16:30Al Dhafra Club - Al Ittihad Kalba
17:00Al-Ahli Sports Club Amman - Al Ramtha
17:00Dziugas Telsiai - FK Dainava Alytus
17:00КНК Fužinar - NK Nafta Lendava
17:00PBC Lokomotiv Kuban - Beşiktaş
17:00Dinamo Magnitogorsk - OKK Beograd
17:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
17:15FC Etar 1924 Veliko Tarnovo - PFC Beroe Stara Zagora
17:15FC Velké Meziříčí - Odra Petrkovice
17:15FC Volgar Astrakhan - Angusht Nazran FK
17:15SK Hanácká Slavia Kroměříž - Viktoria Otrokovice
18:00FC Krasnodar III - Chaika
18:00BC UNICS - Galatasaray Medical Park
18:15HJK - RoPS
18:15Ylena In-Albon - Federica Bilardo
18:15CS Sanatatea Servicii Publice Cluj - FC Csikszereda Miercurea Ciuc
18:30FC Dnepr Smolensk - Tekstilshik-M Ivanovo
18:30FC Salyut Belgorod - FC Khimik Novomoskovsk
18:30Maccabi Tel Aviv - Fenerbahçe Ülker
17:45Al-Ahli - Al-Sailiya SC
17:45ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - FC Voluntari
18:00Skikda - Kouba
18:30Gerlakh/Rueffer - Chiesa/Pieri
18:45Dominic Thiem - Daniil Medvedev
19:00Tomaszow Mazowiecki - VC Siedlce
19:00Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
19:00FC Fastav Zlín - Banik Ostrava
19:00NK Slaven Belupo - NK Rudeš
19:00Altınordu - Adana Demirspor
19:00Osmanlı Spor - Denizlispor
19:00Étoile du Sahel - Espérance de Tunis
19:00TSV 1860 Rosenheim - FC Bayern Munich II
19:00FK Čukarički - FK Spartak Zlatibor Voda
19:00FC Vysočina Jihlava - FC Graffin Vlašim
19:001. SC Znojmo - FK Ústí nad Labem
19:00FC Dnepr Mogilev - FC Smolevichi
19:00JS Kabylie - CR Belouizdad
19:00CS Constantine - Paradou AC
19:00El-Entag El-Harby - Misr El-Makasa
19:00ES Mostaganem - ASM Oran
19:00Al-Wathba SC - Al-Majd Damascus
19:00Hutteen SC - Al-Taliya
19:00Pietà Hotspurs F.C. - Senglea Athletic F.C.
19:00Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków
19:00JSM Béjaïa - Biskra
19:00Tecnico Universitario II - Universidad Católica del Ecuador II
19:00HNK Šibenik - NK Solin
19:00Helsingin Palloseura - HIFK-3
19:00Syayaksyarven Loyske - Nokian Palloseura
19:00Ayia Napa F.C. - ASIL Lysi
19:00Ethnikos Achna - FC Omonia Aradippou
19:00Xion Dukes Klosterneuburg - Chin Min Dragons UBC St. Polten
19:00OpenjobMetis Varese - Basket Zielona Góra
19:00Türk Telekom B.K. - Promitheas Patras
19:00CSU Sibiu - CSO Voluntari
19:00KK Cedevita - KK Zadar
19:00Mikael Torpegaard - Thai-Son Kwiatkowski
19:00Kei Nishikori - Nikoloz Basilashvili
19:15Al-Wahda S.C.C. - Al Wasl FC
19:15Fujairah SC - Ajman Club
19:15FC Kontu Itä-Helsinki - VJS Vantaa
19:15Zenit Saint-Petersburg - Afyon Belediye
19:15Virtus Granarolo Bologna - Aquila Basket Trento
19:20Kathinka Von Deichmann - Katarina Zavatska
19:30VK KDS Šport Košice - Trenčín
19:30FC Ingolstadt 04 - FC St. Pauli
19:30SV Sandhausen - 1. FC Köln
19:30SSV Ulm 1846 - VfB Stuttgart II
19:30Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Al-Wehdat SC
19:30SV Seligenporten - TSV Neumarkt am Wallersee
19:30Würzburger Kickers II - Abtswind
19:30BK Levicki Patrioti - KK Helios Domžale
19:30Biofarm Poznan - Astoria Bydgoszcz
19:30Anadolu Efes S.K. - Banvit B.K.
19:45CA Bordj Bou Arréridj - MO Béjaïa
19:45HJK Laajasalo - PuiU
19:45Ravenna - Bergamo
20:00P.A.O.K. Thessaloniki V.C. - NIS Vojvodina
20:00IF Bromharitaojkarna - GIF Sundsvall
20:00Vejle Boldklub - Esbjerg fB
20:00SC Preußen Münster - FC Energie Cottbus
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - FK Sūduva Marijampolė
20:00Hessen Dreieich - FC Astoria Walldorf
20:00FSV Optik Rathenow - VfB Auerbach
20:00Hamburger SV II - SV Drochtersen/Assel
20:00Bursaspor - İstanbul BFK
20:00BB Erzurumspor - MKE Ankaragücü
20:00FC Augsburg II - FC Pipinsried
20:00SV Heimstetten - SV Wacker Burghausen
20:00PFC Levski Sofia - FC Vitosha Bistritsa
20:00SV Allerheiligen - Wolfsberger AC II
20:00FC Gleisdorf 09 - SV Lendorf
20:00SC Kalsdorf - Bad Gleichenberg
20:00UVB Vöcklamarkt - ATSV Stadl-Paura
20:00ESV Wels - Deutschlandsberger SC
20:00SC-ESV Parndorf 1919 - Mauerwerk
20:00VST Völkermarkt - SK Sturm Graz II
20:00SK Bischofshofen - SC Schwaz
20:00SV Seekirchen 1945 - FC Kitzbuhel
20:00St. Johann im Pongau - FC Pinzgau Saalfelden
20:00FBK Balkan - Eslovs BK
20:00Skoftebyns IF - Vänersborgs IF
20:00FSV 08 Bissingen - Spielberg
20:001. FC Sonthofen - TSV Kottern-St. Mang
20:00SG Union Sandersdorf - TV Askania Bernburg
20:00Valletta F.C. - Qormi F.C.
20:00Kvarnsvedens IK - Årsunda IF
20:00Stuttgarter Kickers - 1. CfR Pforzheim
20:00Skive IK - Aarhus Fremad
20:00Tidaholms GoIF - IFK Falköping FF
20:00FC Barcelona Bàsquet - Laboral Kutxa
20:00Sokol Pisek Srsni - Sokol Prazsky
20:00Slavoj Litomrrice - USK II Praha
20:00Olomouc UP - Pardubice II
20:00Sokol Vysehrad - Kosire
20:00S.L. Benfica - Club Melilla Baloncesto
20:00Donskoy/Khachanov - Mirnyi/Oswald
20:00Alessandro-Damiano Ventre - Henry Craig
20:00Brandon Nakashima - Martin Redlicki
20:00Quiroz/Escobar - Verbeek/Matsui
20:00Babic/Carter - Broady/Podoroska
20:04Andrey Svetlakov - Wetterbygden Stars
20:05Al Kharaitiyat SC - Umm Salal SC
20:10SK Vorwärts Steyr - WSG Swarovski Wattens
20:10SKU Amstetten - SV Horn
20:10SV Ried - FK Avusturya Wien II
20:10Kapfenberger SV - Blau-Weiß Linz
20:10SK Avusturya Klagenfurt - SC Wiener Neustadt
20:10FC Wacker Innsbruck II - FAC Team für Wien
20:15Pogon Prudnik - Śląsk Wrocław
20:20Ruch Chorzow - Gryf Wejherowo
20:30İspanya - Hollanda
20:30FC Memmingen - VfB Eichstätt
20:30Bonner SC - SC Wiedenbrück 2000
20:30Fortuna Düsseldorf II - Rot-Weiß Oberhausen
20:30TV Herkenrath - Borussia Mönchengladbach II
20:301 FC Cologne II - Alemannia Aachen
20:30Rot-Weiss Essen - SV Straelen
20:30SC Mannsdorf - SV Leobendorf
20:30SV Schwechat - FCM Traiskirchen
20:30ASK Ebreichsdorf - Wiener Sport-Club
20:30SV Grödig - SV Wörgl
20:30FC Langenrohr - Kremser SC
20:30Al-Khartoum - Merreikh El-Fasher
20:30Anderlecht II - Cercle Brugge II
20:30SC Victoria Hamburg - SV Curslack-Neuengamme
20:30Adolfsbergs IK - FK Bosna 92 Örebro
20:30Polpharma Starogard Gdański - Legia Warszawa
20:30Rostock Seawolves - TBB Trier
20:30Olympiacos SFP Pireus - Hapoel Jerusalem B.C.
20:30Yannick Maden - Matthias Bachinger
20:35Al-Ahli SC - Al Hazm Rass
20:40Bulgaristan - İran
20:40Polonya - Arjantin
20:45Araberri Basket Club - Bilbao Basket
21:00Santiago de Küba - Holguín
21:00Artemisa - Matanzas
21:00Isla de la Juventud - Camagüey
21:00Mayabeque - Sancti Spíritus
21:00Cienfuegos - Guantánamo
21:00Pinar del Rio - Villa Clara
21:00Heracles Almelo - De Graafschap
21:00Jeanne d'Arc de Drancy - Marignane Gignac
21:00US Quevilly - USL Dunkerque
21:00US Concarneau - Villefranche
21:00Stade Lavallois - Entente Sannois Saint-Gratien
21:00AS Lyon-Duchère - SO Cholet
21:00Rodez Aveyron Football - Le Mans FC
21:00turlar FC - Pau
21:00CSM Studențesc Iași - FC Dinamo București
21:00Gazélec Ajaccio - AS Nancy
21:00LB Châteauroux - AS Béziers
21:00Le Havre AC - Troyes AC
21:00FC Sochaux-Montbéliard - US Orléans
21:00FC Den Bosch - Almere City FC
21:00Go Ahead Eagles - AFC Ajax II
21:00Helmond Sport - N.E.C.
21:00PSV Eindhoven II - FC Volendam
21:00FC Utrecht II - SC Cambuur
21:00MVV Maastricht - FC Dordrecht
21:00FC Oss - Sparta Rotterdam
21:00RKC Waalwijk - AZ Alkmaar II
21:00Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven
21:00SC Telstar - FC Twente
21:00Valenciennes AFC - FC Red Star Saint-Ouen
21:00Grenoble Foot 38 - Stade Brestois 29
21:00FC Lorient - Clermont Foot
21:00AJ Auxerre - AC Ajaccio
21:00FC Lausanne-Sport - FC Aarau
21:00Bidvest Wits F.C. - Polokwane City F.C.
21:00Wegberg-Beeck - FC Hürth
21:00SC Westfalia Herne - TuS Erndtebrück
21:00FC Süderelbe - SC Concordia von 1907
21:00MC El Eulma - WA Tlemcen
21:00Union Comercio II - Alianza Lima II
21:00BCM Gravelines - JSF Nanterre
21:00GBA Sparta Praha - BK Lokomotiva Plzen
21:00OKK Spars Sarajevo - Graz UBSC
21:00PBC CSKA Moskova - FC Bayern Munich
21:00Grigor Dimitrov - Frances Tiafoe
21:00Paul/Polansky - Galloway/Lock
21:04Jämtland Basket - Umea BSKT
21:05CD UAI Urquiza - Club Atlético Atlanta
21:15Cork City F.C. - Dundalk F.C.
21:15Balzan F.C. - Mosta F.C.
21:15Gudja United F.C. - Zebbug Rangers F.C.
21:30Belçika - Slovenya
21:30VfB Stuttgart - Fortuna Düsseldorf
21:30U.S. Sassuolo Calcio - Empoli F.C.
21:30S.V. Zulte Waregem - K.V. Kortrijk
21:30Arka Gdynia - Lech Poznań
21:30A.F.C. Tubize - Royale Union Saint-Gilloise
21:30CA San Miguel - Club Almirante Brown
21:30Rende - U.S. Catanzaro 1929
21:30Conwy Borough F.C. - Rhyl F.C.
21:30Holywell Town F.C. - Denbigh Town F.C.
21:30Asociación Deportiva Berazategui - Club Leandro N. Alem
21:30Club Defensores de Cambaceres - Deportivo Merlo
21:30Club Atlético Ituzaingó - Cañuelas Fútbol Club
21:30FC Al Nejmeh - Al-Ansar Beirut
21:30Portlaoise - Kilnamanagh
21:30San Juan - CD Corellano
21:30JDA Dijon Bourgogne - Champagne Chalons-Reims Basket
21:30London Lions - Glasgow Rocks
21:30Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix
21:30Sheffield Sharks - Manchester Giants
21:30Worcester Wolves - Plymouth Raiders
21:30KK Crvena zvezda - Olimpia
21:30Reyer Venezia Mestre - Guerino Vanoli Basket
21:30Maxime Cressy - Michael Zhu
21:30Emilio Nava - Alan Kohen
21:45AS Monaco FC - FC Nîmes Olympique
21:45Bray Wanderers A.F.C. - Limerick F.C.
21:45Waterford United F.C. - Sligo Rovers F.C.
21:45Wigan Athletic - Bristol City
21:45Newry City АFC - Warrenpoint Town F.C.
21:45The New Saints F.C. - Bala Town F.C.
21:45Malahide United - Killester Donnycarney
21:45Taff's Well A.F.C. - Cwmamman United
22:00SD Huesca - Real Sociedad
22:00Benevento Calcio - U.S. Salernitana 1919
22:00Wexford Gençlers - Athlone Town F.C.
22:00Wydad Casablanca - ES Sétif
22:00Inverurie Loco Works - Fraserburgh
22:00Delfin II - Emelec II
22:00Swords Celtic - Firhouse Clover
22:00Fortitudo Pallacanestro Bologna - Lighthouse Trapani
22:15İtalya - Finlandiya
22:15Società Polisportiva Tre Fiori - A.C. Juvenes/Dogana
22:30Boavista Porto FC - G.D. Chaves
22:30Obradoiro CAB - Real Madrid Baloncesto
22:30Kyle Edmund - Jack Sock
23:00Buzanada - Club Deportivo Santa Úrsula
23:00Panaderia Pulido - UD San Fernando
23:00Union Viera CF - FC Villa Santa Brigida
23:10Chicago White Sox - Chicago Cubs
23:10Home (Runs) - Away (Runs)
23:30Unión Comercio - Alianza Lima
00:00Deportivo Nuevo Chimalhuacan - Club Canoneros Marina
00:45Club General Díaz - Club Sol de América
01:00San Lorenzo - Club Atlético Patronato
01:00St. Ann's Rangers F.C. - San Juan Jabloteh F.C.
01:15Goiás Esporte Clube - Associação Atlética Ponte Preta
01:30Paschoalotto Bauru - Club Athletico Paulistano
01:30E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Liga Sorocabana
02:00Corinthians Guarulhos - Itapetininga
02:00Climed-Atibaia - VC São José dos Campos
02:00Ribeirao - SESI
02:00Santo Andre - Renata Campinas
02:00Deportes Temuco - CD Huachipato
02:00Atlético Bucaramanga - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
02:00Serbian White Eagles FC - SC Waterloo Region
02:00Atlanta United II - North Carolina
02:00Estudiantes Tecos - Monarcas Morelia II
02:00Milerock - Den Amstel
02:00Maryland Terrapins - Wisconsin
02:05Pittsburgh Pirates - Milwaukee Brewers
02:05Washington Nationals - New York Mets
02:05New York Yankees - Baltimore Orioles
02:07Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays
02:10Detroit Tigers - Kansas City Royals
02:10Miami Marlins - Cincinnati Reds
02:10Cleveland Indians - Boston Red Sox
02:15Industriales - Las Tunas
02:15Ciego de Avila - Granma
02:15Capitol Montevidio - Lagomar
02:30CRB Maceio - Coritiba Foot Ball Club
02:30EC Sao Bento SP - Boa Esporte Clube
02:30Matias Franco Descotte - Fermin Tenti
02:30Johnson/Johnson - Meister/M. Redlicki
02:35Atlanta Braves - Philadelphia Phillies
02:50Sportivo Luqueño - Club Guaraní
03:00Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca
03:00Monarcas Morelia - Club Universidad Nacional
03:00Club Atlético Colón - Godoy Cruz Antonio Tomba
03:00UA Estado de México - Club Celaya
03:00Police - Central
03:00Clemson Tigers - Wake Forest
03:00Vaqueros de Bayamón - Capitanes de Arecibo
03:00Diego Sebastian Schwartzman - David Goffin
03:05Texas Rangers - Seattle Mariners
03:05Instituto Atlético Central Córdoba - Defensores de Belgrano
03:10Houston Astros - Los Angeles Angels
03:15St.Louis Cardinals - San Francisco Giants
03:15Club Deportivo El Nacional - Club Social y Deportivo Macará
03:30Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey
03:30Fortaleza Esporte Clube - Villa Nova AC
03:30Real Mississauga - CSC Mississauga
03:30UA de Chihuahua - Atletico Reynosa
03:30Liga Deportiva Universitaria de Loja - America de Quito
04:00Atlante F.C. - Tampico Madero
04:00Sport Huancayo - Universidad Técnica de Cajamarca
04:00Boyacá Chicó F.C. - Patriotas
04:00LDU de Portoviejo - Mushuc Runa Sporting Club
04:00CD Centenario - Azuero
04:00San Martín - Atletico Nacional
04:00Fruta Conquerors - Western Tigers
04:00Guerreros del Neuman - Triple E-Uda
04:00Jacob Grills - Jayden Court
04:00Jeremy Beale - Brydan Klein
04:08Correcaminos UAT - Venados
04:30Djokovic/Federer - Anderson/Sock
04:40Arizona Diamondbacks - Colorado Rockies
05:00Puebla F.C. - Club América
05:00Nayarit Coras - C.D. Guadalajara II
05:00Independiente - Club Deportivo Plaza Amador
05:00Yiwendan Zhu - Xinlei Guan
05:00Eun Se Jang - Xinyi Chen
05:00Ya Yun Pai - Ai Kamiyoshihara
05:00Zihao Xia - Prajnesh Gunneswaran
05:00Soon-Woo Kwon - Malek Jaziri
05:00Bernard Tomic - Renta Tokuda
05:00Ruben Bemelmans - Rigele Te
05:00Jason Murray Kubler - Hiroki Moriya
05:00Egor Gerasimov - Ernests Gulbis
05:00Yusuke Takahashi - Felix Auger Aliassime
05:00Yecong He - Mohamed Safwat
05:00Tim Smyczek - Fajing Sun
05:00Ramkumar Ramanathan - Max Purcell
05:00Zhe Li - Filip Peliwo
05:05Oakland Athletics - Minnesota Twins
05:10Los Angeles Dodgers - San Diego Padres
05:30Astra Sharma - Kaylah Mcphee
06:00Cairns Taipans - Perth Wildcats
06:00Karolina Pliskova - Donna Vekić
06:00Hua-Chen Lee - Ziyi Yang
06:00Mónica Puig - Polona Hercog
06:00Yafan Wang - Lizette Cabrera
06:30Cimarrones de Sonora - Atlético San Luis
06:30Chloe Isabella Tsang - Jiayun Zhu
06:30Hongding Dong - Chihiro Takayama
06:30Yuping Wang - Yuxin Zhang
17:00PBC Lokomotiv Kuban - Beşiktaş
17:00Dinamo Magnitogorsk - OKK Beograd
18:00BC UNICS - Galatasaray Medical Park
18:30Maccabi Tel Aviv - Fenerbahçe Ülker
19:00Xion Dukes Klosterneuburg - Chin Min Dragons UBC St. Polten
19:00OpenjobMetis Varese - Basket Zielona Góra
19:00Türk Telekom B.K. - Promitheas Patras
19:00CSU Sibiu - CSO Voluntari
19:00KK Cedevita - KK Zadar
19:15Zenit Saint-Petersburg - Afyon Belediye
19:15Virtus Granarolo Bologna - Aquila Basket Trento
19:30BK Levicki Patrioti - KK Helios Domžale
19:30Biofarm Poznan - Astoria Bydgoszcz
19:30Anadolu Efes S.K. - Banvit B.K.
19:45Ravenna - Bergamo
20:00FC Barcelona Bàsquet - Laboral Kutxa
20:00Sokol Pisek Srsni - Sokol Prazsky
20:00Slavoj Litomrrice - USK II Praha
20:00Olomouc UP - Pardubice II
20:00Sokol Vysehrad - Kosire
20:00S.L. Benfica - Club Melilla Baloncesto
20:04Andrey Svetlakov - Wetterbygden Stars
20:15Pogon Prudnik - Śląsk Wrocław
20:30Polpharma Starogard Gdański - Legia Warszawa
20:30Rostock Seawolves - TBB Trier
20:30Olympiacos SFP Pireus - Hapoel Jerusalem B.C.
20:45Araberri Basket Club - Bilbao Basket
21:00BCM Gravelines - JSF Nanterre
21:00GBA Sparta Praha - BK Lokomotiva Plzen
21:00OKK Spars Sarajevo - Graz UBSC
21:00PBC CSKA Moskova - FC Bayern Munich
21:04Jämtland Basket - Umea BSKT
21:30JDA Dijon Bourgogne - Champagne Chalons-Reims Basket
21:30London Lions - Glasgow Rocks
21:30Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix
21:30Sheffield Sharks - Manchester Giants
21:30Worcester Wolves - Plymouth Raiders
21:30KK Crvena zvezda - Olimpia
21:30Reyer Venezia Mestre - Guerino Vanoli Basket
22:00Fortitudo Pallacanestro Bologna - Lighthouse Trapani
22:30Obradoiro CAB - Real Madrid Baloncesto
01:30Paschoalotto Bauru - Club Athletico Paulistano
01:30E.C. Pinheiros Sky Sao Paolo - Liga Sorocabana
02:15Capitol Montevidio - Lagomar
03:00Vaqueros de Bayamón - Capitanes de Arecibo
04:00Guerreros del Neuman - Triple E-Uda
06:00Cairns Taipans - Perth Wildcats
16:30Al Dhafra Club - Al Ittihad Kalba
17:00Al-Ahli Sports Club Amman - Al Ramtha
17:00Dziugas Telsiai - FK Dainava Alytus
17:00КНК Fužinar - NK Nafta Lendava
17:15FC Etar 1924 Veliko Tarnovo - PFC Beroe Stara Zagora
17:15FC Velké Meziříčí - Odra Petrkovice
17:15FC Volgar Astrakhan - Angusht Nazran FK
17:15SK Hanácká Slavia Kroměříž - Viktoria Otrokovice
18:00FC Krasnodar III - Chaika
18:15HJK - RoPS
18:15CS Sanatatea Servicii Publice Cluj - FC Csikszereda Miercurea Ciuc
18:30FC Dnepr Smolensk - Tekstilshik-M Ivanovo
18:30FC Salyut Belgorod - FC Khimik Novomoskovsk
17:45Al-Ahli - Al-Sailiya SC
17:45ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - FC Voluntari
18:00Skikda - Kouba
19:00Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
19:00FC Fastav Zlín - Banik Ostrava
19:00NK Slaven Belupo - NK Rudeš
19:00Altınordu - Adana Demirspor
19:00Osmanlı Spor - Denizlispor
19:00Étoile du Sahel - Espérance de Tunis
19:00TSV 1860 Rosenheim - FC Bayern Munich II
19:00FK Čukarički - FK Spartak Zlatibor Voda
19:00FC Vysočina Jihlava - FC Graffin Vlašim
19:001. SC Znojmo - FK Ústí nad Labem
19:00FC Dnepr Mogilev - FC Smolevichi
19:00JS Kabylie - CR Belouizdad
19:00CS Constantine - Paradou AC
19:00El-Entag El-Harby - Misr El-Makasa
19:00ES Mostaganem - ASM Oran
19:00Al-Wathba SC - Al-Majd Damascus
19:00Hutteen SC - Al-Taliya
19:00Pietà Hotspurs F.C. - Senglea Athletic F.C.
19:00Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków
19:00JSM Béjaïa - Biskra
19:00Tecnico Universitario II - Universidad Católica del Ecuador II
19:00HNK Šibenik - NK Solin
19:00Helsingin Palloseura - HIFK-3
19:00Syayaksyarven Loyske - Nokian Palloseura
19:00Ayia Napa F.C. - ASIL Lysi
19:00Ethnikos Achna - FC Omonia Aradippou
19:15Al-Wahda S.C.C. - Al Wasl FC
19:15Fujairah SC - Ajman Club
19:15FC Kontu Itä-Helsinki - VJS Vantaa
19:30FC Ingolstadt 04 - FC St. Pauli
19:30SV Sandhausen - 1. FC Köln
19:30SSV Ulm 1846 - VfB Stuttgart II
19:30Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Al-Wehdat SC
19:30SV Seligenporten - TSV Neumarkt am Wallersee
19:30Würzburger Kickers II - Abtswind
19:45CA Bordj Bou Arréridj - MO Béjaïa
19:45HJK Laajasalo - PuiU
20:00IF Bromharitaojkarna - GIF Sundsvall
20:00Vejle Boldklub - Esbjerg fB
20:00SC Preußen Münster - FC Energie Cottbus
20:00VMFD Zalgiris Vilnius - FK Sūduva Marijampolė
20:00Hessen Dreieich - FC Astoria Walldorf
20:00FSV Optik Rathenow - VfB Auerbach
20:00Hamburger SV II - SV Drochtersen/Assel
20:00Bursaspor - İstanbul BFK
20:00BB Erzurumspor - MKE Ankaragücü
20:00FC Augsburg II - FC Pipinsried
20:00SV Heimstetten - SV Wacker Burghausen
20:00PFC Levski Sofia - FC Vitosha Bistritsa
20:00SV Allerheiligen - Wolfsberger AC II
20:00FC Gleisdorf 09 - SV Lendorf
20:00SC Kalsdorf - Bad Gleichenberg
20:00UVB Vöcklamarkt - ATSV Stadl-Paura
20:00ESV Wels - Deutschlandsberger SC
20:00SC-ESV Parndorf 1919 - Mauerwerk
20:00VST Völkermarkt - SK Sturm Graz II
20:00SK Bischofshofen - SC Schwaz
20:00SV Seekirchen 1945 - FC Kitzbuhel
20:00St. Johann im Pongau - FC Pinzgau Saalfelden
20:00FBK Balkan - Eslovs BK
20:00Skoftebyns IF - Vänersborgs IF
20:00FSV 08 Bissingen - Spielberg
20:001. FC Sonthofen - TSV Kottern-St. Mang
20:00SG Union Sandersdorf - TV Askania Bernburg
20:00Valletta F.C. - Qormi F.C.
20:00Kvarnsvedens IK - Årsunda IF
20:00Stuttgarter Kickers - 1. CfR Pforzheim
20:00Skive IK - Aarhus Fremad
20:00Tidaholms GoIF - IFK Falköping FF
20:05Al Kharaitiyat SC - Umm Salal SC
20:10SK Vorwärts Steyr - WSG Swarovski Wattens
20:10SKU Amstetten - SV Horn
20:10SV Ried - FK Avusturya Wien II
20:10Kapfenberger SV - Blau-Weiß Linz
20:10SK Avusturya Klagenfurt - SC Wiener Neustadt
20:10FC Wacker Innsbruck II - FAC Team für Wien
20:20Ruch Chorzow - Gryf Wejherowo
20:30FC Memmingen - VfB Eichstätt
20:30Bonner SC - SC Wiedenbrück 2000
20:30Fortuna Düsseldorf II - Rot-Weiß Oberhausen
20:30TV Herkenrath - Borussia Mönchengladbach II
20:301 FC Cologne II - Alemannia Aachen
20:30Rot-Weiss Essen - SV Straelen
20:30SC Mannsdorf - SV Leobendorf
20:30SV Schwechat - FCM Traiskirchen
20:30ASK Ebreichsdorf - Wiener Sport-Club
20:30SV Grödig - SV Wörgl
20:30FC Langenrohr - Kremser SC
20:30Al-Khartoum - Merreikh El-Fasher
20:30Anderlecht II - Cercle Brugge II
20:30SC Victoria Hamburg - SV Curslack-Neuengamme
20:30Adolfsbergs IK - FK Bosna 92 Örebro
20:35Al-Ahli SC - Al Hazm Rass
21:00Heracles Almelo - De Graafschap
21:00Jeanne d'Arc de Drancy - Marignane Gignac
21:00US Quevilly - USL Dunkerque
21:00US Concarneau - Villefranche
21:00Stade Lavallois - Entente Sannois Saint-Gratien
21:00AS Lyon-Duchère - SO Cholet
21:00Rodez Aveyron Football - Le Mans FC
21:00turlar FC - Pau
21:00CSM Studențesc Iași - FC Dinamo București
21:00Gazélec Ajaccio - AS Nancy
21:00LB Châteauroux - AS Béziers
21:00Le Havre AC - Troyes AC
21:00FC Sochaux-Montbéliard - US Orléans
21:00FC Den Bosch - Almere City FC
21:00Go Ahead Eagles - AFC Ajax II
21:00Helmond Sport - N.E.C.
21:00PSV Eindhoven II - FC Volendam
21:00FC Utrecht II - SC Cambuur
21:00MVV Maastricht - FC Dordrecht
21:00FC Oss - Sparta Rotterdam
21:00RKC Waalwijk - AZ Alkmaar II
21:00Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven
21:00SC Telstar - FC Twente
21:00Valenciennes AFC - FC Red Star Saint-Ouen
21:00Grenoble Foot 38 - Stade Brestois 29
21:00FC Lorient - Clermont Foot
21:00AJ Auxerre - AC Ajaccio
21:00FC Lausanne-Sport - FC Aarau
21:00Bidvest Wits F.C. - Polokwane City F.C.
21:00Wegberg-Beeck - FC Hürth
21:00SC Westfalia Herne - TuS Erndtebrück
21:00FC Süderelbe - SC Concordia von 1907
21:00MC El Eulma - WA Tlemcen
21:00Union Comercio II - Alianza Lima II
21:05CD UAI Urquiza - Club Atlético Atlanta
21:15Cork City F.C. - Dundalk F.C.
21:15Balzan F.C. - Mosta F.C.
21:15Gudja United F.C. - Zebbug Rangers F.C.
21:30VfB Stuttgart - Fortuna Düsseldorf
21:30U.S. Sassuolo Calcio - Empoli F.C.
21:30S.V. Zulte Waregem - K.V. Kortrijk
21:30Arka Gdynia - Lech Poznań
21:30A.F.C. Tubize - Royale Union Saint-Gilloise
21:30CA San Miguel - Club Almirante Brown
21:30Rende - U.S. Catanzaro 1929
21:30Conwy Borough F.C. - Rhyl F.C.
21:30Holywell Town F.C. - Denbigh Town F.C.
21:30Asociación Deportiva Berazategui - Club Leandro N. Alem
21:30Club Defensores de Cambaceres - Deportivo Merlo
21:30Club Atlético Ituzaingó - Cañuelas Fútbol Club
21:30FC Al Nejmeh - Al-Ansar Beirut
21:30Portlaoise - Kilnamanagh
21:30San Juan - CD Corellano
21:45AS Monaco FC - FC Nîmes Olympique
21:45Bray Wanderers A.F.C. - Limerick F.C.
21:45Waterford United F.C. - Sligo Rovers F.C.
21:45Wigan Athletic - Bristol City
21:45Newry City АFC - Warrenpoint Town F.C.
21:45The New Saints F.C. - Bala Town F.C.
21:45Malahide United - Killester Donnycarney
21:45Taff's Well A.F.C. - Cwmamman United
22:00SD Huesca - Real Sociedad
22:00Benevento Calcio - U.S. Salernitana 1919
22:00Wexford Gençlers - Athlone Town F.C.
22:00Wydad Casablanca - ES Sétif
22:00Inverurie Loco Works - Fraserburgh
22:00Delfin II - Emelec II
22:00Swords Celtic - Firhouse Clover
22:15Società Polisportiva Tre Fiori - A.C. Juvenes/Dogana
22:30Boavista Porto FC - G.D. Chaves
23:00Buzanada - Club Deportivo Santa Úrsula
23:00Panaderia Pulido - UD San Fernando
23:00Union Viera CF - FC Villa Santa Brigida
23:30Unión Comercio - Alianza Lima
00:00Deportivo Nuevo Chimalhuacan - Club Canoneros Marina
00:45Club General Díaz - Club Sol de América
01:00San Lorenzo - Club Atlético Patronato
01:00St. Ann's Rangers F.C. - San Juan Jabloteh F.C.
01:15Goiás Esporte Clube - Associação Atlética Ponte Preta
02:00Deportes Temuco - CD Huachipato
02:00Atlético Bucaramanga - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
02:00Serbian White Eagles FC - SC Waterloo Region
02:00Atlanta United II - North Carolina
02:00Estudiantes Tecos - Monarcas Morelia II
02:00Milerock - Den Amstel
02:00Maryland Terrapins - Wisconsin
02:30CRB Maceio - Coritiba Foot Ball Club
02:30EC Sao Bento SP - Boa Esporte Clube
02:50Sportivo Luqueño - Club Guaraní
03:00Monarcas Morelia - Club Universidad Nacional
03:00Club Atlético Colón - Godoy Cruz Antonio Tomba
03:00UA Estado de México - Club Celaya
03:00Police - Central
03:00Clemson Tigers - Wake Forest
03:05Instituto Atlético Central Córdoba - Defensores de Belgrano
03:15Club Deportivo El Nacional - Club Social y Deportivo Macará
03:30Fortaleza Esporte Clube - Villa Nova AC
03:30Real Mississauga - CSC Mississauga
03:30UA de Chihuahua - Atletico Reynosa
03:30Liga Deportiva Universitaria de Loja - America de Quito
04:00Atlante F.C. - Tampico Madero
04:00Sport Huancayo - Universidad Técnica de Cajamarca
04:00Boyacá Chicó F.C. - Patriotas
04:00LDU de Portoviejo - Mushuc Runa Sporting Club
04:00CD Centenario - Azuero
04:00San Martín - Atletico Nacional
04:00Fruta Conquerors - Western Tigers
04:08Correcaminos UAT - Venados
05:00Puebla F.C. - Club América
05:00Nayarit Coras - C.D. Guadalajara II
05:00Independiente - Club Deportivo Plaza Amador
06:30Cimarrones de Sonora - Atlético San Luis
17:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
18:15Ylena In-Albon - Federica Bilardo
18:30Gerlakh/Rueffer - Chiesa/Pieri
18:45Dominic Thiem - Daniil Medvedev
19:00Mikael Torpegaard - Thai-Son Kwiatkowski
19:00Kei Nishikori - Nikoloz Basilashvili
19:20Kathinka Von Deichmann - Katarina Zavatska
20:00Donskoy/Khachanov - Mirnyi/Oswald
20:00Alessandro-Damiano Ventre - Henry Craig
20:00Brandon Nakashima - Martin Redlicki
20:00Quiroz/Escobar - Verbeek/Matsui
20:00Babic/Carter - Broady/Podoroska
20:30Yannick Maden - Matthias Bachinger
21:00Grigor Dimitrov - Frances Tiafoe
21:00Paul/Polansky - Galloway/Lock
21:30Maxime Cressy - Michael Zhu
21:30Emilio Nava - Alan Kohen
22:30Kyle Edmund - Jack Sock
02:30Matias Franco Descotte - Fermin Tenti
02:30Johnson/Johnson - Meister/M. Redlicki
03:00Diego Sebastian Schwartzman - David Goffin
04:00Jacob Grills - Jayden Court
04:00Jeremy Beale - Brydan Klein
04:30Djokovic/Federer - Anderson/Sock
05:00Yiwendan Zhu - Xinlei Guan
05:00Eun Se Jang - Xinyi Chen
05:00Ya Yun Pai - Ai Kamiyoshihara
05:00Zihao Xia - Prajnesh Gunneswaran
05:00Soon-Woo Kwon - Malek Jaziri
05:00Bernard Tomic - Renta Tokuda
05:00Ruben Bemelmans - Rigele Te
05:00Jason Murray Kubler - Hiroki Moriya
05:00Egor Gerasimov - Ernests Gulbis
05:00Yusuke Takahashi - Felix Auger Aliassime
05:00Yecong He - Mohamed Safwat
05:00Tim Smyczek - Fajing Sun
05:00Ramkumar Ramanathan - Max Purcell
05:00Zhe Li - Filip Peliwo
05:30Astra Sharma - Kaylah Mcphee
06:00Karolina Pliskova - Donna Vekić
06:00Hua-Chen Lee - Ziyi Yang
06:00Mónica Puig - Polona Hercog
06:00Yafan Wang - Lizette Cabrera
06:30Chloe Isabella Tsang - Jiayun Zhu
06:30Hongding Dong - Chihiro Takayama
06:30Yuping Wang - Yuxin Zhang
cosmobet üye ol
maç izlecanlı maç izlelig tv izleinternetten lig tv izlebein sports izlesmart spor izles sport izlentv spor izlea spor izletrt spor izle