21:45Liverpool - Paris Saint-Germain F.C.
21:45AS Monaco FC - Atletico Madrid
21:45Club Brugge K.V. - Borussia Dortmund
21:45Red Star Belgrade - S.S.C. Napoli
21:45Galatasaray S.K. - Lokomotiv Moskova
22:00Younès Belhanda - Manuel Fernandes
22:00Galatasaray - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Galatasaray - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 1)
22:00Liverpool - PSG (beIN SPORTS HD 2)
22:00Schalke 04 - Porto (beIN SPORTS HD 3)
22:00Monaco - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 4)
22:00Kızılyıldız - Napoli (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Club Brugge - B. Dortmund (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00AS Monaco FC - Antoine Griezmann
22:00Radamel Falcao - Diego Costa
22:00Eren Derdiyok - Jefferson Farfán
22:00Mohamed Salah - Neymar
22:00Sadio Mané - Kylian Mbappe
21:30Deportivo Laferrere - Deportivo Merlo
21:30San Martín de Burzaco - Club El Porvenir
21:30US Triestina Calcio - Vis Pesaro
21:30S.S. Matera Calcio - Rieti
21:30Pordenone Calcio S.S.D. - Alma Juventus Fano 1906
21:30Trapani Calcio - Reggina Calcio
21:45Stoke City - Swansea City
21:45FC Schalke 04 - F.C. Porto
21:52Biggleswade United - Barton Rovers F.C.
22:30Roberto Cid - Kaichi Uchida
23:00Bangoura/Pasha - Verbeek/Matsui
23:30Jovana Jaksic - Jennifer Elie
00:00Sebastian Eguez - Ignacio Carou
00:00Fermin Tenti - Juan Carlos Manuel Aguilar
00:00Alex Blumenberg - Agustin Ozcoidi
00:00Okuno/Simmonds - Pit/Stoica
00:00Mcadoo/Stewart - Broady/Podoroska
00:00Robinson/Rush - Hsu/Chang
01:00W Connection F.C. - San Juan Jabloteh F.C.
01:00Northeastern - Holy Cross Crusaders
01:00St. Ann's Rangers F.C. - Club Sando
01:00Atletico Pantoja - Moca
01:00Kelly/Lovett - Oosterbaan/Willams
01:00Meister/M. Redlicki - Cressy/Fruttero
01:15Atlético Clube Goianiense - Esporte Clube Juventude
01:15Destroyers - Royal Pari
01:30Matheus Pucinelli De Almeida - Agustin Eduardo Cuellar Lorberg
01:30Peter Bertran - Mathias Zukas
01:30Bianca Turati - Tara Moore
01:30Miller/Maltby - Babic/Carter
02:00AMVP Maringa - Ziober Maringá Vôlei
02:00Chinandega - Juventus FC Managua
02:00Botafogo - Vasco Da Gama
02:05Durham Bulls - Memphis Redbirds
02:05Pittsburgh Pirates - Kansas City Royals
02:05Philadelphia Phillies - New York Mets
02:05Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays
02:05New York Yankees - Boston Red Sox
02:10Detroit Tigers - Minnesota Twins
02:10Cleveland Indians - Chicago White Sox
02:10Miami Marlins - Washington Nationals
02:30Club Atlético Alvarado - Club Villa Mitre
02:35Atlanta Braves - St.Louis Cardinals
02:40Milwaukee Brewers - Cincinnati Reds
03:00Hamilton City - CSC Mississauga
03:00Defence Force FC - Central
03:00Police - Caledonia AIA
03:00Ignacio Monzon - Raul Garcia
03:00Aoran Wang - Matthew Dellavedova
03:00Calum Puttergill - Taiyo Yamanaka
03:00Dusty Boyer - Glen Dawes
03:00Jesse Delaney - Evan Hoyt
03:00Ken Cavrak - Masayoshi Ono
03:00Ryan James Storrie - Alexander Babanine
03:05Texas Rangers - Tampa Bay Rays
03:05Platense - Deportivo Morón
03:10Houston Astros - Seattle Mariners
03:15Capitol Montevidio - Union Atletica
03:15Lagomar - Larranaga
03:30Italiano - San-Lorenzo de Almagro
03:30Londrina Esporte Clube - Figueirense Futebol Clube
03:30Club Blooming - Sport Boys Warnes
03:30Nashville FC - Tampa Bay Rowdies
03:30KAN Oruro - Calero Potosi
03:45Atlético Tucumán - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:45Club Independiente Santa Fe - Millonarios Fútbol Club
04:00Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca
04:00Universidad Rafael Landívar - USAC
04:00Toros de Chiriqui - Universitarios
04:00ABC Santo Domingo - HR Portoviejo
04:00Triple E-Uda - Punto Rojo LR
04:00FC Barcelona Bàsquet - Guerreros del Neuman
04:30Alexandra Bozovic - Ramu Ueda
04:30Freya Christie - Astra Sharma
04:30Vivian Heisen - Seone Mendez
04:30Kyoka Okamura - Alison Bai
04:30Maddison Inglis - Mana Ayukawa
04:30Tammi Patterson - Sara Tomic
04:40Arizona Diamondbacks - Chicago Cubs
05:00Kichenok/Srebotnik - Chan/Yang
05:00Karolina Pliskova - Daria Gavrilova
05:00Meiqi Guo - Yi Tsen Cho
05:00Qianqian Zhao - Yuqi Sheng
05:00Si Qi Liu - Jiaxi Lu
05:05Oakland Athletics - Los Angeles Angels
05:10Los Angeles Dodgers - Colorado Rockies
05:10San Diego Padres - San Francisco Giants
05:30Laminas Coloso - Club Force
05:35Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey
06:00Izumrud Berdsk - Altay Barnaul
06:00Kirsten Flipkens - Evgeniya Rodina
06:00Maria Sakkari - Margarita Gasparyan
06:00Jodie Anna Burrage - Eri Hozumi
06:00Ivana Popovic - Abbie Myers
06:00Irina Ramialison - Zhang Ling
06:00Olivia Rogowska - Marianna Zakarlyuk
06:00Destanee Aiava - Isabella Bozicevic
06:00Lisa Mays - Kimberly Birrell
06:30Aoyama/Duan - Dabrowski/Xu
06:30Hua-Chen Lee - Hongding Dong
06:30Meiting Liu - Dan Ni Wang
06:30Sowjanya Bavisetti - Ai Kamiyoshihara
06:30Ziyi Yang - Jiaying He
07:00Yasutaka Uchiyama - Blaz Kavcic
07:00Lawson/Lee - Ratiwatana/Ratiwatana
07:00Babanine/Kaldawi - Cavrak/Sweeny
07:00Grills/Puttergill - Barclay/Ma
07:00Klein/Puodziunas - Addison/Vuradin
07:00Wang/Okamura - Boyer/Hoyt
07:00Viktoriia Kalinina - Dariya Detkovskaya
07:00Mikhail Fufygin - Bart Van Den Berg
07:00Ayap Sagadat - Vladimir Ivanov
07:00Anastasia Zakharova - Daria Lodikova
07:00Vlada Koval - Anna Hertel
07:00Maryna Chernyshova - Zhibek Kulambayeva
07:00Oleksandra Oliynykova - Yekaterina Dmitricnehko
07:30Suudi Arabistan - Moğolistan
07:30Kiki Bertens - Luksika Kumkhum
07:30Caroline Garcia - Anastasia Pavlyuchenkova
07:30Ajla Tomljanovic - Tamara Zidansek
07:45Lokomotiv Novosibirsk - Cristall Krasnoyarsk
08:00Kobori/Shimizu - Kato/Ninomiya
08:00Christian/Santamaria - Veselinovic/Gumulya
08:00Yulia Putintseva - Sabine Lisicki
08:00Jennifer Brady - Kateryna Kozlova
08:00Easwaramurthi/Kong - Cho/Cho
08:00Bavisetti/Wang - Zhu/Tsang
08:00Zhao/Lu - Liu/Yang
08:00Guan/Liu - Lee/Sheng
08:30Prajnesh Gunneswaran - Jurij Rodionov
08:30Francesco Bessire - Denis Klok
08:30Go Soeda - Yuichi Sugita
09:00UE Red Warriors - Adamson Soaring Falcons
09:00Jelena Ostapenko - Lara Arruabarrena Vecino
09:00Garbine Muguruza - Alison Riske
09:00Stefanie Voegele - Su-Wei Hsieh
09:00Aleksandra Pitak - Daria Kudashova
09:00Adamczak/Moore - Zhu/Xun
09:30Fakel Novosibirsk - Zenit Barnaul
09:30PS Mojokerto Putra - Blitar United
09:30Nara/Ozaki - Bencic/Pavlyuchenkova
09:30Guo/Thombare - Khan/Zhang
09:30Saisai Zheng - Fiona Ferro
10:00Sanest Khanh Hoa - Trang An Ninh Binh
10:00Zhejiang Lions - Yulon Luxgen Dinos
10:00Ng/Zheng - Jiang/Tang
10:00Maximilian Neuchrist - Ramkumar Ramanathan
10:00Mikalai Haliak - Flemming Peters
10:00Tsung-Hua Yang - Brayden Schnur
10:05Gabriela Talaba - Irina Fetecau
10:05Katarzyna Piter - Irene Burillo Escorihuela
10:05Jaqueline Adina Cristian - Ioana Gaspar-Ivan
10:30Rus/Stojanovic - Jurak/Jakupovic
10:30Begu/Olaru - Geuer/Cako
10:30Kirill Kivattsev - Tomas Liska
10:30Klim Ivanov - Riccardo Bonadio
10:30Pavel Nejedly - Jordi Walder
10:30Csilla Argyelan - Cagla Teoman
10:30Rebecca Ehn - Anastasia Poplavskaya
10:30Sonashe Bhatnagar - Cemre Anil
10:30Lucia De Santa Ana - Maria Vittoria Viviani
10:30Brescia/Heisen - Okamura/Tjandramulia
10:30Bains/Xu - Parnaby/Smith
10:30Anane/Kimmelmann - Routliffe/Sharma
10:30Bai/Bhosale - Ayukawa/Ueda
11:00April 25 - Altyn Asyr FK
11:00Kaya F.C. - JP Voltes FC
11:00De La Salle Green Archers - NU Bulldogs
11:00Myrtille Georges - Ysaline Bonaventure
11:00Anas Fattar - Filip Duda
11:00Gregorio Cordonnier - Petr Hajek
11:00Simone Roncalli - Anze Arh
11:00Blanca Puig Caballero - Costanza Traversi
11:00Charlotte Roemer - Annick Melgers
11:00Elina Vikhryanova - Natasha Piludu
11:00Vera Lapko - Deniz Khazaniuk
11:00Paulenka/Chernyshova - Koval/Stamat
11:00Verena Meliss - Miriam Kolodziejova
11:00Alena Fomina - Tena Lukas
11:00Victoria Bosio - Yuliya Hatouka
11:00Tashbulatov/Fomin - Bondarevskiy/Minin
11:05Ludmilla Samsonova - Harmony Tan
11:15Dinamo Novosibirsk - Torpedo Krasnoyarsk
21:45Liverpool - Paris Saint-Germain F.C.
21:45AS Monaco FC - Atletico Madrid
21:45Club Brugge K.V. - Borussia Dortmund
21:45Red Star Belgrade - S.S.C. Napoli
21:45Galatasaray S.K. - Lokomotiv Moskova
22:00Younès Belhanda - Manuel Fernandes
22:00Galatasaray - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Galatasaray - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 1)
22:00Liverpool - PSG (beIN SPORTS HD 2)
22:00Schalke 04 - Porto (beIN SPORTS HD 3)
22:00Monaco - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 4)
22:00Kızılyıldız - Napoli (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Club Brugge - B. Dortmund (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00AS Monaco FC - Antoine Griezmann
22:00Radamel Falcao - Diego Costa
22:00Eren Derdiyok - Jefferson Farfán
22:00Mohamed Salah - Neymar
22:00Sadio Mané - Kylian Mbappe
21:30Deportivo Laferrere - Deportivo Merlo
21:30San Martín de Burzaco - Club El Porvenir
21:30US Triestina Calcio - Vis Pesaro
21:30S.S. Matera Calcio - Rieti
21:30Pordenone Calcio S.S.D. - Alma Juventus Fano 1906
21:30Trapani Calcio - Reggina Calcio
21:45Stoke City - Swansea City
21:45FC Schalke 04 - F.C. Porto
21:52Biggleswade United - Barton Rovers F.C.
01:00W Connection F.C. - San Juan Jabloteh F.C.
01:00Northeastern - Holy Cross Crusaders
01:00St. Ann's Rangers F.C. - Club Sando
01:00Atletico Pantoja - Moca
01:15Atlético Clube Goianiense - Esporte Clube Juventude
01:15Destroyers - Royal Pari
02:00Chinandega - Juventus FC Managua
02:30Club Atlético Alvarado - Club Villa Mitre
03:00Hamilton City - CSC Mississauga
03:00Defence Force FC - Central
03:00Police - Caledonia AIA
03:05Platense - Deportivo Morón
03:30Londrina Esporte Clube - Figueirense Futebol Clube
03:30Club Blooming - Sport Boys Warnes
03:30Nashville FC - Tampa Bay Rowdies
03:45Atlético Tucumán - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:45Club Independiente Santa Fe - Millonarios Fútbol Club
09:30PS Mojokerto Putra - Blitar United
11:00April 25 - Altyn Asyr FK
11:00Kaya F.C. - JP Voltes FC
22:30Roberto Cid - Kaichi Uchida
23:00Bangoura/Pasha - Verbeek/Matsui
23:30Jovana Jaksic - Jennifer Elie
00:00Sebastian Eguez - Ignacio Carou
00:00Fermin Tenti - Juan Carlos Manuel Aguilar
00:00Alex Blumenberg - Agustin Ozcoidi
00:00Okuno/Simmonds - Pit/Stoica
00:00Mcadoo/Stewart - Broady/Podoroska
00:00Robinson/Rush - Hsu/Chang
01:00Kelly/Lovett - Oosterbaan/Willams
01:00Meister/M. Redlicki - Cressy/Fruttero
01:30Matheus Pucinelli De Almeida - Agustin Eduardo Cuellar Lorberg
01:30Peter Bertran - Mathias Zukas
01:30Bianca Turati - Tara Moore
01:30Miller/Maltby - Babic/Carter
03:00Ignacio Monzon - Raul Garcia
03:00Aoran Wang - Matthew Dellavedova
03:00Calum Puttergill - Taiyo Yamanaka
03:00Dusty Boyer - Glen Dawes
03:00Jesse Delaney - Evan Hoyt
03:00Ken Cavrak - Masayoshi Ono
03:00Ryan James Storrie - Alexander Babanine
04:30Alexandra Bozovic - Ramu Ueda
04:30Freya Christie - Astra Sharma
04:30Vivian Heisen - Seone Mendez
04:30Kyoka Okamura - Alison Bai
04:30Maddison Inglis - Mana Ayukawa
04:30Tammi Patterson - Sara Tomic
05:00Kichenok/Srebotnik - Chan/Yang
05:00Karolina Pliskova - Daria Gavrilova
05:00Meiqi Guo - Yi Tsen Cho
05:00Qianqian Zhao - Yuqi Sheng
05:00Si Qi Liu - Jiaxi Lu
06:00Kirsten Flipkens - Evgeniya Rodina
06:00Maria Sakkari - Margarita Gasparyan
06:00Jodie Anna Burrage - Eri Hozumi
06:00Ivana Popovic - Abbie Myers
06:00Irina Ramialison - Zhang Ling
06:00Olivia Rogowska - Marianna Zakarlyuk
06:00Destanee Aiava - Isabella Bozicevic
06:00Lisa Mays - Kimberly Birrell
06:30Aoyama/Duan - Dabrowski/Xu
06:30Hua-Chen Lee - Hongding Dong
06:30Meiting Liu - Dan Ni Wang
06:30Sowjanya Bavisetti - Ai Kamiyoshihara
06:30Ziyi Yang - Jiaying He
07:00Yasutaka Uchiyama - Blaz Kavcic
07:00Lawson/Lee - Ratiwatana/Ratiwatana
07:00Babanine/Kaldawi - Cavrak/Sweeny
07:00Grills/Puttergill - Barclay/Ma
07:00Klein/Puodziunas - Addison/Vuradin
07:00Wang/Okamura - Boyer/Hoyt
07:00Viktoriia Kalinina - Dariya Detkovskaya
07:00Mikhail Fufygin - Bart Van Den Berg
07:00Ayap Sagadat - Vladimir Ivanov
07:00Anastasia Zakharova - Daria Lodikova
07:00Vlada Koval - Anna Hertel
07:00Maryna Chernyshova - Zhibek Kulambayeva
07:00Oleksandra Oliynykova - Yekaterina Dmitricnehko
07:30Kiki Bertens - Luksika Kumkhum
07:30Caroline Garcia - Anastasia Pavlyuchenkova
07:30Ajla Tomljanovic - Tamara Zidansek
08:00Kobori/Shimizu - Kato/Ninomiya
08:00Christian/Santamaria - Veselinovic/Gumulya
08:00Yulia Putintseva - Sabine Lisicki
08:00Jennifer Brady - Kateryna Kozlova
08:00Easwaramurthi/Kong - Cho/Cho
08:00Bavisetti/Wang - Zhu/Tsang
08:00Zhao/Lu - Liu/Yang
08:00Guan/Liu - Lee/Sheng
08:30Prajnesh Gunneswaran - Jurij Rodionov
08:30Francesco Bessire - Denis Klok
08:30Go Soeda - Yuichi Sugita
09:00Jelena Ostapenko - Lara Arruabarrena Vecino
09:00Garbine Muguruza - Alison Riske
09:00Stefanie Voegele - Su-Wei Hsieh
09:00Aleksandra Pitak - Daria Kudashova
09:00Adamczak/Moore - Zhu/Xun
09:30Nara/Ozaki - Bencic/Pavlyuchenkova
09:30Guo/Thombare - Khan/Zhang
09:30Saisai Zheng - Fiona Ferro
10:00Ng/Zheng - Jiang/Tang
10:00Maximilian Neuchrist - Ramkumar Ramanathan
10:00Mikalai Haliak - Flemming Peters
10:00Tsung-Hua Yang - Brayden Schnur
10:05Gabriela Talaba - Irina Fetecau
10:05Katarzyna Piter - Irene Burillo Escorihuela
10:05Jaqueline Adina Cristian - Ioana Gaspar-Ivan
10:30Rus/Stojanovic - Jurak/Jakupovic
10:30Begu/Olaru - Geuer/Cako
10:30Kirill Kivattsev - Tomas Liska
10:30Klim Ivanov - Riccardo Bonadio
10:30Pavel Nejedly - Jordi Walder
10:30Csilla Argyelan - Cagla Teoman
10:30Rebecca Ehn - Anastasia Poplavskaya
10:30Sonashe Bhatnagar - Cemre Anil
10:30Lucia De Santa Ana - Maria Vittoria Viviani
10:30Brescia/Heisen - Okamura/Tjandramulia
10:30Bains/Xu - Parnaby/Smith
10:30Anane/Kimmelmann - Routliffe/Sharma
10:30Bai/Bhosale - Ayukawa/Ueda
11:00Myrtille Georges - Ysaline Bonaventure
11:00Anas Fattar - Filip Duda
11:00Gregorio Cordonnier - Petr Hajek
11:00Simone Roncalli - Anze Arh
11:00Blanca Puig Caballero - Costanza Traversi
11:00Charlotte Roemer - Annick Melgers
11:00Elina Vikhryanova - Natasha Piludu
11:00Vera Lapko - Deniz Khazaniuk
11:00Paulenka/Chernyshova - Koval/Stamat
11:00Verena Meliss - Miriam Kolodziejova
11:00Alena Fomina - Tena Lukas
11:00Victoria Bosio - Yuliya Hatouka
11:00Tashbulatov/Fomin - Bondarevskiy/Minin
11:05Ludmilla Samsonova - Harmony Tan
cosmobet üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle