Guerrero Alvarez - Diane Parry
14:45Angelica Moratelli - Tayisiya Morderger
16:00Stojanovic/Khromacheva - Gutierrez/Duda
16:30Polona Hercog - Shuai Zhang
14:45Irene Burillo Escorihuela - Sofia Shapatava
17:00Hong Kit Wong - Lucas Renard
17:00Karl Kiur Saar - Niklas Johansson
17:00Gamiz/Cavalle-Reimers - Bassols Ribera/Hoste Ferrer
17:05Sun/Zhang - Matkowski/Monroe
17:15Bolsova Zadoinov/Soler Espinosa - Zanevska/Pigossi
17:30Louis Lechevretel - Maxence Bertimon
17:30Lorenzo Gagliardo - Paulo Andre Saraiva Dos Santos
18:00Alice Gillan - Julia Payola
18:00Federico Campana - Florent Bax
18:00Lenny Hampel - Gianmarco Ferrari
18:00Maciej Rajski - Alessandro Ingarao
18:00Luis Britto - Guido Ivan Justo
18:00Nicolas Santos - Federico Juan Aguilar
18:00Garri Murcia/Conde Vendrell - Chiesa/Martinich
18:00Altelius/Gallegos - Benito/Morales
18:00Lestienne/Humbert - Arends/Arneodo
18:00Cabeza-Candela/Fita Boluda - Parry/Herrero Linana
18:00Joseph W. Van Meter - Rodrigo Sanchez
18:30Simonsson/Eriksson - Botezan/Paris
18:30Friberg/Eriksson Ziverts - Bellier/Haerteis
18:30Yitbarek/Nordquist - Grevelius/Solberg
18:45Guerrero Alvarez/Maristany Zuleta De Reales - Bogdan/Marchetti
19:00Daniel Brands - Stéphane Robert
19:00Batiste Klein - Albano Olivetti
19:30Marco Pairetti - Tomas Farjat
19:30Polasek/Stakhovsky - Nys/Puetz
19:30Daniel Mora - Antonio Cayetano March
20:00Gonzalo Bueno - Nicolas Zaidman
20:00Bianchi/Gimenez - Pino/Pino
20:00Cem Ilkel - Luke Saville
20:00Jan Choinski - Roberto Ortega-Olmedo
20:00Ana Veselinovic - Kai-Chen Chang
20:00Cornelia Emily Lister - Maegan Manasse
20:00Pamela Montez - Quinn Gleason
20:00Hayley Carter - Olivia Hauger
20:00Liam Broady - Steven Diez
20:30Enrique Lopez-Perez - Aljaz Bedene
20:30Isabelle Wallace - Olga Saez Larra
20:30Avila/Eguez - Arias/Arias
20:30Vina/Castares - Monzon/Tenti
21:00Villanueva/Cantero - Britto/Santos
21:00Fernando Yamacita - Alejandro Mendoza
21:30Jay Clarke - Jc Aragone
21:30Marcel Granollers - Evan King
21:30Van Meter/Urquidi - Brown/Ornago
21:30Giuliana Olmos - Tara Moore
21:30Hanna Chang - Jennifer Elie
21:30Robin Anderson - Ellie Douglas
21:30Amra Sadikovic - Luisa Stefani
21:30Alexander Sarkissian - Pablo Vivero Gonzalez
22:00Mats Moraing - Elias Ymer
22:00Derdoy/Falabella - Dos Santos/Ortiz
22:00Caceres/Mercado - Gagliardo/March
23:00Pedja Krstin - Bjorn Fratangelo
23:00Verdugo/Saville - Galdos/Huesler
00:30Thiemo de Bakker - Noah Rubin
03:30Evan Hoyt - Aoran Wang
03:30Lucas Vuradin - Rhett Purcell
03:30Mustafa Ibrahimi - Edward Bourchier
04:00Rutuja Bhosale - Kyoka Okamura
04:00Zuzana Zlochova - Freya Christie
cosmobet üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle