14:50Morat, Adri - Kopanyi, Tom
15:30Sklensky, M - Romeu, Garci
16:56Munar, Jaum - Ruud, Casper
17:03Leshem, Eda - Vukic, Aleks
17:32Parmentier, - Dulgheru, Al
17:39Bonaventure - Zanevska, Ma
17:40Kriston, Da - Vyborny, Ric
18:01Arsenal Tul - FC Utrecht
18:04Kudla, Deni - Bemelmans, R
18:06Bachinger, - Aragone, JC
18:20Sklensky, M - Kopanyi, Tom
18:23Perrin, C/P - Lemoine, Q/W
18:35Gimeno-Trav - Balzerani, R
18:35Garanganga, - Rodriguez-Pa
19:00Soderland, - Romeu, Garci
19:03FC Copenhag - AC Horsens
19:20Young, Dona - Pospisil, Va
19:30Kamke, Tobi - Berlocq, Car
19:30Klahn, Brad - Mousley, Bra
19:40Huzjak, Jos - Vyborny, Ric
19:40Smith, John - Estrella Bur
20:00IF Elfsborg - Hammarby IF
20:00Giustino, L - Ojeda Lara,
20:20Morat, Adri - Kriston, Dan
20:25Grigelis, L - Napolitano,
20:30Ruse, Elena - Hercog, Polo
20:40Fratangelo, - Smyczek, Tim
20:45Dinamo Bres - Shakhtyor So
21:00Kopanyi, To - Romeu, Garci
21:00Bega, Aless - Tomic, Berna
21:15Randers FC - Brøndby IF
21:35Ward, Alexa - Zhe Li
21:40Morat, Adri - Huzjak, Josi
22:00Bellucci, T - Galan, Danie
22:20Soderland, - Vyborny, Ric
23:00Sklensky, M - Kriston, Dan
23:00Galarneau, - King, Darian
01:00Peliwo, Fil - Escobedo, Er
13:00Griekspoor, - Ignatik, Ula
14:00Rain or Shi - Barangay Gin
19:00HJK - Víkingur Gøt
20:00Apoel Nicos - S?duva Marij
21:30Red Star Be - Spartaks J?r
01:30Caracas FC - Sport Huanca
03:45Lanús - Junior Barra
13:00Júbilo Iwat - Kashima Antl
13:00Kashiwa Rey - FC Tokyo
13:00V-Varen Nag - Vissel Kobe
13:00Vegalta Sen - Yokohama F M
13:00Shonan Bell - Sagan Tosu
13:00Sanfrecce H - Gamba Osaka
13:00Consadole S - Kawasaki Fro
13:00Shimizu S-P - Cerezo Osaka
13:00Jeonbuk Mot - Jeju United
13:30Urawa Red D - Nagoya Gramp
13:30Daegu - Pohang Steel
13:30Sangju Sang - Gyeongnam
13:30FC Seoul - Jeonnam Drag
13:30Suwon Bluew - Incheon Unit
14:00Gangwon - Ulsan Hyunda
19:00?eljezni?ar - JK Narva Tra
20:00Qaraba? - Olimpija Lju
20:00Zrinjski Mo - FC Spartak T
03:00Minnesota U - New England
03:45Deportivo C - Club Bolívar
18:00Gandzasar K - Lech Pozna?
20:00?algiris Vi - KI Klaksvik
20:00Apollon Lim - Stumbras FC
20:00Dinamo Tbil - Dunajska Str
20:45Beitar Jeru - Chikhura Sac
21:15FK Sarajevo - FC Banants
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle
canlı maç izlemaç izlelig tv izlebein sport izle