19:45Luke Saville - Jose Hernandez
20:30Al-Hilal FC - Al-Batin
21:00Benetton Fribourg Olympic - BC Avtodor
21:00S.L. Benfica - Vitoria
21:00Sigal Prishtina - GasTerra Flames
21:00Gregoire Barrere - Matthias Bachinger
21:30Porto - BC Nizhny Novgorod
21:30KK Budućnost Podgorica - KK Igokea
21:30Olimpia Milano - Maccabi Tel Aviv
21:45Arsenal - FC Vorskla Poltava
21:45FC Spartak Trnava - R.S.C. Anderlecht
21:45SK Slavia Prague - FC Girondins de Bordeaux
21:45F91 Dudelange - A.C. Milan
21:45AEK Larnaca - FC Zürich
21:45Ludogorets 1945 - Bayer 04 Leverkusen
21:45Sporting - FK Qarabağ
21:45GNK Dinamo Zagreb - Fenerbahçe S.K.
21:45Olympiacos F.C. - Real Betis
21:45RasenBallsport Leipzig - Red Bull Salzburg
21:45F.C. Copenhagen - FC Zenit Saint Petersburg
21:45Celtic - Rosenborg BK
21:45Guabirá - Club Bolívar
21:45Petzschner/Puetz - Jebawy/Middelkoop
22:00Dame N'Doye - Artyom Dzyuba
22:00Dinamo Zagreb - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
22:00Spartak Trnava - Anderlecht (beIN SPORTS HD 2)
22:00Odsonne Edouard - Alexander Søderlund
22:00Callum McGregor - Issam Jebali
22:00Viktor Fischer - Sebastian Driussi
22:00Mario Gavranović - Michael Frey
22:00Mislav Orsic - Aatif Chahechouhe
22:30S.L. Benfica - Abiant Lycurgus
22:30Sur-Car - Universitario de Vinto
22:30Real Canoe - Caceres Patrimonio de la Humanidad
22:30Nikoloz Basilashvili - Ugo Humbert
22:30Martinez/Perez Sanz - Quiroz/Escobar
22:35Oakland Athletics - Los Angeles Angels
22:35Home (Runs) - Away (Runs)
23:00Barranquilla F.C. - Tigres
23:00Valencia Leogane - Petit-Goave
23:00Club Melilla Baloncesto - Club Ourense Baloncesto
23:00Takuto Niki - Emilio Nava
23:00Dominik Kellovsky - Brandon Nakashima
23:00Danilina/Elbaba - Broady/Podoroska
23:30Jose Pereira - Fermin Tenti
23:30Matias Franco Descotte - Matheus Pucinelli De Almeida
00:00C.D. Marathón - Lobos UPNFM
00:30Babic/Carter - Gleason/Stefani
01:00Cosmopolites - Arkahaie
01:00Luciano Doria - Mathias Zukas
01:30Deportivo Cuenca - Fluminense FutbolClub
01:30Nastassia Novikava - Gremio Mogi das Cruzes/Unip
02:00Ciego de Avila - Granma
02:00Deportivo Pereira - Unión Magdalena
02:00Niteroi - Flamengo Basketball
02:05Washington Nationals - New York Mets
02:05New York Yankees - Boston Red Sox
02:05Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays
02:10Cleveland Indians - Chicago White Sox
02:10Detroit Tigers - Kansas City Royals
02:10Miami Marlins - Cincinnati Reds
02:10Vivo-Franca - Sao Jose
02:15Industriales - Las Tunas
02:35Atlanta Braves - Philadelphia Phillies
03:00Deportes Quindío - Atletico Cali
03:00Tauro F.C. - C.D. Motagua
03:00Almeida/Yamacita - Aguilar/Capalbo
03:00Jacob Grills - Dusty Boyer
03:00Ryan James Storrie - Jayden Court
03:30Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey
03:45Colo-Colo - Sociedade Esportiva Palmeiras
03:45Bajai LSE - Botafogo de Futebol e Regatas
04:00Cúcuta Deportivo - Real Santander
04:00Vorkuta - Brantford Galaxy
04:00Panteras Costa Del Este - Correcaminos de Colon
04:00Amatitlan - Laminas Coloso
04:00Brydan Klein - Issei Okamura
04:30Quezaltepeque - MC El Brasil Santa Ana
04:30Jeremy Beale - Evan Hoyt
04:30Zuzana Zlochova - Astra Sharma
05:00C.S. Herediano - Club Deportivo Árabe Unido
05:00Hua-Chen Lee - Yuqi Sheng
05:00Ziyi Yang - Sowjanya Bavisetti
05:30La Villa - Universidad Rafael Landívar
06:00Torpedo Krasnoyarsk - Cristall Krasnoyarsk
06:00Karolina Pliskova - Alison Riske
06:00Kiki Bertens - Evgeniya Rodina
06:00Amanda Anisimova - Yafan Wang
06:00Khan/Choi - Jurak/Jakupovic
06:00Ekaterina Makarova - Lizette Cabrera
06:00Christina McHale - Polona Hercog
06:00Mónica Puig - Claire Liu
06:00Destanee Aiava - Seone Mendez
06:00Kaylah Mcphee - Jodie Anna Burrage
06:30Moğolistan - Malezya
06:30Bavisetti/Wang - Cho/Cho
07:30Jelena Ostapenko - Ekaterina Alexandrova
07:30Alison Bai - Kimberly Birrell
07:30Caroline Garcia - Donna Vekić
07:30Begu/Olaru - Hsieh/Hsieh
07:30Marketa Vondrousova - Caroline Dolehide
07:30Katerina Siniakova - Jil Belen Teichmann
07:30Lara Arruabarrena Vecino - Vania King
07:30Viktoria Kuzmova - Xiyu Wang
07:45Dinamo Novosibirsk - Izumrud Berdsk
08:00Kato/Ninomiya - Dabrowski/Xu
08:00Andrey Chepelev - Vladimir Ivanov
08:00Maryna Chernyshova - Maria Shusharina
08:30Hong Kong - Birleşik Arap Emirlikleri
09:00De La Salle-College of Saint Benilde Blazers - Arellano Chiefs Üniversitesi
09:00Soon-Woo Kwon - Brayden Schnur
09:00Naomi Osaka - Barbora Zahlavova Strycova
09:00Ajla Tomljanovic - Mandy Minella
09:00Monica Niculescu - Fangzhou Liu
09:00Gyulnara Nazarova - Anna Kubareva
09:00Sorana Cirstea - Nicole Gibbs
09:00Sofia Kenin - Zhaoxuan Yang
09:00Magda Linette - Sara Sorribes Tormo
09:30Zenit Barnaul - Altay Barnaul
09:30Hlavackova/Strycova - Atawo/Groenefeld
19:45Luke Saville - Jose Hernandez
21:00Gregoire Barrere - Matthias Bachinger
21:45Petzschner/Puetz - Jebawy/Middelkoop
22:30Nikoloz Basilashvili - Ugo Humbert
22:30Martinez/Perez Sanz - Quiroz/Escobar
23:00Takuto Niki - Emilio Nava
23:00Dominik Kellovsky - Brandon Nakashima
23:00Danilina/Elbaba - Broady/Podoroska
23:30Jose Pereira - Fermin Tenti
23:30Matias Franco Descotte - Matheus Pucinelli De Almeida
00:30Babic/Carter - Gleason/Stefani
01:00Luciano Doria - Mathias Zukas
03:00Almeida/Yamacita - Aguilar/Capalbo
03:00Jacob Grills - Dusty Boyer
03:00Ryan James Storrie - Jayden Court
04:00Brydan Klein - Issei Okamura
04:30Jeremy Beale - Evan Hoyt
04:30Zuzana Zlochova - Astra Sharma
05:00Hua-Chen Lee - Yuqi Sheng
05:00Ziyi Yang - Sowjanya Bavisetti
06:00Karolina Pliskova - Alison Riske
06:00Kiki Bertens - Evgeniya Rodina
06:00Amanda Anisimova - Yafan Wang
06:00Khan/Choi - Jurak/Jakupovic
06:00Ekaterina Makarova - Lizette Cabrera
06:00Christina McHale - Polona Hercog
06:00Mónica Puig - Claire Liu
06:00Destanee Aiava - Seone Mendez
06:00Kaylah Mcphee - Jodie Anna Burrage
06:30Bavisetti/Wang - Cho/Cho
07:30Jelena Ostapenko - Ekaterina Alexandrova
07:30Alison Bai - Kimberly Birrell
07:30Caroline Garcia - Donna Vekić
07:30Begu/Olaru - Hsieh/Hsieh
07:30Marketa Vondrousova - Caroline Dolehide
07:30Katerina Siniakova - Jil Belen Teichmann
07:30Lara Arruabarrena Vecino - Vania King
07:30Viktoria Kuzmova - Xiyu Wang
08:00Kato/Ninomiya - Dabrowski/Xu
08:00Andrey Chepelev - Vladimir Ivanov
08:00Maryna Chernyshova - Maria Shusharina
09:00Soon-Woo Kwon - Brayden Schnur
09:00Naomi Osaka - Barbora Zahlavova Strycova
09:00Ajla Tomljanovic - Mandy Minella
09:00Monica Niculescu - Fangzhou Liu
09:00Gyulnara Nazarova - Anna Kubareva
09:00Sorana Cirstea - Nicole Gibbs
09:00Sofia Kenin - Zhaoxuan Yang
09:00Magda Linette - Sara Sorribes Tormo
09:30Hlavackova/Strycova - Atawo/Groenefeld
cosmobet üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle